Search found 6 matches

by Seiken
23:04 09. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: nelze se pripojit 2
Replies: 22
Views: 13758

Re: nelze se pripojit 2

Nemám k tomu co říct. Ubohost jak ze strany adminů tak hráčů. Jsem rád že jsem nemohl ani okusit vaší skvělou komunitu.
by Seiken
23:01 09. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: nelze se pripojit 2
Replies: 22
Views: 13758

Re: nelze se pripojit 2

Shaman88 wrote:Začíná to být nuda.
Jak má být toto relevantní k topicu kdy mi upíráš přístup do hry?

Vypadá to že se snažíš jen provokovat jelikož jsi skálopevně přesvědčený že jsem dotyčná osoba kvůli které nemůžu do hry. Do té doby jsi se choval slušně ale poté jako ukázkovej debílek.
by Seiken
22:25 09. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: nelze se pripojit 2
Replies: 22
Views: 13758

Re: nelze se pripojit 2

Chtěl jsem pouze poukázat na tvoje arogantní jednání a zda-li se schoduje s názorem ostatních adminů. Jak vidím pravděpodobně ano a jestli někdo do hry byl vpuštěn tak pouze protože tu někoho zná, v opačném případě by zde byl podobný relevantní topic NELZE SE PRIPOJIT.

Brain on, a trošku slušnosti ...
by Seiken
22:21 09. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: nelze se pripojit 2
Replies: 22
Views: 13758

Re: nelze se pripojit 2

Ve skutecnosti od te doby prisli novi hraci. Pouze ty jsi opet neprosel vstupnim testem zpocivajicim v:
1. Schopnosti slusne jednat s lidmy.
2. Trefit spravne alespon polovinu I/Y v textu.

Navic jak jiz zminoval shamman. Je nepravdepodobne, ze by jsi za tri minuty od registrace zvladnul precist ...
by Seiken
22:02 09. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: nelze se pripojit 2
Replies: 22
Views: 13758

Re: nelze se pripojit 2

Uraží mě ten styl jednání

Přístup do hry nedostaneš. Konec.

S rp zkušenosti mám, hrál jsem dračí doupě již od malička (od verze 1.3 do verze drd+) + adnd 2.0.

Stále jsem se nedozvěděl podstatu těch opatření, je nutné znát někoho z thalie kdo se za mě zaručí?

to Radim: Informace na webu jsem si ...
by Seiken
21:10 09. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: nelze se pripojit 2
Replies: 22
Views: 13758

nelze se pripojit 2

Zdravím lidičky,

toto je dotaz především na správce serveru:

Zaregistroval jsem se na webu ale nemohu se přihlásit do hry, z mojí pm komunikace s Shaman88 vyplinulo že teď platí jistá opatření zamezující novým účtům vstup do hry. Byl jsem ochotný dodat jakékoliv podklady (např dodat životopis ...