nelze se pripojit 2

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Seiken
Nováček
Posts: 6
Joined: 22:55 07. Nov 2012

nelze se pripojit 2

Post by Seiken »

Zdravím lidičky,

toto je dotaz především na správce serveru:

Zaregistroval jsem se na webu ale nemohu se přihlásit do hry, z mojí pm komunikace s Shaman88 vyplinulo že teď platí jistá opatření zamezující novým účtům vstup do hry. Byl jsem ochotný dodat jakékoliv podklady (např dodat životopis postavy atd) že nejsem dotyčný hráč co tu prasí a kvůli kterému jsou tyto danné opatření v provozu. Vše vypadalo fajn jakože by se to mohlo během pár dnů s dodaným životopisem vyřešit a mě by byl tedy umožněn vstup do hry načež mě pan Shaman začal urážet a tvrdit že jsem dotyčný buger protože jsem v časovém rámci registrace na fóru a poslání pm nemohl přečíst topic (nelze se připojit) což je naprosté bullshit tvrzení.

Proto mě zajímá názor i ostatních členů teamu jestli je normální takto odepřít vstup do hry slušnému hráči a zda-li plánujete danné bugy odtranit a umožnit tak vstup do světa případným novým hráčům.

Díky

Seiken
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: nelze se pripojit 2

Post by Nalkanar »

Asi takto z hlediska ne-admina...

- opatření jsou směřována jen na toho bugera, pokud fungují, tak to značí, že jim "náhodou odpovídáš"
- název topicu + Shamanův odhad založení účtu jsou podezřelé
- další drobnosti

8)
Last edited by Nalkanar on 21:35 09. Nov 2012, edited 1 time in total.
.
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: nelze se pripojit 2

Post by zachy »

Jak bylo řečeno v prvním topicu:

Může se za tebe nějaký hráč (Ať už z tohoto nebo z jiných NWN serverů) zaručit?
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: nelze se pripojit 2

Post by Shaman88 »

Klidně cituj PM. Mohl bys napsat jak jsem tě urážel?
Napsal jsem ti že jsi potencionální buger.
Napsal jsi mi že jsi nikdy nehrál žádnou hru s RP a není nikdo kdo by se za tebe zaručil.
Takže jsem ti napsal že přístup do hry nedostaneš.

Možná se ti to nebude líbit, ale napíšu ti to znova.
Tohle opatření je proto aby chránilo hráče Thalie. Pokud bychom tě do hry jen tak pustili tak tohle opatření má nulovou účinnost.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: nelze se pripojit 2

Post by Radim »

I kdyby jsi buger nebyl stejně na tebe bude v této chvíli nahlíženo jako na bugera.Za poslední dva dny dva stejné topiky,trošku divná souhra náhod a zájem o Thalii.Navíc nevěřím,že člověk co přijde na Thálii hned přečte forum,když to nejdůležitější je na webu.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Seiken
Nováček
Posts: 6
Joined: 22:55 07. Nov 2012

Re: nelze se pripojit 2

Post by Seiken »

Uraží mě ten styl jednání
Shaman88 wrote:Přístup do hry nedostaneš. Konec.
S rp zkušenosti mám, hrál jsem dračí doupě již od malička (od verze 1.3 do verze drd+) + adnd 2.0.

Stále jsem se nedozvěděl podstatu těch opatření, je nutné znát někoho z thalie kdo se za mě zaručí?

to Radim: Informace na webu jsem si pochopitelně přečetl jelikož jsem dodržel všechny instrukce (povinné soubory, registrace na webu + thalie klíč) a stále mi to nešlo přešel jsem do danného topicu kam odkazuje stránka jak se připojit z hlavního thalijského webu.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: nelze se pripojit 2

Post by kucik »

Ve skutecnosti od te doby prisli novi hraci. Pouze ty jsi opet neprosel vstupnim testem zpocivajicim v:
1. Schopnosti slusne jednat s lidmy.
2. Trefit spravne alespon polovinu I/Y v textu.

Navic jak jiz zminoval shamman. Je nepravdepodobne, ze by jsi za tri minuty od registrace zvladnul precist cele forum. Take je tve chovani stale stejne a snadno identifikovatelne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: nelze se pripojit 2

Post by Diemo »

zdar, jestli jsi dobry a chytry hrac, tak to pochopis ne? Mame tu tedka problem, stojis o to se stat soucasti Th.?, tak si budes muset chvilku pockat. Urcite se ti to vyplati :ewink:
Image
User avatar
Seiken
Nováček
Posts: 6
Joined: 22:55 07. Nov 2012

Re: nelze se pripojit 2

Post by Seiken »

kucik wrote:Ve skutecnosti od te doby prisli novi hraci. Pouze ty jsi opet neprosel vstupnim testem zpocivajicim v:
1. Schopnosti slusne jednat s lidmy.
2. Trefit spravne alespon polovinu I/Y v textu.

Navic jak jiz zminoval shamman. Je nepravdepodobne, ze by jsi za tri minuty od registrace zvladnul precist cele forum. Take je tve chovani stale stejne a snadno identifikovatelne.
Říkam to znovu absolutní bullshit tvrzení. Odkaz na stránkach v sekci jak se připojit odkazuje do sekce Dotazy na mechaniku hry kde první topic bylo nelze se připojit z danného topicu mi bylo hned jasný o co jde jelikož se tam o tom píše.

Čili nečetl jsem celé fórum ale relevantní topic a první topic NELZE SE PRIPOJIT v sekci Dotazy na mechaniku hry kam mě odkázala sekce JAK SE PRIPOJIT na hlavním webu.
Last edited by Seiken on 22:23 09. Nov 2012, edited 1 time in total.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: nelze se pripojit 2

Post by Shaman88 »

Čeho chceš jako dosáhnout. Napsali jsme ti že tě do hry nepustíme.
Chceš nás snad nějak přemlouvat nebo o co ti jde?
User avatar
Seiken
Nováček
Posts: 6
Joined: 22:55 07. Nov 2012

Re: nelze se pripojit 2

Post by Seiken »

Chtěl jsem pouze poukázat na tvoje arogantní jednání a zda-li se schoduje s názorem ostatních adminů. Jak vidím pravděpodobně ano a jestli někdo do hry byl vpuštěn tak pouze protože tu někoho zná, v opačném případě by zde byl podobný relevantní topic NELZE SE PRIPOJIT.

Brain on, a trošku slušnosti by neuškodilo.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: nelze se pripojit 2

Post by Nalkanar »

Hustý. Upgrade. Diakritika! Vyjadřování!
.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: nelze se pripojit 2

Post by Shaman88 »

Začíná to být nuda.
User avatar
Seiken
Nováček
Posts: 6
Joined: 22:55 07. Nov 2012

Re: nelze se pripojit 2

Post by Seiken »

Shaman88 wrote:Začíná to být nuda.
Jak má být toto relevantní k topicu kdy mi upíráš přístup do hry?

Vypadá to že se snažíš jen provokovat jelikož jsi skálopevně přesvědčený že jsem dotyčná osoba kvůli které nemůžu do hry. Do té doby jsi se choval slušně ale poté jako ukázkovej debílek.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: nelze se pripojit 2

Post by KaTo »

Diakritika přibyla. Bohužel gramatické chyby, slovosled a s přibývajícími příspěvky i obsah...zůstává :| 8) .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Locked