Search found 120 matches

by Ragmon
18:11 24. Feb 2021
Forum: Flames
Topic: Zkušenosti
Replies: 27
Views: 25333

Re: Zkušenosti

Moc nesouhlasím, specielně u "životně důležitých" kouzel - VoPo, Negativka. Vzhledem k tomu jak jsou nastavené NPC v dungách a kolik na NT hraje postav (aby se dokázali slézt a vytvořit partu), by zrovna tyhle kouzla měla být dostupná (jako to bývalo dřív) běžně a "relativně" levně.
Na zvážení je ...
by Ragmon
18:31 23. Feb 2021
Forum: Flames
Topic: Zkušenosti
Replies: 27
Views: 25333

Re: Zkušenosti

A co změny o expení? Barbar má pravdu, že levlit na vysoké úrovni je opravdu... zážitek. A ne pozitivní.
by Ragmon
16:57 23. Feb 2021
Forum: Flames
Topic: Zkušenosti
Replies: 27
Views: 25333

Re: Zkušenosti



Tohle je lepší reakce. Přesně s tím souhlasím, chybí motivace nějak chodit protože expy jsou rozbité - beru to je chyba, která se opraví. Peníze je nemusí zajímat, protože na thalii na vysokých lvlech nemají hodnotu, to se taky opraví.
Thalii nechybí vize ale čas wb, který dost často osciluje s ...
by Ragmon
16:27 23. Feb 2021
Forum: Flames
Topic: Zkušenosti
Replies: 27
Views: 25333

Re: Zkušenosti

Podle mne je problém, že pro postavy vyššího levelu se nevyplatí jít do dungeonů pro vysoký level, protože peníze už je nemusí moc zajímat a expy... viz co píše barbar.

Takže pro ty nejsilnější postavy pak nedává smysl snažit se o hrdinské činy, ale naopak jen sedět U Škopka a popíjet Víno ...
by Ragmon
10:59 18. Feb 2021
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: (OPRAVENO) Chybí rybář Pavel v rybářské
Replies: 5
Views: 6252

Re: Chybí rybář Pavel v rybářské

Vysvětlení může být mnohé, ale pokud zmizí NPC, měly by zmizet i questy s ním spojené :) Pokud je mrtvé, tak určitě. Pokud se jen schoval, jistě by si svůj balíček vyzvedl bezkontaktním doručením :D
by Ragmon
16:03 17. Feb 2021
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: (OPRAVENO) Chybí rybář Pavel v rybářské
Replies: 5
Views: 6252

(OPRAVENO) Chybí rybář Pavel v rybářské

V rybářské osadě není Pavel, co dává rybářské questy a chodí mu balíčky. Takže mám balíček pro neexistující NPC.
by Ragmon
16:29 16. Feb 2021
Forum: Chyby - hráčské postavy
Topic: Zmizení bot z inventáře
Replies: 4
Views: 43121

Re: Zmizení bot z inventáře

Takže typicky Thalijské: tady je předmět, ale nevyplatí se ho používat. Jasné :)

Nicméně to že tohle není nikde napsané je taky... +4 OČ boty, levný zrovna nebyly, a jak mám vědět, že se rozpadnou po použití jejich skillu? Ach jo...
by Ragmon
12:25 16. Feb 2021
Forum: Chyby - hráčské postavy
Topic: Zmizení bot z inventáře
Replies: 4
Views: 43121

Zmizení bot z inventáře

Po použití mi zmizely Boty Rychlosti z inventáře. To přeci musí být bug, boty nejsou svitek, aby po použití mizely. Čekal jsem, že fungují jako iounský kámen. Nabíjí se meditací... ale očividně ne?
by Ragmon
00:30 15. Feb 2021
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410617

Re: Poděkování

Děkuji účastníkum Fight Clubu, co místo divadla šli do Arény :D byla to jedna z největších srand, co jsem na Thalii měl za pěkně dlouhou dobu. Jak to předtím u Škopka, tak to potom u Škopka, tak to v Aréně :D

Snad brzo zopákneme, ať žije Vojtěch I. Lambert a SPD :D
by Ragmon
00:48 18. Jan 2021
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410617

Re: Poděkování

Děkuji moc Frynovi za hru, Anča byla suprová, moc se mi líbilo humanistické ztvárnění vojáka církve, když nás vedl do chrámu.
Gratuluji Gallimu.

Dík všem hráčům za fajn hru.
by Ragmon
14:33 14. Dec 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Omluvy
Replies: 14
Views: 30280

Re: Omluvy

Fryn wrote:Velká omluva těžce zkoušené partě hráčů za mé technické kiksy. Snad vás to moc nedožralo :).
Dlouho jsem se nesmál tak dobře, jako když během rozhovoru přiběhl náhodný žoldák a začal vraždit Jiřího. Takže myslím, že jsme to všichni brali dobře. :D
by Ragmon
16:15 01. Dec 2020
Forum: Chyby - lokace
Topic: Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel
Replies: 3
Views: 14320

Re: Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel

Na žádné PLC postele (objekty obecně) nelze vylézt z podstaty. Jediná možnost bývá ponořit objekt mírně pod úroveň terénu, čímž se stane průchozím.

Jen některé tilesety mají postele přímo jako součást dlaždice.

Právě že ve všech hostincích kde jsem kdy jako postava byl se na postel vylézt dalo ...
by Ragmon
20:30 30. Nov 2020
Forum: Chyby - lokace
Topic: Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel
Replies: 3
Views: 14320

Dům U strážnice - Byt u Kopí - postel

Nelze vylézt na postel v bytě, takže se musí spát na zemi vedle ní. Což není uplně... ono.
by Ragmon
22:18 29. Nov 2020
Forum: IC sekce pro hráče
Topic: Ritual krve
Replies: 2
Views: 7897

Re: Ritual krve

Na místě zůstala jen částečně zpopelněná mrtvola muly, zbytek rituálního místa bys spálen na popel a nezbylo tam po podívané vůbec nic.
by Ragmon
10:33 24. Nov 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 732810

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Custodes: "Co tady děláte, nevíte, že vstup na hřbitov je omezen?"

Morzanov: "Já tady bydlim..."

Velimir *prdne si*

Jiří Jaeger: *poodstoupí*