Search found 2 matches
- 12:45 26. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56682
Re: Nemozne pripojeni
Děkuju, už to jede a běhám si po Thalii
. Chyba byla ve špatně nainstalovaném CEPu...
- 21:37 25. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56682
Re: Nemozne pripojeni
Ahoj, všechny potřebné věci mám stáhlé a nainstalované. Ovšem když se chci připojit, vypíše se mi seznam několika věcí co nemám. Přitom vše potřebné mám nainstalované. Mohl yb mi někdo prosím pomoct? (Jedná se o věci typu "cep2_core0.hak"..., "cep2_add_phenos2.hak"..., "cep2_custom.hak"... )