Myslim ze uplne zbytecne panikaris s nejakejma reinstalacema. Pokud jsi hral na nejakym ceskym sereru, nic s hrou nedelej. Vsechny ceske servery a 90% zahranicnich jedou na verzi 1.69.
Pravdepodobne jsi se zasekl na kontrole IP adresy. Pro zacatek radeji zaskrtni aby se nekontrolovala. Svoji ip ...
Search found 11 matches
Re: Připojení
bez toho cracku se mi to ani nespustí a pořád mi to tam ukazuje patch 1.64
ještě mě napadá dát nejdřív crack a pak patch a pak ten zbytek.
pochybuju že to ale poběží.
ještě mě napadá dát nejdřív crack a pak patch a pak ten zbytek.
pochybuju že to ale poběží.
Re: Připojení
karolina wrote:Ta instalace cepu nějak zlobí, no..cid wrote:ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd
nemám tušení jestli zlobí nebo ne ale prostě se mě optá jestli to chci nainstalovat nebo co a pak prd ani okno nevyběhne
Re: Připojení
To se rozchodí. A po patchi 1.69 žádnej crack nepotřebuješ - nedáváš tam nějakej ve verzi 1.64? Postup od nuly je správnej (vynechat crack). Pokud hraješ na Eq, platí, co píše Akruo. A vydrž, dokud se ti neozve kucík s PMkou.
takže crack tam nemám vůbec dávat? no já skusil vzít to co mám na eq a ...
takže crack tam nemám vůbec dávat? no já skusil vzít to co mám na eq a ...
Re: Připojení
ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd
Re: Připojení
vzdávám to, mě tam prostě nejspíš nechce držet patch že mi to pořád ukazuje 1.64 a pořád mi to hlásí timeout.
tohle nemá cenu, už nevím co bych s tím jinýho udělal.
tohle nemá cenu, už nevím co bych s tím jinýho udělal.
Re: Připojení
a to ještě nevím jestli na stránkách funguje ten patch.
připadá mi že ne ale skusím to celý od základu znova nainstgalovat a uvidí se. zatím se mi pořád nedaří připojit
připadá mi že ne ale skusím to celý od základu znova nainstgalovat a uvidí se. zatím se mi pořád nedaří připojit
Re: Připojení
BUM, PRÁSK, už vím proč se tam nemůžu dostat.
na stránkách máte asi postnutý odkaz na stažení na špatné haky.
stahoval jsem to dvakrát. jednou včera večer a podruhé teď. pokaždé mi to hlásí chybu.
stahoval jsem ten kompletní balík ještě vyzkouším postahovat to odděleně.
na stránkách máte asi postnutý odkaz na stažení na špatné haky.
stahoval jsem to dvakrát. jednou včera večer a podruhé teď. pokaždé mi to hlásí chybu.
stahoval jsem ten kompletní balík ještě vyzkouším postahovat to odděleně.
Re: Připojení
tak jsem to přeinstaloval, kompletně od základu.
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.
vyzkoušel ...
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.
vyzkoušel ...
Re: Připojení
tak jsem to přeinstaloval, kompletně od základu.
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.
vyzkoušel ...
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.
vyzkoušel ...
Re: Připojení
zdravím,
mám obdobné příznaky jako tu popisujete.
nejdřív jsem si musel vytrpět několikahodinovou buzeraci že mám špatné klíče s hledáním na netu.
když už se konečně zadařilo postahoval jsem všechny potřebné soubory jako balík haků, cep, patch jsem měl svůj, no prostě všechno poviné a naházel jsem ...
mám obdobné příznaky jako tu popisujete.
nejdřív jsem si musel vytrpět několikahodinovou buzeraci že mám špatné klíče s hledáním na netu.
když už se konečně zadařilo postahoval jsem všechny potřebné soubory jako balík haků, cep, patch jsem měl svůj, no prostě všechno poviné a naházel jsem ...