Search found 348 matches
- 18:28 09. Mar 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie 17. - 19. dubna 2015
- Replies: 27
- Views: 23431
- 11:55 21. Jan 2015
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 809994
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Podle mě byste se měli zameřit detailně na to, jak z Thalie udělat opět nelagující modul. Pardon, jestli jdu s křížkem po funusu.
Edit: a DM login pády.
Edit: a DM login pády.
- 12:54 10. Jan 2015
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362293
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ivory úpravy nepomůžou. Ivory potřebuje celé udělat znova. A navíc trpí geografickou polohou mimo transitní cesty.
Ivory je zbytečně obří, mělo by být tak 1/4. Nepotřebuje mít vatovací pole a baráky, potřebuje mít funkční stavby a působit bezpečně, být celé ohradbované, nepotřebuje ty prostory kolem ...
Ivory je zbytečně obří, mělo by být tak 1/4. Nepotřebuje mít vatovací pole a baráky, potřebuje mít funkční stavby a působit bezpečně, být celé ohradbované, nepotřebuje ty prostory kolem ...
- 14:12 25. Dec 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362293
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Je s tím spousta [dělání].
Je limit 256 kusů trupu celkem (pokud mne paměť neklame).
Karolína s tím udělala velký kus práce. Je to udělané nejlépe, jak to jde.
Pro jistotu si KaTo stáhni znovu haky, hlavně ty cloth (m,f). Já to tenkrát udělal špatně a do nepřejmenovaných haků jsem dal updated ...
Je limit 256 kusů trupu celkem (pokud mne paměť neklame).
Karolína s tím udělala velký kus práce. Je to udělané nejlépe, jak to jde.
Pro jistotu si KaTo stáhni znovu haky, hlavně ty cloth (m,f). Já to tenkrát udělal špatně a do nepřejmenovaných haků jsem dal updated ...
- 12:55 19. Dec 2014
- Forum: Koš
- Topic: zakrytí jména postavy
- Replies: 64
- Views: 42543
Re: zakrytí jména postavy
A je to vůbec technicky možné? To dělá nějaký nwnx plugin?
- 14:11 05. Dec 2014
- Forum: Koš
- Topic: ŘEŠENO JINDE - Boj v sedle-vojevůdce
- Replies: 6
- Views: 6612
Re: Boj v sedle-vojevůdce
No někdo tam bonusy klidně může doscriptit 
Nejsou tam proto, že jsem je neudělal, ne proto, že by to nešlo.
Nejsou tam proto, že jsem je neudělal, ne proto, že by to nešlo.
- 14:05 05. Dec 2014
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Dispel-nwn down
- Replies: 20
- Views: 15903
Re: Dispel-nwn down
A když se to týká vojevůdce - nového povolání, nejsou tam někde neplatná spell ids?
Grafický efekt se dá vyhodit i na klientovi. Exportne se z config haku spells.2da, updaví se graf.effect u dispellu na nějaký prověřený safe a importne se spells.2da do config haku. Ale podle toho, co popisujete, to ...
Grafický efekt se dá vyhodit i na klientovi. Exportne se z config haku spells.2da, updaví se graf.effect u dispellu na nějaký prověřený safe a importne se spells.2da do config haku. Ale podle toho, co popisujete, to ...
- 22:30 02. Dec 2014
- Forum: Koš
- Topic: ŘEŠENO JINDE - Boj v sedle-vojevůdce
- Replies: 6
- Views: 6612
Re: Boj v sedle
Na koni nefungují žádné koňské věci z nwn. Nepoužíváme jízdní scripty z nwn a nescriptovali jsme žádné bonusy z featů, skillů.
- 20:44 17. Nov 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno: klobouk z mounta
- Replies: 5
- Views: 4844
Re: klobouk z mounta
Podle mě ti DM musí nastavit model ocasu na 0.
- 19:57 17. Nov 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno: klobouk z mounta
- Replies: 5
- Views: 4844
Re: klobouk z mounta
Já to nějak vymyslím zítra, až se kouknu do scriptů.
- 00:58 15. Nov 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Klerik - svitky přes UMD
- Replies: 6
- Views: 5579
Re: Klerik - svitky přes UMD
Domnívámto se, že nikdo to bezpečně neví, čímžto to je, ani jak toto opravit. Alespoň já to nevím, čímžto se šance, že to bude vědět jiný, dostto snižuje (čímžto hecuji každého, kdo o tom něco ví, aby mě to - trumfnul = přehodil to).
- 08:40 23. Sep 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Vyvolání mágova familiara
- Replies: 3
- Views: 3709
Re: Vyvolání mágova familiara
Měnil sis u dráčka vzhled? A pokud, tak jaký máš aktuálně? (A pokud ne, jaký je defaultní?Caehan wrote:Poslušně hlásím, že povolání "dráčka" stále shazuje server... po rr zkusím i zbytek.
A pokud jsi měl jiného familiara předtím, jaký vzhled jsi měl u něj?
Re: Vtípky

Kucík Necro?
Myslím, že už složíme slušnou družinu. Máme samé užitečné classy (až na mě - já bych byl první volba oběti).
- 00:00 22. Mar 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469854
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Ten vypadá jak Vojen, ne?
- 16:49 17. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Róba toggling
- Replies: 3
- Views: 3125
Róba toggling
Napadlo mě v souvislosti s koňma, že róby, jako specifické a nejproblémovější části oděvu, by mohly jít nějakým featem z oděvu oddělat a zas připnout. Prostě jen přepínat mezi róbou oděvu a róbou 0.
Využití např:
1) ženské si při sexpení budou moci sundat sukni, chlapi kutnu
2) při jízdě na koni ...
Využití např:
1) ženské si při sexpení budou moci sundat sukni, chlapi kutnu
2) při jízdě na koni ...