Vyřešeno: klobouk z mounta

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

Vyřešeno: klobouk z mounta

Post by Lidda »

Mohl by nekdo pomoct moji postave, prosim. Sama jsem ji asi bugla - v podsveti jsem dlouho cekala a z nudy nasedla na mounta, sesedla, odvolala. Po oziveni se mi ale objevil nad hlavou a zaboha se ho nedokazu zbavit, uz je to cca tyden.
Zkouseli jsme smrt v arene, zabiti a zvednuti nozem.. bez uspechu.

Acc: Lidda
Postava: T'rissna Maevirr
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: klobouk z mounta

Post by Caehan »

Lidda wrote:Mohl by nekdo pomoct moji postave, prosim. Sama jsem ji asi bugla - v podsveti jsem dlouho cekala a z nudy nasedla na mounta, sesedla, odvolala. Po oziveni se mi ale objevil nad hlavou a zaboha se ho nedokazu zbavit, uz je to cca tyden.
Zkouseli jsme smrt v arene, zabiti a zvednuti nozem.. bez uspechu.

Acc: Lidda
Postava: T'rissna Maevirr
A co smrt se stínovkama, nasednutí na mounta v pekle a oživení přes nůž bez sesednutí?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: klobouk z mounta

Post by klobouk »

Já to nějak vymyslím zítra, až se kouknu do scriptů.
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

Re: klobouk z mounta

Post by Lidda »

Caehan wrote:
Lidda wrote:Mohl by nekdo pomoct moji postave, prosim. Sama jsem ji asi bugla - v podsveti jsem dlouho cekala a z nudy nasedla na mounta, sesedla, odvolala. Po oziveni se mi ale objevil nad hlavou a zaboha se ho nedokazu zbavit, uz je to cca tyden.
Zkouseli jsme smrt v arene, zabiti a zvednuti nozem.. bez uspechu.

Acc: Lidda
Postava: T'rissna Maevirr
A co smrt se stínovkama, nasednutí na mounta v pekle a oživení přes nůž bez sesednutí?
I to jsme zkouseli, to se pak objevim jako duse.
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: klobouk z mounta

Post by klobouk »

Podle mě ti DM musí nastavit model ocasu na 0.
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

Re: klobouk z mounta

Post by Lidda »

Vyreseno, dekuji DM Sielencerovi :3
Locked