Search found 1 match

by Kelstark
20:07 29. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Útok ve Městě
Replies: 14
Views: 9473

Re: Útok ve Městě

To byla moje chyba. Přepínal jsem hru alt + tabem, protože sem si psal s přítulkou na icq. Akorát při dalším přepnutí mi to kliklo na Falla s odporem. Jako když někdy pijete při tomhle přehazování lektvary nebo tak. Ale tak zahráli sme to nějak. A pak se omlouvám za ten afk. Ale stále dokola se mi ...