Search found 359 matches

by rosnicka
21:55 07. Oct 2021
Forum: Ankety
Topic: Budoucnost Thalie
Replies: 34
Views: 48549

Re: Budoucnost Thalie

otázka je když by jela na ee jestli by se vrátilo i podtemno a co čeština ? jsem neangličtinář :mrgreen: jako ST byla fajn. a musím říct že je to velké dilema a asi je pravda že nikomu se nebude chtít začínat od nuly. takže asi A s vidinou že by se dalo jinak vyrábět cokoliv . Když to nebude ...
by rosnicka
13:39 15. Feb 2021
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410617

Re: Poděkování

Já taky děkuji, doma jsme měli návštěvu ale chápající že se jím nemůžu věnovat :mrgreen: byla to fajnová akce
by rosnicka
08:55 06. Oct 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410617

Re: Poděkování

já se včera taky moc bavila, byla jsem trošku pod vlivem prášků a injekce ( návštěva u zubaře ) a jednu chvíli jsem musela otřit monitor páč sem si na něj prskla vodu jak jsem vybuchla smíchy. bylo to moc fajn. chce to víc takových dní . díky spoluhráčům
by rosnicka
08:43 17. Sep 2020
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Mistři v lokacích
Replies: 7
Views: 19372

Re: Mistři v lokacích

Kel-A-Hazr v chrámu kněžka má v rozhovoru že vyučuje kněze
by rosnicka
19:45 12. Sep 2020
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: Nový hak a tlk nejdou stáhnout
Replies: 20
Views: 17093

Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout

mě to jde normálně, používám firefox
by rosnicka
21:01 06. Sep 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410617

Re: Poděkování

škoda že jsem včera musela narychlo odjet, když už jsem si vše zařídila abych měla klid tak zasáhne někdo z venčí.
by rosnicka
16:00 03. Sep 2020
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: VYŘEŠENO - výcvik
Replies: 6
Views: 15319

Re: výcvik

super, to je to co jsem chtěla vědět. děkuji pěkně za odpověd.
by rosnicka
08:20 03. Sep 2020
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: VYŘEŠENO - výcvik
Replies: 6
Views: 15319

Re: výcvik

pod textem bylo číslo a skákalo to tam , takže nemám brát ohled na to když to píše že se zbraní cíl nezasáhnu ?
by rosnicka
23:35 02. Sep 2020
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: VYŘEŠENO - výcvik
Replies: 6
Views: 15319

Re: výcvik

Shaman88 wrote:
rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
V karathe?
ano v akademii
by rosnicka
22:32 02. Sep 2020
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: VYŘEŠENO - výcvik
Replies: 6
Views: 15319

VYŘEŠENO - výcvik

zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
by rosnicka
11:45 19. Aug 2020
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Karatha - dům U strážnice
Replies: 1
Views: 3504

VYŘEŠENO: Karatha - dům U strážnice

V bytě není trezor ( netuším jestli má být ale jsou i u levnějších variant ) a nedá se tam vyspat. Hází hlášku že není zapálený oheň.
by rosnicka
21:31 15. Aug 2020
Forum: Ankety
Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
Replies: 34
Views: 24360

Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

Standartně nwn EE nepodporuje nwn server, takže musíš mít starou hru.

Možná tady, ale nezkoušel jsem. Takže na vlastní nebezpečí :D. Mám hru na GOGu, ale tam již nelze koupit, Je tedy dostupná pouze pokud se koupila dříve, ale obča mají akce třeba balíček nwn + nwn ee.

https://uloz.to/hledej?q ...
by rosnicka
20:36 15. Aug 2020
Forum: Ankety
Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
Replies: 34
Views: 24360

Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

No tak ted mám dilema, přišla jsem v pc komplet o všechno a budu si muset hru koupit , poběží mi to na tutý která se dá koupit na steamu ? nebo mám shánět starou verzi ?
by rosnicka
12:37 19. Oct 2018
Forum: Koš
Topic: Úpravy Karathy k diskuzi
Replies: 73
Views: 57010

Re: Úpravy Karathy k diskuzi

je pravda že ta zahrada mi taky chybí
by rosnicka
12:32 15. Oct 2018
Forum: Koš
Topic: Úpravy Ivory k diskuzi
Replies: 34
Views: 29065

Re: Úpravy Ivory k diskuzi

Tak vzhledem k tomu, že jsem jako letitý podtemňan mohl leda tak koukat na hradby, tak dlouhodobý názor nemohu vyjádřit. Jako nováček bych Ivory v současné době ale taky viděl už jen jako nějaké bezpečné místo na přespání (....i když, je teď vůbec nutné bezpečné místo k přespání, když už nemá ...