Search found 7 matches

by -Tyr-
08:07 23. Apr 2012
Forum: Pokec
Topic: Dohoda na dobe hrani
Replies: 13
Views: 12938

Re: Dohoda na dobe hrani

Diemo wrote: Ja mam cas skor furt, len te *ctvrtek* som mimo, sme s robou zalezle pod duchnou.
nemela by to byt streda? :lol:
Jinak ja jsem tak nejak skoro kazdy den cca od deviti vecer , nekdy driv nekdy pozdeji. Vikendy, jak kdy i kdyz ted je budu asi casteji travit mimo PC.

Barnabas
by -Tyr-
08:45 11. Apr 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 726630

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Mě zase dostal trpaslík Barnabáš... *schovaný ve křoví - tím pádem, jakoby špehoval celou dobu*
Nebot... v nesprávný čas na nesprávném místě :biggrin:
Ale sehráli jsme to pěkně všichni tři si myslím a hodně mě to pobavilo. Víc takových podobných situácí prosííím. 8)
nojo ted uz pulka karathy vi ...
by -Tyr-
15:52 02. Apr 2012
Forum: Vtípky
Topic: Poslední věty před smrtí
Replies: 92
Views: 67786

Re: Poslední věty před smrtí

...Kdesi v doupěti stingerů..
"Zkusíme ho nalákat?"
posledni slovo před smrtí bylo "Slovo víry" :D
by -Tyr-
17:21 23. Mar 2012
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 470218

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

a co tahle? :biggrin:



Image
by -Tyr-
18:14 22. Mar 2012
Forum: Koš
Topic: Par dotazu novacka
Replies: 712
Views: 161960

Re: Par dotazu novacka

Krysak wrote: Gnomi produkt je mondron.
Presne v duchu toho, ze gnomove nevymysleli nikdy nic poradneho, hlavne ze to je slozite a dela to ramus :lol:
by -Tyr-
18:09 22. Mar 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405909

Re: Poděkování

slencak wrote:Diky Galli a Tyre ,načtená Akáta Krystýnová a Holy F5 na mého komplice mi vehnali slzy do očí :D
Nee to byla Kristyna Akatova (aby to nebylo tak okate), bardka pisici romany z prostredi karatskeho podsveti. :lol:
by -Tyr-
09:28 22. Mar 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405909

Re: Poděkování

Diky Gallimu za necekanou herni vlozku a slecnakovi za to, jak sme to vsechno skouleli a bavili se tim jeste dost dlouho potom.