Prajem dobry den,
mam podobny problem ako vacsina v tejto teme. V noci som si po dlhej dobe nainstaloval nwn, stiahol haky, uspesne sa zaregistroval na stranke, logol do hry, 10 minut poskusal ci mi vsetko funguje...fungovalo. Odlog,siel som spat. Dnes kazdy pokus o moje prihlasenie konci "Byl si ...
Search found 1 match
- 17:06 26. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56774