nemela by to byt streda?Diemo wrote: Ja mam cas skor furt, len te *ctvrtek* som mimo, sme s robou zalezle pod duchnou.
Jinak ja jsem tak nejak skoro kazdy den cca od deviti vecer , nekdy driv nekdy pozdeji. Vikendy, jak kdy i kdyz ted je budu asi casteji travit mimo PC.
Barnabas
