Search found 359 matches
- 21:55 07. Oct 2021
- Forum: Ankety
- Topic: Budoucnost Thalie
- Replies: 34
- Views: 48549
Re: Budoucnost Thalie
otázka je když by jela na ee jestli by se vrátilo i podtemno a co čeština ? jsem neangličtinář :mrgreen: jako ST byla fajn. a musím říct že je to velké dilema a asi je pravda že nikomu se nebude chtít začínat od nuly. takže asi A s vidinou že by se dalo jinak vyrábět cokoliv . Když to nebude ...
- 13:39 15. Feb 2021
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410617
Re: Poděkování
Já taky děkuji, doma jsme měli návštěvu ale chápající že se jím nemůžu věnovat
byla to fajnová akce
- 08:55 06. Oct 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410617
Re: Poděkování
já se včera taky moc bavila, byla jsem trošku pod vlivem prášků a injekce ( návštěva u zubaře ) a jednu chvíli jsem musela otřit monitor páč sem si na něj prskla vodu jak jsem vybuchla smíchy. bylo to moc fajn. chce to víc takových dní . díky spoluhráčům
- 08:43 17. Sep 2020
- Forum: Chyby - NPC, bestie
- Topic: Mistři v lokacích
- Replies: 7
- Views: 19372
Re: Mistři v lokacích
Kel-A-Hazr v chrámu kněžka má v rozhovoru že vyučuje kněze
- 19:45 12. Sep 2020
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: Nový hak a tlk nejdou stáhnout
- Replies: 20
- Views: 17093
Re: Nový hak a tlk nejdou stáhnout
mě to jde normálně, používám firefox
- 21:01 06. Sep 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410617
Re: Poděkování
škoda že jsem včera musela narychlo odjet, když už jsem si vše zařídila abych měla klid tak zasáhne někdo z venčí.
- 16:00 03. Sep 2020
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: VYŘEŠENO - výcvik
- Replies: 6
- Views: 15319
Re: výcvik
super, to je to co jsem chtěla vědět. děkuji pěkně za odpověd.
- 08:20 03. Sep 2020
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: VYŘEŠENO - výcvik
- Replies: 6
- Views: 15319
Re: výcvik
pod textem bylo číslo a skákalo to tam , takže nemám brát ohled na to když to píše že se zbraní cíl nezasáhnu ?
- 23:35 02. Sep 2020
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: VYŘEŠENO - výcvik
- Replies: 6
- Views: 15319
Re: výcvik
ano v akademiiShaman88 wrote:V karathe?rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
- 22:32 02. Sep 2020
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: VYŘEŠENO - výcvik
- Replies: 6
- Views: 15319
VYŘEŠENO - výcvik
zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
- 11:45 19. Aug 2020
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Karatha - dům U strážnice
- Replies: 1
- Views: 3504
VYŘEŠENO: Karatha - dům U strážnice
V bytě není trezor ( netuším jestli má být ale jsou i u levnějších variant ) a nedá se tam vyspat. Hází hlášku že není zapálený oheň.
- 21:31 15. Aug 2020
- Forum: Ankety
- Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
- Replies: 34
- Views: 24360
Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
Standartně nwn EE nepodporuje nwn server, takže musíš mít starou hru.
Možná tady, ale nezkoušel jsem. Takže na vlastní nebezpečí :D. Mám hru na GOGu, ale tam již nelze koupit, Je tedy dostupná pouze pokud se koupila dříve, ale obča mají akce třeba balíček nwn + nwn ee.
https://uloz.to/hledej?q ...
Možná tady, ale nezkoušel jsem. Takže na vlastní nebezpečí :D. Mám hru na GOGu, ale tam již nelze koupit, Je tedy dostupná pouze pokud se koupila dříve, ale obča mají akce třeba balíček nwn + nwn ee.
https://uloz.to/hledej?q ...
- 20:36 15. Aug 2020
- Forum: Ankety
- Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
- Replies: 34
- Views: 24360
Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
No tak ted mám dilema, přišla jsem v pc komplet o všechno a budu si muset hru koupit , poběží mi to na tutý která se dá koupit na steamu ? nebo mám shánět starou verzi ?
- 12:37 19. Oct 2018
- Forum: Koš
- Topic: Úpravy Karathy k diskuzi
- Replies: 73
- Views: 57010
Re: Úpravy Karathy k diskuzi
je pravda že ta zahrada mi taky chybí
- 12:32 15. Oct 2018
- Forum: Koš
- Topic: Úpravy Ivory k diskuzi
- Replies: 34
- Views: 29065
Re: Úpravy Ivory k diskuzi
Tak vzhledem k tomu, že jsem jako letitý podtemňan mohl leda tak koukat na hradby, tak dlouhodobý názor nemohu vyjádřit. Jako nováček bych Ivory v současné době ale taky viděl už jen jako nějaké bezpečné místo na přespání (....i když, je teď vůbec nutné bezpečné místo k přespání, když už nemá ...