Ejhle!J.F.Payne wrote:1. Pití od hostinského musíš dát do ruky, pak až půjde vypít.
2. Zvláštní, křesadlo mi všude solehlivě fungovalo. Máš ho v inventáři?
Tak jsem to vyzkoušel.....pít se dá jen z ruky, ohniště se dá rozdělat jen s křesadlem v batohu, vždycky jsem ho vzal do ruky a pak to nefunguje.
Díky.