Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Gorak
Nováček
Posts: 6
Joined: 20:24 17. Jul 2013

Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně

Post by Gorak »

1. Hospodský v Doubkově prodává pití, které nelze vypít.
2. Krom toho, nelze ve hře zjistit, jak rozdělat oheň v tábořišti. Po chvíli jsem dospěl k názoru, že potřebuji křesadlo, koupil jsem tedy křesadlo, ale stále prý nemám u sebe nic, čím lze rozdělat oheň. Našel jsem na diskusním fóru něco o koudeli, prošel jsem obchody od severu k jihu, ale koudel žádná. Nuže napadlo mě dřevo.... stromů všude spousta, sekeru jak hrom, ale dřevo zrubat nejde. Posléze jsem objevil, snad teprve v Doubkově, sekeru na rubání dřeva. Koupil jsem ji a jdu hledat strom. Strom jsem našel, zrubal a jdu k ohništi, ale prý nemám čím rozdělat oheň. :wall:
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně

Post by J.F.Payne »

1. Pití od hostinského musíš dát do ruky, pak až půjde vypít.
2. Zvláštní, křesadlo mi všude solehlivě fungovalo. Máš ho v inventáři?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Gorak
Nováček
Posts: 6
Joined: 20:24 17. Jul 2013

Re: Hospodský v Doubkově a rozdělání ohně

Post by Gorak »

J.F.Payne wrote:1. Pití od hostinského musíš dát do ruky, pak až půjde vypít.
2. Zvláštní, křesadlo mi všude solehlivě fungovalo. Máš ho v inventáři?
Ejhle!

Tak jsem to vyzkoušel.....pít se dá jen z ruky, ohniště se dá rozdělat jen s křesadlem v batohu, vždycky jsem ho vzal do ruky a pak to nefunguje.

Díky.
Locked