Search found 348 matches

by klobouk
11:55 21. Jan 2015
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809994

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Podle mě byste se měli zameřit detailně na to, jak z Thalie udělat opět nelagující modul. Pardon, jestli jdu s křížkem po funusu.
Edit: a DM login pády.
by klobouk
12:54 10. Jan 2015
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362293

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Ivory úpravy nepomůžou. Ivory potřebuje celé udělat znova. A navíc trpí geografickou polohou mimo transitní cesty.
Ivory je zbytečně obří, mělo by být tak 1/4. Nepotřebuje mít vatovací pole a baráky, potřebuje mít funkční stavby a působit bezpečně, být celé ohradbované, nepotřebuje ty prostory kolem ...
by klobouk
14:12 25. Dec 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362293

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Je s tím spousta [dělání].
Je limit 256 kusů trupu celkem (pokud mne paměť neklame).
Karolína s tím udělala velký kus práce. Je to udělané nejlépe, jak to jde.

Pro jistotu si KaTo stáhni znovu haky, hlavně ty cloth (m,f). Já to tenkrát udělal špatně a do nepřejmenovaných haků jsem dal updated ...
by klobouk
12:55 19. Dec 2014
Forum: Koš
Topic: zakrytí jména postavy
Replies: 64
Views: 42543

Re: zakrytí jména postavy

A je to vůbec technicky možné? To dělá nějaký nwnx plugin?
by klobouk
14:11 05. Dec 2014
Forum: Koš
Topic: ŘEŠENO JINDE - Boj v sedle-vojevůdce
Replies: 6
Views: 6612

Re: Boj v sedle-vojevůdce

No někdo tam bonusy klidně může doscriptit :)
Nejsou tam proto, že jsem je neudělal, ne proto, že by to nešlo.
by klobouk
14:05 05. Dec 2014
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Dispel-nwn down
Replies: 20
Views: 15903

Re: Dispel-nwn down

A když se to týká vojevůdce - nového povolání, nejsou tam někde neplatná spell ids?

Grafický efekt se dá vyhodit i na klientovi. Exportne se z config haku spells.2da, updaví se graf.effect u dispellu na nějaký prověřený safe a importne se spells.2da do config haku. Ale podle toho, co popisujete, to ...
by klobouk
22:30 02. Dec 2014
Forum: Koš
Topic: ŘEŠENO JINDE - Boj v sedle-vojevůdce
Replies: 6
Views: 6612

Re: Boj v sedle

Na koni nefungují žádné koňské věci z nwn. Nepoužíváme jízdní scripty z nwn a nescriptovali jsme žádné bonusy z featů, skillů.
by klobouk
20:44 17. Nov 2014
Forum: Koš
Topic: Vyřešeno: klobouk z mounta
Replies: 5
Views: 4844

Re: klobouk z mounta

Podle mě ti DM musí nastavit model ocasu na 0.
by klobouk
19:57 17. Nov 2014
Forum: Koš
Topic: Vyřešeno: klobouk z mounta
Replies: 5
Views: 4844

Re: klobouk z mounta

Já to nějak vymyslím zítra, až se kouknu do scriptů.
by klobouk
00:58 15. Nov 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Klerik - svitky přes UMD
Replies: 6
Views: 5579

Re: Klerik - svitky přes UMD

Domnívámto se, že nikdo to bezpečně neví, čímžto to je, ani jak toto opravit. Alespoň já to nevím, čímžto se šance, že to bude vědět jiný, dostto snižuje (čímžto hecuji každého, kdo o tom něco ví, aby mě to - trumfnul = přehodil to).
by klobouk
08:40 23. Sep 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Vyvolání mágova familiara
Replies: 3
Views: 3709

Re: Vyvolání mágova familiara

Caehan wrote:Poslušně hlásím, že povolání "dráčka" stále shazuje server... po rr zkusím i zbytek.
Měnil sis u dráčka vzhled? A pokud, tak jaký máš aktuálně? (A pokud ne, jaký je defaultní? :) )
A pokud jsi měl jiného familiara předtím, jaký vzhled jsi měl u něj?
by klobouk
20:11 15. Sep 2014
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Image

Kucík Necro? :) :) :)
Myslím, že už složíme slušnou družinu. Máme samé užitečné classy (až na mě - já bych byl první volba oběti).
by klobouk
00:00 22. Mar 2014
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469854

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Ten vypadá jak Vojen, ne?
by klobouk
16:49 17. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Róba toggling
Replies: 3
Views: 3125

Róba toggling

Napadlo mě v souvislosti s koňma, že róby, jako specifické a nejproblémovější části oděvu, by mohly jít nějakým featem z oděvu oddělat a zas připnout. Prostě jen přepínat mezi róbou oděvu a róbou 0.

Využití např:
1) ženské si při sexpení budou moci sundat sukni, chlapi kutnu
2) při jízdě na koni ...