Search found 9 matches

by cyco
02:21 27. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Ztráta zbroje
Replies: 4
Views: 4253

Re: Ztráta zbroje

Ten samý problém s rozdílem, že mé postavě (Gurkark) zmizel plášť.
Screen mohu dodat.

Je ho možné nahradit prosím?
Díky.
by cyco
01:58 17. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Léčení umírajícího
Replies: 9
Views: 5009

Re: Léčení umírajícího

+1

Stejný případ (2x)
by cyco
01:54 17. Dec 2013
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 350377

Re: Portréty postav

Gurkark
by cyco
23:26 03. Dec 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403687

Re: Poděkování

Diky Sielencerovi a vsem ucastnikum Q :P
by cyco
08:34 29. May 2012
Forum: Pokec
Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Replies: 311
Views: 164261

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

zachy wrote:9. díl trůnů. Uáááh! Kvalitní díl, velice kvalitní díl!!!
Ty Houndovo criticaly obourucakem byly dost :)
by cyco
15:44 24. Dec 2011
Forum: Pokec
Topic: Vánoce....
Replies: 155
Views: 105915

Re: Vánoce....

Stastny a vesely :biggrin:
by cyco
09:47 19. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: Omluva
Replies: 26
Views: 13382

Re: Omluva

Já jsem rád, že jsi se ten večer ozval. Myslím že omluva z tvé strany rozhodně není nutná. Protože poté co jsi zaurgoval DM tým, byl problém téměř ihned vyřešen. Navíc si bojoval za jiného hráče a ne za sebe. Hráč za kterého si bojoval myslím,že je celkem nováček. Takže ve jménu nováčků v podtemnu ...
by cyco
20:37 02. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: Nezobrazeni avatara při tvorbě postavy
Replies: 5
Views: 3940

Re: Nezobrazeni avatara při tvorbě postavy

Narsith wrote:Heh pravda...na NB mam integrovanou atinu a nedavno jsem se hrabal v nastaveni *placl se do čela* :wall: :mrgreen:
Měl by to být slider Catalyst UI (cokoli jen ne disable). Taky jsem to nedavno musel prehodit.
by cyco
20:38 30. Sep 2011
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 350377

Re: Portréty postav

Kroann Temnochod