Search found 109 matches
- 12:23 25. Feb 2017
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
Diky Aillen a Miell za posledni rok ze vytvareji Questy pro hrace a ze DM je treba jen na obcasnou technickou podporu. Diky Miell za plno textu do IC fora i kdyz je to z jeji strany anonymni a nikdo to ani nemusi vedet a Aillen za tvorbu lokaci. Jsem rad ze neni treba DM proto aby se hraci bavili ...
- 11:18 02. Oct 2014
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Pády servru
- Replies: 228
- Views: 400056
Re: Pády servru
stejnej, pusto prazdno zadnej vyberCaehan wrote:Chová se to nějak podivně, když se zkouším lognout, nedá mi to na výběr z žádných postav. Má někdo podobný problém?
- 20:05 30. Sep 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571781
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
vzkaz od Kokosaka "sraz ctvrtek stara doba 17:00"
- 18:14 14. Sep 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Paladin - rozdrť zlo
- Replies: 10
- Views: 9235
Re: Paladin - rozdrť zlo
V arene se to deje porad, ne pri meditu, ale pri regeneraci pres odpocinek, spanek jinde na povolenych mistech uz je v pohode.
- 23:14 19. May 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
A ja bych rad podekoval Kokosakovi za aktivitu a snahu kterou projevuje a taktez Aillen a Thurmsovi za paradni vystoupeni v cirkuse a vubec za dny s nima straveny a prijenou hru od vsech ktery sem mel tu cest potkat.
Diky
Diky
- 13:00 17. May 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 810037
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Dvě akce naplánovaný na úplně stejný čas .
Po přečtení mě přešla chuť vůbec v neděli lognout.
Edit: Omlouvam se za svuj vylev. Vysvetleno v PM.
Po přečtení mě přešla chuť vůbec v neděli lognout.
Edit: Omlouvam se za svuj vylev. Vysvetleno v PM.
- 09:04 17. Apr 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725302
- 08:39 23. Jan 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725302
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Postava A: *na stole leží jen lžíce a nůž, nikde není nevidět vidličku*
Postava B a C začnou ihned hojně používat vidličky.
:mrgreen: :wall:
tady nekdo zapomina co je postav B zac :-) to ze tam vidlicky nejsou si vsimla ale poradila si s tim po svem a ze z toho tezila postava C je jen plus pro ...
Postava B a C začnou ihned hojně používat vidličky.
:mrgreen: :wall:
tady nekdo zapomina co je postav B zac :-) to ze tam vidlicky nejsou si vsimla ale poradila si s tim po svem a ze z toho tezila postava C je jen plus pro ...
- 16:03 23. Dec 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
Dekuji velmi pocetne skupince krabobijcu 
- 13:00 22. Dec 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725302
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
"Uz se poprali?"Aulus wrote:To mě dostalo taky! Nevraživost byla i tam, kde bych ji vůbec nečekal.kokosak wrote:..jak se na pohřbu projevily v plném světle nevraživosti mezi šlechtickými rodyA stačil na to jediný překlik.
- 20:20 20. Dec 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725302
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
tady ma nekdo hodne velky oci koukamkokosak wrote:"Kněz Juany", co vrazí do baráku, narazí vílku na zeď, vyduše po schodech, zachrápe, sleze dolů, vybrakuje spíž a se slovy o drcení nepřátel a skáze světa odfuní na creep. Luxus
- 02:58 15. Dec 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
Dekuji za nocni mury, ja vedel ze mam jit spat vcas.
- 22:41 26. Jun 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702293
Re: Jakou hudbu posloucháte?
uf uf takhle bez varovani, tohle me nedelejteradekdnb wrote:https://www.youtube.com/watch?v=pYahVKNpK58
menší odreagovačkaa pro zbytek clanu na ten víkend!
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=D8lV1To-_fU
neco na sklidneni
- 00:19 18. May 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702293
- 21:12 11. Mar 2013
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 514921
Re: World of Tanks
*klik*Shaman88 wrote:Já si taky klanět. Héééj