VYŘEŠENO - výcvik

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

VYŘEŠENO - výcvik

Post by rosnicka »

zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: výcvik

Post by Shaman88 »

rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
V karathe?
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: výcvik

Post by rosnicka »

Shaman88 wrote:
rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
V karathe?
ano v akademii
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: výcvik

Post by May »

rosnicka wrote:
Shaman88 wrote:
rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
V karathe?
ano v akademii
A čísla žlutá ti tam skákala?
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: výcvik

Post by rosnicka »

pod textem bylo číslo a skákalo to tam , takže nemám brát ohled na to když to píše že se zbraní cíl nezasáhnu ?
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: výcvik

Post by Shaman88 »

rosnicka wrote:pod textem bylo číslo a skákalo to tam , takže nemám brát ohled na to když to píše že se zbraní cíl nezasáhnu ?
Bylo tam že s danou zbraní cíl nezraníš. A je to správně, my nechceme aby šlo toho panáka rozbít. Jen prostě zásahy se počítají.
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: výcvik

Post by rosnicka »

super, to je to co jsem chtěla vědět. děkuji pěkně za odpověd.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Post Reply