A je levná... jen 450 IP
Majky: piš prasokrálíka tak jak to napsal on, diakritiku tam má, aby ho netrolili cizinci.
Protože GW se musí platit. Sice jen základní hra ale i to je na poláky moc. Poláky najdeš jen tam, kde je to zadarmo.KaTo wrote:Hehe, my sme s klukama na TSku zavedli pravidlo: "Nikdy nechoď do dungu s Francouzema." Buď vyvěšují bílou vlajku nebo si mění hnědé bezpečnostní prádlo.
Asi na GW zastupují Poláky. Jak tak vidím, Poláci hrají LoLko bo na GW je moc nevnímám.
Kup si Katarinu. Je víc noob friendly.xxxMajkyxxx wrote:Tak přemýšlím, jestli si koupit Katarinu nebo počkat na Zyru. Co myslíte?
-RoF- wrote:Aha hmm paráda já právě začal přemýšlet, že pořídím Cassiopeu.
No uvidím

