Search found 6 matches

by Gorak
22:27 11. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně
Replies: 2
Views: 4106

Re: Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně

J.F.Payne wrote:1. Pití od hostinského musíš dát do ruky, pak až půjde vypít.
2. Zvláštní, křesadlo mi všude solehlivě fungovalo. Máš ho v inventáři?
Ejhle!

Tak jsem to vyzkoušel.....pít se dá jen z ruky, ohniště se dá rozdělat jen s křesadlem v batohu, vždycky jsem ho vzal do ruky a pak to nefunguje.

Díky.
by Gorak
21:26 11. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně
Replies: 2
Views: 4106

Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně

1. Hospodský v Doubkově prodává pití, které nelze vypít.
2. Krom toho, nelze ve hře zjistit, jak rozdělat oheň v tábořišti. Po chvíli jsem dospěl k názoru, že potřebuji křesadlo, koupil jsem tedy křesadlo, ale stále prý nemám u sebe nic, čím lze rozdělat oheň. Našel jsem na diskusním fóru něco o ...
by Gorak
21:24 22. Jul 2013
Forum: Koš
Topic: Nejde mi zvýšit level
Replies: 5
Views: 5443

Nejde mi zvýšit level

Nejde mi zvýšit level, vždycky se to vrátí zpátky. Tady je na to nějaká finta?
by Gorak
13:11 18. Jul 2013
Forum: Koš
Topic: Trpaslíci
Replies: 23
Views: 11268

Re: Trpaslíci

A kde začínají trpaslíci? Nikde se nepíše, že by bylo nějaké trpasličí město.
by Gorak
02:03 18. Jul 2013
Forum: Koš
Topic: Trpaslíci
Replies: 23
Views: 11268

Re: Trpaslíci

Caehan wrote:... občas se objeví.
Díky.
by Gorak
01:37 18. Jul 2013
Forum: Koš
Topic: Trpaslíci
Replies: 23
Views: 11268

Trpaslíci

Je tu nějaký trpaslík?