Moc nesouhlasím, specielně u "životně důležitých" kouzel - VoPo, Negativka. Vzhledem k tomu jak jsou nastavené NPC v dungách a kolik na NT hraje postav (aby se dokázali slézt a vytvořit partu), by zrovna tyhle kouzla měla být dostupná (jako to bývalo dřív) běžně a "relativně" levně.
Na zvážení je ...
Search found 120 matches
- 18:11 24. Feb 2021
- Forum: Flames
- Topic: Zkušenosti
- Replies: 27
- Views: 25333
- 18:31 23. Feb 2021
- Forum: Flames
- Topic: Zkušenosti
- Replies: 27
- Views: 25333
Re: Zkušenosti
A co změny o expení? Barbar má pravdu, že levlit na vysoké úrovni je opravdu... zážitek. A ne pozitivní.
- 16:57 23. Feb 2021
- Forum: Flames
- Topic: Zkušenosti
- Replies: 27
- Views: 25333
Re: Zkušenosti
Tohle je lepší reakce. Přesně s tím souhlasím, chybí motivace nějak chodit protože expy jsou rozbité - beru to je chyba, která se opraví. Peníze je nemusí zajímat, protože na thalii na vysokých lvlech nemají hodnotu, to se taky opraví.
Thalii nechybí vize ale čas wb, který dost často osciluje s ...
- 16:27 23. Feb 2021
- Forum: Flames
- Topic: Zkušenosti
- Replies: 27
- Views: 25333
Re: Zkušenosti
Podle mne je problém, že pro postavy vyššího levelu se nevyplatí jít do dungeonů pro vysoký level, protože peníze už je nemusí moc zajímat a expy... viz co píše barbar.
Takže pro ty nejsilnější postavy pak nedává smysl snažit se o hrdinské činy, ale naopak jen sedět U Škopka a popíjet Víno ...
Takže pro ty nejsilnější postavy pak nedává smysl snažit se o hrdinské činy, ale naopak jen sedět U Škopka a popíjet Víno ...
- 10:59 18. Feb 2021
- Forum: Chyby - NPC, bestie
- Topic: (OPRAVENO) Chybí rybář Pavel v rybářské
- Replies: 5
- Views: 6252
Re: Chybí rybář Pavel v rybářské
Vysvětlení může být mnohé, ale pokud zmizí NPC, měly by zmizet i questy s ním spojené
Pokud je mrtvé, tak určitě. Pokud se jen schoval, jistě by si svůj balíček vyzvedl bezkontaktním doručením 
- 16:03 17. Feb 2021
- Forum: Chyby - NPC, bestie
- Topic: (OPRAVENO) Chybí rybář Pavel v rybářské
- Replies: 5
- Views: 6252
(OPRAVENO) Chybí rybář Pavel v rybářské
V rybářské osadě není Pavel, co dává rybářské questy a chodí mu balíčky. Takže mám balíček pro neexistující NPC.
- 16:29 16. Feb 2021
- Forum: Chyby - hráčské postavy
- Topic: Zmizení bot z inventáře
- Replies: 4
- Views: 43121
Re: Zmizení bot z inventáře
Takže typicky Thalijské: tady je předmět, ale nevyplatí se ho používat. Jasné
Nicméně to že tohle není nikde napsané je taky... +4 OČ boty, levný zrovna nebyly, a jak mám vědět, že se rozpadnou po použití jejich skillu? Ach jo...
Nicméně to že tohle není nikde napsané je taky... +4 OČ boty, levný zrovna nebyly, a jak mám vědět, že se rozpadnou po použití jejich skillu? Ach jo...
- 12:25 16. Feb 2021
- Forum: Chyby - hráčské postavy
- Topic: Zmizení bot z inventáře
- Replies: 4
- Views: 43121
Zmizení bot z inventáře
Po použití mi zmizely Boty Rychlosti z inventáře. To přeci musí být bug, boty nejsou svitek, aby po použití mizely. Čekal jsem, že fungují jako iounský kámen. Nabíjí se meditací... ale očividně ne?
- 00:30 15. Feb 2021
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410617
Re: Poděkování
Děkuji účastníkum Fight Clubu, co místo divadla šli do Arény
byla to jedna z největších srand, co jsem na Thalii měl za pěkně dlouhou dobu. Jak to předtím u Škopka, tak to potom u Škopka, tak to v Aréně
Snad brzo zopákneme, ať žije Vojtěch I. Lambert a SPD
Snad brzo zopákneme, ať žije Vojtěch I. Lambert a SPD
- 00:48 18. Jan 2021
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410617
Re: Poděkování
Děkuji moc Frynovi za hru, Anča byla suprová, moc se mi líbilo humanistické ztvárnění vojáka církve, když nás vedl do chrámu.
Gratuluji Gallimu.
Dík všem hráčům za fajn hru.
Gratuluji Gallimu.
Dík všem hráčům za fajn hru.
- 14:33 14. Dec 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Omluvy
- Replies: 14
- Views: 30280
Re: Omluvy
Dlouho jsem se nesmál tak dobře, jako když během rozhovoru přiběhl náhodný žoldák a začal vraždit Jiřího. Takže myslím, že jsme to všichni brali dobře.Fryn wrote:Velká omluva těžce zkoušené partě hráčů za mé technické kiksy. Snad vás to moc nedožralo.
- 16:15 01. Dec 2020
- Forum: Chyby - lokace
- Topic: Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel
- Replies: 3
- Views: 14320
Re: Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel
Na žádné PLC postele (objekty obecně) nelze vylézt z podstaty. Jediná možnost bývá ponořit objekt mírně pod úroveň terénu, čímž se stane průchozím.
Jen některé tilesety mají postele přímo jako součást dlaždice.
Právě že ve všech hostincích kde jsem kdy jako postava byl se na postel vylézt dalo ...
Jen některé tilesety mají postele přímo jako součást dlaždice.
Právě že ve všech hostincích kde jsem kdy jako postava byl se na postel vylézt dalo ...
- 20:30 30. Nov 2020
- Forum: Chyby - lokace
- Topic: Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel
- Replies: 3
- Views: 14320
Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel
Nelze vylézt na postel v bytě, takže se musí spát na zemi vedle ní. Což není uplně... ono.
- 22:18 29. Nov 2020
- Forum: IC sekce pro hráče
- Topic: Ritual krve
- Replies: 2
- Views: 7897
Re: Ritual krve
Na místě zůstala jen částečně zpopelněná mrtvola muly, zbytek rituálního místa bys spálen na popel a nezbylo tam po podívané vůbec nic.
- 10:33 24. Nov 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 732810
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Custodes: "Co tady děláte, nevíte, že vstup na hřbitov je omezen?"
Morzanov: "Já tady bydlim..."
Velimir *prdne si*
Jiří Jaeger: *poodstoupí*
Morzanov: "Já tady bydlim..."
Velimir *prdne si*
Jiří Jaeger: *poodstoupí*