Ten samý problém s rozdílem, že mé postavě (Gurkark) zmizel plášť.
Screen mohu dodat.
Je ho možné nahradit prosím?
Díky.
Search found 9 matches
- 02:21 27. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Ztráta zbroje
- Replies: 4
- Views: 4253
- 01:58 17. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Léčení umírajícího
- Replies: 9
- Views: 5009
Re: Léčení umírajícího
+1
Stejný případ (2x)
Stejný případ (2x)
- 01:54 17. Dec 2013
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350377
Re: Portréty postav
Gurkark
- 23:26 03. Dec 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403687
Re: Poděkování
Diky Sielencerovi a vsem ucastnikum Q 
- 08:34 29. May 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
- Replies: 311
- Views: 164261
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ty Houndovo criticaly obourucakem byly dostzachy wrote:9. díl trůnů. Uáááh! Kvalitní díl, velice kvalitní díl!!!
- 15:44 24. Dec 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Vánoce....
- Replies: 155
- Views: 105915
Re: Vánoce....
Stastny a vesely 
Re: Omluva
Já jsem rád, že jsi se ten večer ozval. Myslím že omluva z tvé strany rozhodně není nutná. Protože poté co jsi zaurgoval DM tým, byl problém téměř ihned vyřešen. Navíc si bojoval za jiného hráče a ne za sebe. Hráč za kterého si bojoval myslím,že je celkem nováček. Takže ve jménu nováčků v podtemnu ...
- 20:37 02. Oct 2011
- Forum: Koš
- Topic: Nezobrazeni avatara při tvorbě postavy
- Replies: 5
- Views: 3940
Re: Nezobrazeni avatara při tvorbě postavy
Měl by to být slider Catalyst UI (cokoli jen ne disable). Taky jsem to nedavno musel prehodit.Narsith wrote:Heh pravda...na NB mam integrovanou atinu a nedavno jsem se hrabal v nastaveni *placl se do čela*![]()
- 20:38 30. Sep 2011
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350377
Re: Portréty postav
Kroann Temnochod