Připojení

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Liseryan
Nováček
Posts: 6
Joined: 00:18 30. Jan 2013

Připojení

Post by Liseryan »

Ahoj, nevím jestli jsem špatně nehledal, ale nejde mi se k vám připojit. Vše jsem postahoval (NWN Plat. mám svoje :), nakopíroval, cdkey vygeneroval a ve hře když zadám server tak mi ho to nalezne, alepo chvíli se napíše time out a spojení přerušeno. Nevíte čím by to mohlo být? Nemůže dělat problém,že jsem zkoušel i kandelabrii?
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Připojení

Post by Caehan »

Liseryan wrote:Ahoj, nevím jestli jsem špatně nehledal, ale nejde mi se k vám připojit. Vše jsem postahoval (NWN Plat. mám svoje :), nakopíroval, cdkey vygeneroval a ve hře když zadám server tak mi ho to nalezne, alepo chvíli se napíše time out a spojení přerušeno. Nevíte čím by to mohlo být? Nemůže dělat problém,že jsem zkoušel i kandelabrii?
Tím, že nemáš vyplněnou správně IP adresu?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Připojení

Post by Amber »

Liseryan wrote:Ahoj, nevím jestli jsem špatně nehledal, ale nejde mi se k vám připojit. Vše jsem postahoval (NWN Plat. mám svoje :), nakopíroval, cdkey vygeneroval a ve hře když zadám server tak mi ho to nalezne, alepo chvíli se napíše time out a spojení přerušeno. Nevíte čím by to mohlo být? Nemůže dělat problém,že jsem zkoušel i kandelabrii?
Ahoj,
že by bylo thalijské připojení žárlivé a nechtělo tě pustit, pokud máš zároveň pletky s Kandelábrií? :shock:
Jen žertuju... za poslední dobu mělo pár lidí problém, zkus se podívat na dotazy zde http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewforum.php?f=107 nebo poradí někdo chytřejší než já... :wink:

Edit: Caehan je rychlejší :)
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Připojení

Post by klobouk »

Řeší se...
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Připojení

Post by Amber »

Vlákno přesunuto do sekce Dotazy na mechaniku hry, protože tam bývají směřovány podobné dotazy a snáz je v budoucnu někdo najde, pokud bude mít stejný problém. ;)

*celá šťastná, že už umí přesouvat* :mrgreen:
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Liseryan
Nováček
Posts: 6
Joined: 00:18 30. Jan 2013

Re: Připojení

Post by Liseryan »

Ahoj, děkuji za včerejší rychlé reakce, ani jsem nečekal reply, na fóru nikde nikdo a o pět minut později už bylo tolik pomoci :)
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Připojení

Post by Amber »

Liseryan wrote:Ahoj, děkuji za včerejší rychlé reakce, ani jsem nečekal reply, na fóru nikde nikdo a o pět minut později už bylo tolik pomoci :)
Takže problém vyřešen? ;)
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Liseryan
Nováček
Posts: 6
Joined: 00:18 30. Jan 2013

Re: Připojení

Post by Liseryan »

To sice ještě ne, ale byla mi záhy přislíbená pomoc v následujících dnech, tak jsem chtěl ohodnotit Vaší vstřícnost :).
cid
Nováček
Posts: 11
Joined: 01:20 16. Mar 2013

Re: Připojení

Post by cid »

zdravím,
mám obdobné příznaky jako tu popisujete.
nejdřív jsem si musel vytrpět několikahodinovou buzeraci že mám špatné klíče s hledáním na netu.
když už se konečně zadařilo postahoval jsem všechny potřebné soubory jako balík haků, cep, patch jsem měl svůj, no prostě všechno poviné a naházel jsem to ani nevím v jakém poředí do složky nwn k souborům se stejnou koncovkou. jako poslední jsem tam dal cep, patch, češtinu, crack. na stránkách jsem vyplnil ten thalijskej cdklíč a podle té stránky jak má ukázat IP adresu jsem jí tam napsal. když ale namě nezačal ječet že mám špatnej cd klíč začal ječet že mnou zadaná IP je pro můj počítač špatná že mám podle té tabulky co nad tím vyběhla úplně jinou IP. zadal jsem tam teda tu která podle tvrzení byla správná. natěšený že se konečně na přelomu dvou dnů ( kolem půlnoci) lognu jsem to pozapínal a pokračoval dál podle návodu. napsání jména a hesla, odklikání abych se dostal na zadání názvu serveru. taky mi zahlásil po nalogování do síte jak se ukazuje ta tabulka že některé služby nemusí být přístupné nebo co další tabulku. něco jako že je nová verze NWN jestli to chci aktualizovat. kliknul jsem že ne. vyplnil název serveru a dal připojit. naskočila tabulka že snažím se najít server, server nalezen snažím se připojit a pak zahlásil spojení selhalo TIMEOUT.

nevíte kdo mě za co trestá? co jsem kde udělal špatně? :wall: :wall: :wall:
User avatar
D_E_K_A
Mistr
Posts: 991
Joined: 22:59 03. Aug 2011

