Search found 11 matches

by cid
20:35 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11679

Re: Připojení

Myslim ze uplne zbytecne panikaris s nejakejma reinstalacema. Pokud jsi hral na nejakym ceskym sereru, nic s hrou nedelej. Vsechny ceske servery a 90% zahranicnich jedou na verzi 1.69.

Pravdepodobne jsi se zasekl na kontrole IP adresy. Pro zacatek radeji zaskrtni aby se nekontrolovala. Svoji ip ...
by cid
19:06 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11679

Re: Připojení

bez toho cracku se mi to ani nespustí a pořád mi to tam ukazuje patch 1.64 :(

ještě mě napadá dát nejdřív crack a pak patch a pak ten zbytek.

pochybuju že to ale poběží.
by cid
18:32 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11679

Re: Připojení

karolina wrote:
cid wrote:ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd :(
Ta instalace cepu nějak zlobí, no..

nemám tušení jestli zlobí nebo ne ale prostě se mě optá jestli to chci nainstalovat nebo co a pak prd ani okno nevyběhne :(
by cid
18:31 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11679

Re: Připojení

To se rozchodí. A po patchi 1.69 žádnej crack nepotřebuješ - nedáváš tam nějakej ve verzi 1.64? Postup od nuly je správnej (vynechat crack). Pokud hraješ na Eq, platí, co píše Akruo. A vydrž, dokud se ti neozve kucík s PMkou.


takže crack tam nemám vůbec dávat? no já skusil vzít to co mám na eq a ...
by cid
18:18 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11679

Re: Připojení

ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd :(
by cid
16:58 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11679

Re: Připojení

vzdávám to, mě tam prostě nejspíš nechce držet patch že mi to pořád ukazuje 1.64 a pořád mi to hlásí timeout.

tohle nemá cenu, už nevím co bych s tím jinýho udělal.
by cid
15:33 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11679

Re: Připojení

a to ještě nevím jestli na stránkách funguje ten patch.
připadá mi že ne ale skusím to celý od základu znova nainstgalovat a uvidí se. zatím se mi pořád nedaří připojit :wall:
by cid
14:46 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11679

Re: Připojení

BUM, PRÁSK, už vím proč se tam nemůžu dostat.

na stránkách máte asi postnutý odkaz na stažení na špatné haky.
stahoval jsem to dvakrát. jednou včera večer a podruhé teď. pokaždé mi to hlásí chybu.
stahoval jsem ten kompletní balík ještě vyzkouším postahovat to odděleně.
by cid
13:56 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11679

Re: Připojení

tak jsem to přeinstaloval, kompletně od základu.
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.

vyzkoušel ...
by cid
13:46 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11679

Re: Připojení

tak jsem to přeinstaloval, kompletně od základu.
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.

vyzkoušel ...
by cid
10:59 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11679

Re: Připojení

zdravím,
mám obdobné příznaky jako tu popisujete.
nejdřív jsem si musel vytrpět několikahodinovou buzeraci že mám špatné klíče s hledáním na netu.
když už se konečně zadařilo postahoval jsem všechny potřebné soubory jako balík haků, cep, patch jsem měl svůj, no prostě všechno poviné a naházel jsem ...