Search found 117 matches

by xpm335
21:59 21. Mar 2023
Forum: Ankety
Topic: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Replies: 18
Views: 351429

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Co kdyby jste dali Thalii do stavu než jste zkurili buildy a lidi by zase mohli normalně hrát ? Toto je Thalie ne Demona tady trvá vyskilování postavy i s výbavou tak 2-3 roky minimalně !! Tak to vraťte a Thalie má ještě šanci !

2-3 roky? Hrajeme na stejné Thalii?
Většina naší skupinky má hotovo ...
by xpm335
23:26 17. Feb 2023
Forum: IC sekce pro hráče
Topic: Jarní slavnosti
Replies: 1
Views: 16193

Re: Jarní slavnosti

Začátek akce oznámen na *20:30*
by xpm335
00:01 01. Feb 2023
Forum: IC sekce pro hráče
Topic: Jarní slavnosti
Replies: 1
Views: 16193

Jarní slavnosti

Vážení a drazí obyvatelé Karathy, přátelé.
Srdečně vás zvu na Jarní slavnosti které se uskuteční *18.2.2023* v zátoce poblíž Rybářské osady na pláži.
Slavnosti začnou těsně před setměním kdy se uskuteční mše za plodný další rok.
Následovat bude obřadní rozloučení se zimou a velká hostina.

Můžete se ...
by xpm335
20:32 29. Dec 2022
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365958

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Reálně byly 3 důvody proč se shifter nepřidal do hry:
1) Měl být až v pozdějších fázích vývoje, protože proměny se velmi pracně vyvažují.
2) Nechtěli jsme výchozí variantu - chtěli jsme aby jeho proměny reflektovaly bytosti na thalii.
3) Je tam pak reálný problém s identifikací postavy, zpravidla ...
by xpm335
22:50 09. Nov 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408491

Re: Poděkování

Tak, dlouho jsem přemýšlel jestli chci pustit na forum ještě něco.
Nicméně bych rád poděkoval všem kteří semnou hráli ať v dobrém nebo ve zlém.
Největší chybou na Svennovi bylo to že jsem ho bral až moc vážně, ze hry se stala závislost a ze zábavy posedlost.
Takže ano, nikdo to se Svennem asi neměl ...
by xpm335
18:58 12. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88461

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Je fakt že i to blbé sezení na pivu dá pochopit aspoň trošku druhou stranu lépe než přes text.
Snad se někdy všichni slezou i kdyby na blbej pokec o počasí.
by xpm335
15:10 12. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88461

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Nezapadne dle mého, všichni mají nad čím přemýšlet, další názory k tomuto se jistě ještě objeví :)
by xpm335
15:03 12. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88461

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Ne, pokud vás zajímá názor na něco jiného tak mi můžete napsat pmko popřípadě si vyptat discord :)
A jelikož nejspíš ten ban za vulgarismy přijde tak tady stejně už moc pokračovat nebudu :D
by xpm335
14:59 12. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88461

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Mno to je jedno, já sem tady sdělil co jsem chtěl tak už v tom pokračovat nebudu. Užívejte.
by xpm335
14:58 12. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88461

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

"Docela mě překvapuje, žes za ty roky hraní na Thalii všechny tyhle věci ještě nezjistil. Možná to vysvětluje pár věcí z tvých stížností prvního příspěvku."
citace
by xpm335
14:52 12. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88461

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Na tohle ani reagovat nebudu :D Nechceš po mě názor ale abych se začal osobně obhajovat.
Nemám zájem. Co jsem za ty roky zažil a co ne nemůžu vědět ani já. Mám paměť zlaté rybičky.
Vše co jsem napsal nahoře vyplívalo z posledních let co jsem hrál Svenna.
by xpm335
14:40 12. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88461

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Tohle jsme onehdá debatovali. Hráčská postava je v "" demigod ( polobůh ) Npc světa. Zvládne co prostě "obyčejný" občan nemá šanci zvládnout. A i NPC mají své hrdiny rovnající se dobrodruhům. Nevzpomenu si na jména jen vím že taková npc existují. Jedno je nějaká čarodějka z Karaty ale nevím jméno už ...
by xpm335
14:24 12. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88461

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Věřím že sand naráží spíše na to že ve světě dobrodruh co má nad krbem drowí hlavy a nebo třeba dračí je ve světě stejné hovno jako kde jaký vidlák.

Pokud je postava známá tím že konstantně vyvražďuje drowy, kupříkladu ze kterých je většina obyčejné populace posraná. Tak se k němu nebudou chovat ...
by xpm335
10:38 12. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88461

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Nejsem děd vševšed, to je holý fakt. Takže se snažím vycházet z toho co vím nebo co si čtu.

Nicméně díky za osvětlení, tohle bych asi jen tak nenašel :D Zkusím tedy pro příště se dívat z širšího pohledu!


V pohodě, to se stane. Co se týče ekonomiky, souhlasím s Tebou, ale nevyřeší se to tím, že ...
by xpm335
10:14 12. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88461

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

Nejsem děd vševšed, to je holý fakt. Takže se snažím vycházet z toho co vím nebo co si čtu.

Nicméně díky za osvětlení, tohle bych asi jen tak nenašel :D Zkusím tedy pro příště se dívat z širšího pohledu!