Hlásím že:
http://thalie.pilsfree.cz/odkazy-40.htm -> Neoficiální chat Thalie Nefunkční link. Místnost zřejmě smazaná.
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm -> Bardská hudba [23.8.2011] Nefunkční link. Ulož to zřejmě smazalo soubor.
http://thalie.pilsfree.cz/vice-o-thalii-67.htm -> Zdroj ...
Search found 74 matches
- 23:12 22. Sep 2019
- Forum: Ankety
- Topic: Web a fórum - neaktuální témata
- Replies: 1
- Views: 6273
- 21:59 14. Feb 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
- Replies: 30
- Views: 30581
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Znáte někdo Cyberpunk 2020? Docela by mě ta hra zajímala. Mělo by jít o nějakou hru stylu papír tužka kostky a spousty představivosti
- 23:17 14. Jan 2013
- Forum: Koš
- Topic: NWN a Win8
- Replies: 13
- Views: 7959
Re: NWN a Win8
Nwn už mu taky běží, problém má s whitelistem 
- 14:46 14. Jan 2013
- Forum: Koš
- Topic: NWN a Win8
- Replies: 13
- Views: 7959
Re: NWN a Win8
Skouším to zprovoznit kamarádovy, má windows 8 a zatím se mu nechce spustit hra
- 01:55 13. Jan 2013
- Forum: Koš
- Topic: nelze se pripojit
- Replies: 15
- Views: 6928
Re: nelze se pripojit
Skus to přímo přes zástupce.
Udělej si zástupce nwnmain.exe a připiš do cíle zástupce:
Adresu spuštění (ta druhá cesta) nechej tak
Udělej si zástupce nwnmain.exe a připiš do cíle zástupce:
Code: Select all
"CESTA_K_NWN\nwmain.exe" +connect thalie.pilsfree.cz- 01:34 13. Jan 2013
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350377
Re: Portréty postav
Nová složka se tam dostala nedopatřením, navíc jsem myslel že se jedná o název portrétu kde není ani jeden diakritcký znak.kucik wrote:Schválně. Kolik myslíš, že je v názvu ,,Nová složka" písmen s diakritikou.Legition wrote:
Hluboce se omlouvám a dám si na to příště pozor
- 18:20 30. Dec 2012
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350377
- 15:41 27. Dec 2012
- Forum: Koš
- Topic: Nemoznost se pripojit
- Replies: 7
- Views: 4834
Re: Nemoznost se pripojit
Děkuju moc konečně si zase zahraju.
Re: Vtípky
Hehe
mě se to lépe pamatuje 
- 23:38 26. Dec 2012
- Forum: Koš
- Topic: Nemoznost se pripojit
- Replies: 7
- Views: 4834
Re: Nemoznost se pripojit
Internet tu byl zřizen teprv nedávno... Nemáte někdo možnost dostat kučíka na forum?
PSal jsem mu PM už ráno 
- 21:17 26. Dec 2012
- Forum: Koš
- Topic: Nemoznost se pripojit
- Replies: 7
- Views: 4834
Re: Nemoznost se pripojit
Podobný problém, jen stím rozdílem že se lognu do výběru postav, ale ať vyberu jakoukoliv nelognu, buď padne client nebo čekám s černou obrazovkou než padne do main menu se zprávou conection time out....
Nic jsem neměnil a hraju jako vždy na svém nootu se stejným nwn do kterého jsem nešahal se ...
Nic jsem neměnil a hraju jako vždy na svém nootu se stejným nwn do kterého jsem nešahal se ...
- 18:58 26. Dec 2012
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385649
Re: League of Legends
Hraju obě, obě podobně zábavné
- 13:45 26. Dec 2012
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 810040
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nemohu lognout do hry s ždánou svou postavou
Do výběru se však dostanu 
- 17:10 18. Dec 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403686
Re: Poděkování
Děkuji Alici za ochotu semnou hrát, omlouvám se že jsem nedostavil v daný čas kvůli nečekané oslavě mého včerejšího svátku. Snad se sejdem někdy jindy...
- 00:58 17. Dec 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403686
Re: Poděkování
Děkuji všem co dnes byly na světbě všechno bylo úžasné od atmosféry, přes pomoc DM až po padající hlášky
Moc jsem si hru dnes užil 