Search found 8 matches

by Reiji
13:22 07. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Nemůžu střílet
Replies: 15
Views: 10937

Re: Nemůžu střílet

kucik wrote:
Reiji wrote:
kucik wrote:Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Účet: Reiji
Postava: Elrilmawiel Nulelve´tner
Po restartu by ti to mělo ten alkohol vynulovat.
Tak už to je na nule a mám správný bonus
by Reiji
12:08 07. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Nemůžu střílet
Replies: 15
Views: 10937

Re: Nemůžu střílet

kucik wrote:Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Účet: Reiji
Postava: Elrilmawiel Nulelve´tner
by Reiji
12:06 07. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Nemůžu střílet
Replies: 15
Views: 10937

Re: Nemůžu střílet

Bahnak wrote:Pokud má alkohol na 100% tak není co řešit, jde pak o číselné vyjádření situace, kdy postava není schopná v rukou udržet nic, natož pak luk...
No, jo ale já jsem nepil nic jiného než vodu z jezírka nebo z fontány
by Reiji
23:01 06. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Nemůžu střílet
Replies: 15
Views: 10937

Re: Nemůžu střílet

Koukal jsem na to. Má alkohol na 100% ihned po připojení. A nedá se s tím nic dělat. (Přemýšlím jestli to nebuguje protože má odolnost 7, což tady asi nikdo jiný na serveru nemá)

Ten problém byl ještě před tím než mi byla odolnosti snížena, takže kvůli tomu to asi nebude. (Špatný hod proti ...
by Reiji
19:42 06. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Nemůžu střílet
Replies: 15
Views: 10937

Re: Nemůžu střílet

Bahnak wrote:Nejspíše ti chybí potřebná síla na natáhnutí luku, u dlouhého luku je požadavek na sílu hodnota 11 (bez boostů)
Viz. http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm

Pokud to není tím tak doporučuji relog :-D
Tak zkusil jsem to s krátkým lukem a postih -9
by Reiji
19:18 06. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Nemůžu střílet
Replies: 15
Views: 10937

Nemůžu střílet

Zdravím, chtěl bych oznámit, že prakticky nemůžu střílet z luku. V kartě mi to ukazuje postih k útoku -1, ale ve skutečnosti je už -7. Díky tomuto se dostávám do záporných čísel.
Mohli byste to vyřešit nebo mi vysvětlit proč se mi pokaždé co se přihlásím zvýší postih k útoku?
by Reiji
10:08 03. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Řemeslník v Podtemnu
Replies: 9
Views: 5387

Re: Řemeslník v Podtemnu

Jestli můžu poradit, tak dole nenos balíky. Je to nevýdlečná činnost.

To je možné, ale nějak se potřebuji zabavit než budu moc meditovat a doplnit si tak kouzla. ;) Navíc některé za některé balíky jsou celkem slušné prachy. Např. Jsme měl balík na povrch za tři tisíce.
Ale tam se drow na prvním ...
by Reiji
09:15 03. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: Řemeslník v Podtemnu
Replies: 9
Views: 5387

Řemeslník v Podtemnu

Dostal jsem za úkol odnést jeden balík řemeslníkovi v Šípaství v Dolním Hagolu. Ale když chci se řemeslníkem mluvit, tak se ke mně jenom otočí a to je vše.

Mohli byste mi říct nebo to opravit. Nerad bych přišel o ty peníze.