chtěl bych se zeptat jestli někdo z vas taky občas navštivil podobný podnik a kdyžtak bysme mohli někdy v budoucnu uskutečnit sraz přímo v jednom z těchto hostinců v ČR.
PS: to co sem zažil tam(hlavně ty středověké hlášky jako kofola-čertovo chcaní) bych na 100% uvital ve hře