Středověké Krčmy

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

User avatar
Uradin
Měšťan
Posts: 165
Joined: 00:47 21. Jun 2008
Location: Tokyo
Contact:

Středověké Krčmy

Post by Uradin »

zdarec tento víkend sem zažil opravdu skvělou večeři http://www.krcmadetenice.cz/fotogalerie ... veka-krcma

chtěl bych se zeptat jestli někdo z vas taky občas navštivil podobný podnik a kdyžtak bysme mohli někdy v budoucnu uskutečnit sraz přímo v jednom z těchto hostinců v ČR.

PS: to co sem zažil tam(hlavně ty středověké hlášky jako kofola-čertovo chcaní) bych na 100% uvital ve hře :D
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Středověké Krčmy

Post by Barbar321 »

Uradin wrote:zdarec tento víkend sem zažil opravdu skvělou večeři http://www.krcmadetenice.cz/fotogalerie ... veka-krcma

chtěl bych se zeptat jestli někdo z vas taky občas navštivil podobný podnik a kdyžtak bysme mohli někdy v budoucnu uskutečnit sraz přímo v jednom z těchto hostinců v ČR.

PS: to co sem zažil tam(hlavně ty středověké hlášky jako kofola-čertovo chcaní) bych na 100% uvital ve hře :D
Co mi tak říkala kamarádka, tak je jedna i v Písku. Prý na to nebyla vůbec připravená a dost dlouhou dobu to rozdejchávala :lol:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Středověké Krčmy

Post by Nalkanar »

Jedna je v Brně, ale taky jsem nebyl, jen kamarád tam kdysi nakoukl.
.
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Středověké Krčmy

Post by radekdnb »

My jsme zase byli někde u Prahy, mysleli jsme, že to bude poklidná rodinná večeře...ale když pak příšla ,,šenkýřka,, a zeptala se nás....cituji....Co budete žrát?? Tak jsme docela koukali :D, ale nejlepší na tom bylo to, že byla oblíklá docela dost vyzívavě, pak tancovala na stole v takovej dobrej minisukýnce takže Já a otčisko jsme se měli na co koukat :D....žádný příbory nic, hezky rukama :), ale bylo to fakt peckové a příjemnej zážitek, rád na to vzpomínám :)
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Středověké Krčmy

Post by J.F.Payne »

No, škoda, že je to cirkus a se středověkým stolováním to nemá nic společného.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Středověké Krčmy

Post by Bahnak »

Rozhodl jsem se nebýt negativní, tak se jen prostě akce v takovéto "krčmě" nezúčastním...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Středověké Krčmy

Post by Radim »

Doporučuji navštívit jakoukoliv.Byl jsem také v Dětenicích a nemůžu tomu nic vytknout.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Středověké Krčmy

Post by kucik »

V Dětenicich jsem to jen viděl zvenku a usoudil jsem, že tohle prostě není pro mě. Fronta luxusních aut venku a skrz okna rachot jak z diskotéky.
Ještě tak bych možná doporučil hospodů U Švábů (staré město) což je taková normální hospoda (na cenové poměry centra prahy), kde holky tancujou s ohňem. A z těch co znám vim, že to uměj.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
skarbi
Rytíř
Posts: 649
Joined: 14:37 29. Aug 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Středověké Krčmy

Post by skarbi »

Navštívil jsem tu v Písku a ač nejsem odborník přes stolování ve středověku, tak mi to přišlo takové ... až moc. Asi na takové věci nejsem, i když k historii vztah mám. Co se týče hezkých (staře vypadajících) prostředí, mám rád v Plzni Staroboleveckou hospůdku. I když toho, kdo vymyslel uvnitř tu zelenou a žlutou barvu na "nahozených" částech stěn, bych nechal zavřít.
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Středověké Krčmy

Post by J.F.Payne »

Vzpomněl jsem si na středověkou krčmu Anno Domini 1471 v Praze kousek od Míráku, kde bysme teoreticky mohli udlěat i sraz. Většinou tam nic neruší, v rámci možností je to tam příjemně dobové, a nechovají se tam tak idiotsky jako v Dětenicích:

http://www.krcmapraha.cz/uvod.html
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Středověké Krčmy

Post by klobouk »

Udělal bych tam pokusný středeční sraz.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Středověké Krčmy

Post by Krysak »

J.F.Payne wrote:Vzpomněl jsem si na středověkou krčmu Anno Domini 1471 v Praze kousek od Míráku, kde bysme teoreticky mohli udlěat i sraz. Většinou tam nic neruší, v rámci možností je to tam příjemně dobové, a nechovají se tam tak idiotsky jako v Dětenicích:

http://www.krcmapraha.cz/uvod.html
Diky za zajimavý tip, až někdy budu v Praze nakouknu.

Za sebe, Dětienice - přišli jsme, otevřeli dveře, byl tam kravál jak hrom, otočili jsme se a odešli. Ceny, které jsem videl za výlohou, mi ještě teď způsobují arytmii.
User avatar
Uradin
Měšťan
Posts: 165
Joined: 00:47 21. Jun 2008
Location: Tokyo
Contact:

Re: Středověké Krčmy

Post by Uradin »

ježiš marja vy jste ale fajnovky toto :D ja taky nesnaším hluk a vše okolo diskotech a koncertů ale tak přetrpěl sem ten hluk a když si na to zvykneš časem ti přijde že jsi fakt ve středověku. vy byste radi obdivovali krásy ale když přijde na něco nepříjemného co je toho současti tak to hned pryč? *jen kroutí hlavou* jinak ohledně stolování pochybuju že v putykách byl lid nějak vychovaný žralo se buď rukama nebo max dřevěnýma přiborama jo a to už ale byl luxus. no holt tam to berou víc extreměji
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Středověké Krčmy

Post by Shaman88 »

Krysak wrote: Za sebe, Dětienice - přišli jsme, otevřeli dveře, byl tam kravál jak hrom, otočili jsme se a odešli. Ceny, které jsem videl za výlohou, mi ještě teď způsobují arytmii.
Mám zhruba stejné zkušenosti. Všude kde jsem byl mě po pár minutách odradil ceník.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Středověké Krčmy

Post by kokosak »

J.F.Payne wrote:Vzpomněl jsem si na středověkou krčmu Anno Domini 1471 v Praze kousek od Míráku, kde bysme teoreticky mohli udlěat i sraz. Většinou tam nic neruší, v rámci možností je to tam příjemně dobové, a nechovají se tam tak idiotsky jako v Dětenicích:

http://www.krcmapraha.cz/uvod.html
Jo, tam to nemaj špatný. Účinkující nevlezlí, strava slušná, ale už si nevzpomenu, kolik za návštěvu chtěj - vzhledem k tomu, že na srazu brbláte u piva za 30 kč, neviděl bych to na standardní místo pro středeční sraz ;)
PUF!
Post Reply