Search found 109 matches

by johnny98-G
12:23 25. Feb 2017
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

Diky Aillen a Miell za posledni rok ze vytvareji Questy pro hrace a ze DM je treba jen na obcasnou technickou podporu. Diky Miell za plno textu do IC fora i kdyz je to z jeji strany anonymni a nikdo to ani nemusi vedet a Aillen za tvorbu lokaci. Jsem rad ze neni treba DM proto aby se hraci bavili ...
by johnny98-G
11:18 02. Oct 2014
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400056

Re: Pády servru

Caehan wrote:Chová se to nějak podivně, když se zkouším lognout, nedá mi to na výběr z žádných postav. Má někdo podobný problém?
stejnej, pusto prazdno zadnej vyber
by johnny98-G
20:05 30. Sep 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571781

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

vzkaz od Kokosaka "sraz ctvrtek stara doba 17:00"
by johnny98-G
18:14 14. Sep 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Paladin - rozdrť zlo
Replies: 10
Views: 9235

Re: Paladin - rozdrť zlo

V arene se to deje porad, ne pri meditu, ale pri regeneraci pres odpocinek, spanek jinde na povolenych mistech uz je v pohode.
by johnny98-G
23:14 19. May 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

A ja bych rad podekoval Kokosakovi za aktivitu a snahu kterou projevuje a taktez Aillen a Thurmsovi za paradni vystoupeni v cirkuse a vubec za dny s nima straveny a prijenou hru od vsech ktery sem mel tu cest potkat.
Diky
by johnny98-G
13:00 17. May 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 810037

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Dvě akce naplánovaný na úplně stejný čas .
Po přečtení mě přešla chuť vůbec v neděli lognout.

Edit: Omlouvam se za svuj vylev. Vysvetleno v PM.
by johnny98-G
08:39 23. Jan 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725302

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Postava A: *na stole leží jen lžíce a nůž, nikde není nevidět vidličku*
Postava B a C začnou ihned hojně používat vidličky.

:mrgreen: :wall:

tady nekdo zapomina co je postav B zac :-) to ze tam vidlicky nejsou si vsimla ale poradila si s tim po svem a ze z toho tezila postava C je jen plus pro ...
by johnny98-G
16:03 23. Dec 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

Dekuji velmi pocetne skupince krabobijcu :)
by johnny98-G
13:00 22. Dec 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725302

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Aulus wrote:
kokosak wrote:..jak se na pohřbu projevily v plném světle nevraživosti mezi šlechtickými rody :D
To mě dostalo taky! Nevraživost byla i tam, kde bych ji vůbec nečekal. :D A stačil na to jediný překlik.
"Uz se poprali?"
by johnny98-G
20:20 20. Dec 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725302

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

kokosak wrote:"Kněz Juany", co vrazí do baráku, narazí vílku na zeď, vyduše po schodech, zachrápe, sleze dolů, vybrakuje spíž a se slovy o drcení nepřátel a skáze světa odfuní na creep. Luxus :D
tady ma nekdo hodne velky oci koukam :)
by johnny98-G
02:58 15. Dec 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

Dekuji za nocni mury, ja vedel ze mam jit spat vcas.
by johnny98-G
22:41 26. Jun 2013
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702293

Re: Jakou hudbu posloucháte?

radekdnb wrote:https://www.youtube.com/watch?v=pYahVKNpK58

menší odreagovačka :) a pro zbytek clanu na ten víkend! :) :)
uf uf takhle bez varovani, tohle me nedelejte

http://www.youtube.com/watch?v=D8lV1To-_fU

neco na sklidneni :)
by johnny98-G
21:12 11. Mar 2013
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 514921

Re: World of Tanks

Shaman88 wrote:Já si taky klanět. Héééj :)
*klik*