Search found 2288 matches

by Prasokralik
02:24 18. Sep 2013
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Středověké Krčmy
Replies: 42
Views: 29365

Re: Středověké Krčmy

Když si budu chtít zajít na vystoupení šermířské skupiny xxx zajedu si třeba na točník nebo ke karlštejnu na vinobraní.

Když se chci najíst, zajdu do normální hospody.

Kombinovat to dohromady mi přijde jako nesmysl. Taky si doma nekrájim chleba pazourkem, abych z toho udělal historickou událost ...
by Prasokralik
13:19 17. Sep 2013
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385649

Re: League of Legends

Image
by Prasokralik
21:48 16. Sep 2013
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385649

Re: League of Legends

Ta Poppy je rozkošná :D
by Prasokralik
23:58 08. Sep 2013
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385649

Re: League of Legends

by Prasokralik
20:40 01. Sep 2013
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385649

Re: League of Legends

Absinthorix wrote:Elise bude mít novej skin... ale nedostanu ho, protože rankedy jsou přeplněné polskejma harantama a dostat se přes ně na gold prostě nejde, to se nedá. Buď jsou afk, nebo chodí 3 na mid a podobně, jestě jsem nezažil normální hru :D
rankedy nesmíš chodit sám, chce to kámoše na duo
by Prasokralik
17:57 23. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Replies: 130
Views: 110591

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

já myslím že je o hráče postaráno, máme přece samuraje, kenseie a jiné naruty
by Prasokralik
10:31 19. Aug 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

by Prasokralik
03:08 15. Aug 2013
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702289

Re: Jakou hudbu posloucháte?

by Prasokralik
14:46 13. Aug 2013
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702289

Re: Jakou hudbu posloucháte?

by Prasokralik
11:08 11. Aug 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

by Prasokralik
20:51 10. Aug 2013
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655297

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Tak jsem opět nainstaloval Everquest II, co sony odemklo vechny classy a rasy je to o něčem jiném, opravdu to vypadá jako free to play.
by Prasokralik
13:09 10. Aug 2013
Forum: Pokec
Topic: AMV
Replies: 37
Views: 36272

Re: AMV

17,568 Hours

Sword Art Online, anime doporučuju
by Prasokralik
10:29 09. Aug 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809994

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Nu Bahňáku, k tomu výrazivu mě dohání lidi jako ty. Co si tu třeba stěžují na stagnující questy apod. Ty a tvoje polovička tu věčně melete totální výkaly, víte totální výkal o tom, co se ve hře děje v těhle věcech a na všechny si vyskakujete těma vašema nechutnejma egama, který nikoho nezajímaj ...
by Prasokralik
10:28 09. Aug 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809994

Re: Co Vám na Thalii vadí?

J.F.Payne wrote:Prasokralik je dospělej? Já myslel, že je mu tak 15.... :twisted:
bude