No, nevím. Myslíš, že to tak moc stráže v podtemnu zajímá? Tak dejme tomu, kdybych si někde v hospodě sedl do rohu a nasadil kápi...
Tak ke mně musí někdo přijít a přímo v rp napsat, že mi ji strhává, jinak nemá šanci mě poznat, ne?
Search found 18 matches
- 00:50 10. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Jména ve hře
- Replies: 48
- Views: 14295
- 00:36 10. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Jména ve hře
- Replies: 48
- Views: 14295
Re: Jména ve hře
Nezakrývá, ale zároveň do ni nejde vidět, pokud se nenacházíš velmi blízko. Takže by mě měl někdo poznat až třeba, když bude u mě a bude se mi dívat přímo do tváře, ne?
- 00:28 10. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Jména ve hře
- Replies: 48
- Views: 14295
Re: Jména ve hře
Dobrá, děkuju, teď taková teoretická otázka..
Kdybych byl otrok, náhodou bych utekl a na hlavu si dal kápi. Májí mě ostatní postavy šanci poznat bez toho, abych promluvil?
Dodám, že nejsem otrok a ani jim nehodlám být, aby nedošlo k nedorozuměním..
Kdybych byl otrok, náhodou bych utekl a na hlavu si dal kápi. Májí mě ostatní postavy šanci poznat bez toho, abych promluvil?
Dodám, že nejsem otrok a ani jim nehodlám být, aby nedošlo k nedorozuměním..
- 00:20 10. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Jména ve hře
- Replies: 48
- Views: 14295
Jména ve hře
Nějak se mi nepodařilo nic na toto téma najít, tak se vás zeptám tady.
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?
- 02:02 08. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Milijóóóny účtů
- Replies: 63
- Views: 23061
Re: Milijóóóny účtů
To tady fakt tak flamujete každý den? Pěkné..
- 18:15 07. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46264
Re: Rada s buildem
No to sic ano, ale ten rapid shot u luku bych si dal tak či tak
)
Do teď jsem myslel, že teda kuš je zas lepší na critici, no škoda, že mi to neřekli dřív, než jsem odeslal charakterník..
Vykašlal bych se na nějaký archetyp a vzal bych si luk..
Do teď jsem myslel, že teda kuš je zas lepší na critici, no škoda, že mi to neřekli dřív, než jsem odeslal charakterník..
Vykašlal bych se na nějaký archetyp a vzal bych si luk..
- 18:10 07. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46264
Re: Rada s buildem
Já pořád ale nechápu, tu ztrátu featu..
Však s kuší si dám blink point shot + rapid reload, s lukem bych si dal blink point shot + rapid shot, ne?
Tak kde ztrácím ten feat?
Však s kuší si dám blink point shot + rapid reload, s lukem bych si dal blink point shot + rapid shot, ne?
Tak kde ztrácím ten feat?
- 07:56 07. Jan 2011
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Voiry d'oloth
- Replies: 0
- Views: 7311
Voiry d'oloth
*Na cestě Podtemnem nacházíš několik pergamenů obmotaných koženým páskem. Jsou potrhány a poskvrněny krví. Jen pár z nich je čitelných. Nikde se na nich nenachází cokoliv, co by vypadalo jako jméno autora. První z nich se zdá být nejlépe čitelný. Hned na první pohled do očí bije krví napsaný nadpis ...
- 23:39 06. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46264
Re: Rada s buildem
Přijdeš tím o feat,který bys mohl užít jinde
Jakto? Tak stejně bych si ten feat musel dat do rapid shotu, aby se luk vyrovnal kuši, neboť ta má díky nějakému bonusu zase jinou dmg výhodu, ne?
"Kuše na Thalii jsou ještě více podporovány přídavným zraněním, které udělíš kritickým zásahem (tj ...
Jakto? Tak stejně bych si ten feat musel dat do rapid shotu, aby se luk vyrovnal kuši, neboť ta má díky nějakému bonusu zase jinou dmg výhodu, ne?
"Kuše na Thalii jsou ještě více podporovány přídavným zraněním, které udělíš kritickým zásahem (tj ...
- 23:34 06. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46264
Re: Rada s buildem
Ale to se vyrovná, když se naučíš rapid reload, ne?
Specifics: The character is able to reload so quickly that she gets the same number of attacks with any crossbow as she would if she was using a normal bow.
Charakter je schopen nabíjet tak rychle, že získá stejný počet útoků s jakoukoliv kuší ...
Specifics: The character is able to reload so quickly that she gets the same number of attacks with any crossbow as she would if she was using a normal bow.
Charakter je schopen nabíjet tak rychle, že získá stejný počet útoků s jakoukoliv kuší ...
- 22:14 06. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46264
Re: Rada s buildem
Tohle je docela nekonečný příběh, protože vždy někdo něco řekne, pak příjde další a řekne něco úplně opačného. Tak jestli by jste kdyžtak mohli i nějak argumentovat, abych pohopil proč to tak je?
Proč jsou kuše horší než luky? Proč se využívají jen na nízkých levelech?
A proč jsou kuše dobré a mám ...
Proč jsou kuše horší než luky? Proč se využívají jen na nízkých levelech?
A proč jsou kuše dobré a mám ...
- 21:32 06. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46264
Re: Rada s buildem
No, mně se práve kuš hodí k archetypu, ale v tom případě teda půjdu do luku a trochu ten archetyp poruším, díky.
- 21:27 06. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46264
Re: Rada s buildem
Nakonec mám ještě jeden dotaz..
Má kuš stejný dostřel jako luk? V reálu většinou ne. Tu má luk údajně téměř neomezený dostřel, tak by mne zajímalo, jak je to u kuše.
Omlouvám se, že pořád otravuji, ale nevím, kde bych to na internetu hledal, takto je to o dost rychlejší.
Má kuš stejný dostřel jako luk? V reálu většinou ne. Tu má luk údajně téměř neomezený dostřel, tak by mne zajímalo, jak je to u kuše.
Omlouvám se, že pořád otravuji, ale nevím, kde bych to na internetu hledal, takto je to o dost rychlejší.
- 21:17 06. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46264
Re: Rada s buildem
Tak děkuji vám mnohokrát, myslím, že teď už vím všechno, rozhodnu se mezi 2 buildy a můžu se pustit do charakterníku.. 
- 21:11 06. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46264
Re: Rada s buildem
Aha.. takže tím je myšleno, že když budu mít str X tak budu moct používat všechny shortbows a ne, že až na levelu 14 koupím nějaký lepší shortbow, tak budu muset str ještě zvyšovat?