Re: Připojení

Post by D_E_K_A »

cid wrote:zdravím,
mám obdobné příznaky jako tu popisujete.
nejdřív jsem si musel vytrpět několikahodinovou buzeraci že mám špatné klíče s hledáním na netu.
když už se konečně zadařilo postahoval jsem všechny potřebné soubory jako balík haků, cep, patch jsem měl svůj, no prostě všechno poviné a naházel jsem to ani nevím v jakém poředí do složky nwn k souborům se stejnou koncovkou. jako poslední jsem tam dal cep, patch, češtinu, crack. na stránkách jsem vyplnil ten thalijskej cdklíč a podle té stránky jak má ukázat IP adresu jsem jí tam napsal. když ale namě nezačal ječet že mám špatnej cd klíč začal ječet že mnou zadaná IP je pro můj počítač špatná že mám podle té tabulky co nad tím vyběhla úplně jinou IP. zadal jsem tam teda tu která podle tvrzení byla správná. natěšený že se konečně na přelomu dvou dnů ( kolem půlnoci) lognu jsem to pozapínal a pokračoval dál podle návodu. napsání jména a hesla, odklikání abych se dostal na zadání názvu serveru. taky mi zahlásil po nalogování do síte jak se ukazuje ta tabulka že některé služby nemusí být přístupné nebo co další tabulku. něco jako že je nová verze NWN jestli to chci aktualizovat. kliknul jsem že ne. vyplnil název serveru a dal připojit. naskočila tabulka že snažím se najít server, server nalezen snažím se připojit a pak zahlásil spojení selhalo TIMEOUT.

nevíte kdo mě za co trestá? co jsem kde udělal špatně? :wall: :wall: :wall:
Ahoj,

dle zkušeností bych doporučil nejprve postupně nainstalovat s datadisky a až pak opatchovat(ujistit se, že máš opravdu patch 1.69). Jelikož nemáš originální NWN, tak crack nejspíše dát až po patchi. Následně zbytek: HAKy, CEPy, atd. co je potřeba ze stránek...
Snad to pomůže. :)
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Připojení

Post by Woxa »

Já bych doporučil investovat ty dvě stovky a koupit si originální nwn.
Pak si ušetříš mnoho rozčilování a nebude třeba plakat nad crackem a špatnými klíči.
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
cid
Nováček
Posts: 11
Joined: 01:20 16. Mar 2013

Re: Připojení

Post by cid »

tak jsem to přeinstaloval, kompletně od základu.
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.

vyzkoušel jsem to zapnout bet kontroly IP a zahlásilo mi to že se neschoduje moje verze se serverem.
to samé mi to zahlásilo když jsem tam napsal IP to které se mi ukázalo na té doporučené stránce.
když jsem tam dal IP podle toho kterou mi to tam napsalo v okýnku tak mi to zahlásí timeout.

jinak mě to po přihlášení do sítě pořád ukazuje jestli chci aktualizovat NWN jakousi utilitou nebo co to je zač, nikdy mi tohle hlášení nevybíhalo.

ještě jsem si říkal stáhnout tu utilitu a skusit se lognout třeba se to vyřeší.

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Připojení

Post by xxxMajkyxxx »

cid wrote:tak jsem to přeinstaloval, kompletně od základu.
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.

vyzkoušel jsem to zapnout bet kontroly IP a zahlásilo mi to že se neschoduje moje verze se serverem.
to samé mi to zahlásilo když jsem tam napsal IP to které se mi ukázalo na té doporučené stránce.
když jsem tam dal IP podle toho kterou mi to tam napsalo v okýnku tak mi to zahlásí timeout.

jinak mě to po přihlášení do sítě pořád ukazuje jestli chci aktualizovat NWN jakousi utilitou nebo co to je zač, nikdy mi tohle hlášení nevybíhalo.

ještě jsem si říkal stáhnout tu utilitu a skusit se lognout třeba se to vyřeší.

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Typuju to na spatnej patch, protoze po nainstalovani spravneho by ti to jiz aktualizaci nabizet nemelo. Primo na strankach Thalie je 1.69 patch k dispozici a co si pamatuju tak funkcni. Stejne tak CEP.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
cid
Nováček
Posts: 11
Joined: 01:20 16. Mar 2013

Re: Připojení

Post by cid »

xxxMajkyxxx wrote:
cid wrote:tak jsem to přeinstaloval, kompletně od základu.
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.

vyzkoušel jsem to zapnout bet kontroly IP a zahlásilo mi to že se neschoduje moje verze se serverem.
to samé mi to zahlásilo když jsem tam napsal IP to které se mi ukázalo na té doporučené stránce.
když jsem tam dal IP podle toho kterou mi to tam napsalo v okýnku tak mi to zahlásí timeout.

jinak mě to po přihlášení do sítě pořád ukazuje jestli chci aktualizovat NWN jakousi utilitou nebo co to je zač, nikdy mi tohle hlášení nevybíhalo.

ještě jsem si říkal stáhnout tu utilitu a skusit se lognout třeba se to vyřeší.

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Typuju to na spatnej patch, protoze po nainstalovani spravneho by ti to jiz aktualizaci nabizet nemelo. Primo na strankach Thalie je 1.69 patch k dispozici a co si pamatuju tak funkcni. Stejne tak CEP.

no tak to udělalo to že mi to začalo stahovat patche ale zůstalo to na 1.64 takže kničemu na to klikat. taky jsem si všimnul že mi zahlásilo chybu myslím ten balík haků že tam je něco špatně nebo chybového.
cid
Nováček
Posts: 11
Joined: 01:20 16. Mar 2013

Re: Připojení

Post by cid »

BUM, PRÁSK, už vím proč se tam nemůžu dostat.

na stránkách máte asi postnutý odkaz na stažení na špatné haky.
stahoval jsem to dvakrát. jednou včera večer a podruhé teď. pokaždé mi to hlásí chybu.
stahoval jsem ten kompletní balík ještě vyzkouším postahovat to odděleně.
Locked