Search found 1 match
- 20:07 29. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Útok ve Městě
- Replies: 14
- Views: 9473
Re: Útok ve Městě
To byla moje chyba. Přepínal jsem hru alt + tabem, protože sem si psal s přítulkou na icq. Akorát při dalším přepnutí mi to kliklo na Falla s odporem. Jako když někdy pijete při tomhle přehazování lektvary nebo tak. Ale tak zahráli sme to nějak. A pak se omlouvám za ten afk. Ale stále dokola se mi ...