(chapu, ze nekdo ma asi sourozence a nechce mit s nim spolecnej ucet)
Proc je ted novej trend na Thalii mit 20 ruznejch uctu na foru plus dalsich X ve hre.
Ten kdo tim prasi, na toho se casem pride to neni tak hrozny
A nejhorsi ze vseho je hra na "Pana Tajemneho", kdyz mi telluje ... pomaaalu vi jakou mam barvu spodniho pradla, ale nechce mi rict kdo to je vid "frisco.cz" tebe si podam
To uz vas prestalo snad bavit creepit prispevky na foru, ze si zakladate novy a novy ucty ??? Mizerove
Chtit max. 2 uctet na jedna IP ... pak se Berserk vyznat