OPRAVENO: Léčení umírajícího
OPRAVENO: Léčení umírajícího
Ležel jsem na zemi a krvácel. Spolubojovník mě léčil lékárnou, každé kolo se mi regeneroval jeden život, ale když jsem měl 0 životů, tak namísto abych dostal 1 život a postavil se, jsem zemřel.
Krus Kolohnát - smrdutý půlork
Farim - trpasličí bojovník
Farim - trpasličí bojovník
Re: Léčení umírajícího
K problematice - schodu náhod jsme takhle 2x zvedali v partě lékárnou a bez problémů.
Napadá mě (nechť posoudí znalci):
1) máte "nové" lékárny?
2) my vlastně lékárnou zvedli rovnou do života (máme u zvedače vysoký heal) a až pak nastoupila regenerace => tj. to co zabíjí je regen???
Napadá mě (nechť posoudí znalci):
1) máte "nové" lékárny?
2) my vlastně lékárnou zvedli rovnou do života (máme u zvedače vysoký heal) a až pak nastoupila regenerace => tj. to co zabíjí je regen???
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Léčení umírajícího
musíš se zvednout tou silnou lékárnou, co ti rázově vyléčí dost a pak regení taky dost.. pokud máte slabou lékárnu, tak regen je cesta do podsvětíKaTo wrote:K problematice - schodu náhod jsme takhle 2x zvedali v partě lékárnou a bez problémů.
Napadá mě (nechť posoudí znalci):
1) máte "nové" lékárny?
2) my vlastně lékárnou zvedli rovnou do života (máme u zvedače vysoký heal) a až pak nastoupila regenerace => tj. to co zabíjí je regen???
Na vyžádání.
Re: Léčení umírajícího
Nejspíš právě ta regenerace. Lékárny jsem zakoupil na tržišti v Kahzetu, když je postava při životě, uzdravuje i regeneruje. Pokud je pod 0, uzdravení bohužel nevím (nestihl jsem to sledovat) a regenerovala pěkně k nule a pak náhlé "áááááááá" a peklíčko
PS: dotyčného jsem lékárnou zabil 2x Poprvé před nějakou dobou, včera nebo předevčírem jsem si všiml poděkování na foru za opravené lékárny, tak jsem to zkusil znova a zase smrt
PS: dotyčného jsem lékárnou zabil 2x Poprvé před nějakou dobou, včera nebo předevčírem jsem si všiml poděkování na foru za opravené lékárny, tak jsem to zkusil znova a zase smrt
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Léčení umírajícího
to funguje u všeho, kdžy bude mít -4 životů. ty na něj nakouzzlíš vyleč malá zranění, tka se dostane na 0 a pošle ho to do podsvětí experesemBarbar321 wrote:Nejspíš právě ta regenerace. Lékárny jsem zakoupil na tržišti v Kahzetu, když je postava při životě, uzdravuje i regeneruje. Pokud je pod 0, uzdravení bohužel nevím (nestihl jsem to sledovat) a regenerovala pěkně k nule a pak náhlé "áááááááá" a peklíčko![]()
PS: dotyčného jsem lékárnou zabil 2x Poprvé před nějakou dobou, včera nebo předevčírem jsem si všiml poděkování na foru za opravené lékárny, tak jsem to zkusil znova a zase smrt
Na vyžádání.
Re: Léčení umírajícího
Takže než to bude opravené, jde o to, dostat se přes tu nulu? Když ho nechám jednou lékárnou vyléčit na nulu a pak ho druhou vyléčím na 2 životy, dostane se z toho?karolina wrote: to funguje u všeho, kdžy bude mít -4 životů. ty na něj nakouzzlíš vyleč malá zranění, tka se dostane na 0 a pošle ho to do podsvětí experesem
tj. když sešleš na zraněného s -2 životy vyléč malá zranění )tj. měla by jsi ho dostat na stav +2 životy ), zvedneš ho?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Léčení umírajícího
Vzhledem k tomu, že z -8 ho +10 lékárnou zvedneme na +2, tak jo.Barbar321 wrote:Takže než to bude opravené, jde o to, dostat se přes tu nulu? Když ho nechám jednou lékárnou vyléčit na nulu a pak ho druhou vyléčím na 2 životy, dostane se z toho?karolina wrote: to funguje u všeho, kdžy bude mít -4 životů. ty na něj nakouzzlíš vyleč malá zranění, tka se dostane na 0 a pošle ho to do podsvětí experesem
tj. když sešleš na zraněného s -2 životy vyléč malá zranění )tj. měla by jsi ho dostat na stav +2 životy ), zvedneš ho?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Léčení umírajícího
Až budu mít čas na opravy tak první věc bude tohle léčení umírajících + aby na to fungovaly všechna kouzla.
Re: Léčení umírajícího
Nebo přesně naopak zvednout tou slabou, protože dá největší jednorázové léčení, ale to nejde s nulovým healemkarolina wrote:musíš se zvednout tou silnou lékárnou, co ti rázově vyléčí dost a pak regení taky dost.. pokud máte slabou lékárnu, tak regen je cesta do podsvětíKaTo wrote:K problematice - schodu náhod jsme takhle 2x zvedali v partě lékárnou a bez problémů.
Napadá mě (nechť posoudí znalci):
1) máte "nové" lékárny?
2) my vlastně lékárnou zvedli rovnou do života (máme u zvedače vysoký heal) a až pak nastoupila regenerace => tj. to co zabíjí je regen???
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN