Search found 74 matches

by Legition
23:12 22. Sep 2019
Forum: Ankety
Topic: Web a fórum - neaktuální témata
Replies: 1
Views: 6273

Re: Web a fórum - neaktuální témata

Hlásím že:

http://thalie.pilsfree.cz/odkazy-40.htm -> Neoficiální chat Thalie Nefunkční link. Místnost zřejmě smazaná.
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm -> Bardská hudba [23.8.2011] Nefunkční link. Ulož to zřejmě smazalo soubor.
http://thalie.pilsfree.cz/vice-o-thalii-67.htm -> Zdroj ...
by Legition
21:59 14. Feb 2013
Forum: Pokec
Topic: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Replies: 30
Views: 30581

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Znáte někdo Cyberpunk 2020? Docela by mě ta hra zajímala. Mělo by jít o nějakou hru stylu papír tužka kostky a spousty představivosti
by Legition
23:17 14. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: NWN a Win8
Replies: 13
Views: 7959

Re: NWN a Win8

Nwn už mu taky běží, problém má s whitelistem :D
by Legition
14:46 14. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: NWN a Win8
Replies: 13
Views: 7959

Re: NWN a Win8

Skouším to zprovoznit kamarádovy, má windows 8 a zatím se mu nechce spustit hra
by Legition
01:55 13. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: nelze se pripojit
Replies: 15
Views: 6928

Re: nelze se pripojit

Skus to přímo přes zástupce.

Udělej si zástupce nwnmain.exe a připiš do cíle zástupce:

Code: Select all

"CESTA_K_NWN\nwmain.exe" +connect  thalie.pilsfree.cz
Adresu spuštění (ta druhá cesta) nechej tak
by Legition
01:34 13. Jan 2013
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 350377

Re: Portréty postav

kucik wrote:
Legition wrote:
Hikaru Maitsuki no tori.zip
Schválně. Kolik myslíš, že je v názvu ,,Nová složka" písmen s diakritikou.
Nová složka se tam dostala nedopatřením, navíc jsem myslel že se jedná o název portrétu kde není ani jeden diakritcký znak.

Hluboce se omlouvám a dám si na to příště pozor
by Legition
18:20 30. Dec 2012
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 350377

Re: Portréty postav

Hikaru Maitsuki no tori.zip
(309.28 KiB) Downloaded 335 times
by Legition
15:41 27. Dec 2012
Forum: Koš
Topic: Nemoznost se pripojit
Replies: 7
Views: 4834

Re: Nemoznost se pripojit

Děkuju moc konečně si zase zahraju.
by Legition
02:24 27. Dec 2012
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331969

Re: Vtípky

Hehe :D mě se to lépe pamatuje :D
by Legition
23:38 26. Dec 2012
Forum: Koš
Topic: Nemoznost se pripojit
Replies: 7
Views: 4834

Re: Nemoznost se pripojit

Internet tu byl zřizen teprv nedávno... Nemáte někdo možnost dostat kučíka na forum? :D PSal jsem mu PM už ráno :D
by Legition
21:17 26. Dec 2012
Forum: Koš
Topic: Nemoznost se pripojit
Replies: 7
Views: 4834

Re: Nemoznost se pripojit

Podobný problém, jen stím rozdílem že se lognu do výběru postav, ale ať vyberu jakoukoliv nelognu, buď padne client nebo čekám s černou obrazovkou než padne do main menu se zprávou conection time out....

Nic jsem neměnil a hraju jako vždy na svém nootu se stejným nwn do kterého jsem nešahal se ...
by Legition
18:58 26. Dec 2012
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385649

Re: League of Legends

Hraju obě, obě podobně zábavné
by Legition
13:45 26. Dec 2012
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 810040

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Nemohu lognout do hry s ždánou svou postavou :D Do výběru se však dostanu :D
by Legition
17:10 18. Dec 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403686

Re: Poděkování

Děkuji Alici za ochotu semnou hrát, omlouvám se že jsem nedostavil v daný čas kvůli nečekané oslavě mého včerejšího svátku. Snad se sejdem někdy jindy...
by Legition
00:58 17. Dec 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403686

Re: Poděkování

Děkuji všem co dnes byly na světbě všechno bylo úžasné od atmosféry, přes pomoc DM až po padající hlášky :D Moc jsem si hru dnes užil :)