Tak už to je na nule a mám správný bonuskucik wrote:Po restartu by ti to mělo ten alkohol vynulovat.Reiji wrote:Účet: Reijikucik wrote:Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Postava: Elrilmawiel Nulelve´tner
Search found 8 matches
- 13:22 07. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: Nemůžu střílet
- Replies: 15
- Views: 10937
Re: Nemůžu střílet
- 12:08 07. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: Nemůžu střílet
- Replies: 15
- Views: 10937
Re: Nemůžu střílet
Účet: Reijikucik wrote:Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Postava: Elrilmawiel Nulelve´tner
- 12:06 07. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: Nemůžu střílet
- Replies: 15
- Views: 10937
Re: Nemůžu střílet
No, jo ale já jsem nepil nic jiného než vodu z jezírka nebo z fontányBahnak wrote:Pokud má alkohol na 100% tak není co řešit, jde pak o číselné vyjádření situace, kdy postava není schopná v rukou udržet nic, natož pak luk...
- 23:01 06. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: Nemůžu střílet
- Replies: 15
- Views: 10937
Re: Nemůžu střílet
Koukal jsem na to. Má alkohol na 100% ihned po připojení. A nedá se s tím nic dělat. (Přemýšlím jestli to nebuguje protože má odolnost 7, což tady asi nikdo jiný na serveru nemá)
Ten problém byl ještě před tím než mi byla odolnosti snížena, takže kvůli tomu to asi nebude. (Špatný hod proti ...
Ten problém byl ještě před tím než mi byla odolnosti snížena, takže kvůli tomu to asi nebude. (Špatný hod proti ...
- 19:42 06. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: Nemůžu střílet
- Replies: 15
- Views: 10937
Re: Nemůžu střílet
Tak zkusil jsem to s krátkým lukem a postih -9Bahnak wrote:Nejspíše ti chybí potřebná síla na natáhnutí luku, u dlouhého luku je požadavek na sílu hodnota 11 (bez boostů)
Viz. http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm
Pokud to není tím tak doporučuji relog
- 19:18 06. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: Nemůžu střílet
- Replies: 15
- Views: 10937
Nemůžu střílet
Zdravím, chtěl bych oznámit, že prakticky nemůžu střílet z luku. V kartě mi to ukazuje postih k útoku -1, ale ve skutečnosti je už -7. Díky tomuto se dostávám do záporných čísel.
Mohli byste to vyřešit nebo mi vysvětlit proč se mi pokaždé co se přihlásím zvýší postih k útoku?
Mohli byste to vyřešit nebo mi vysvětlit proč se mi pokaždé co se přihlásím zvýší postih k útoku?
- 10:08 03. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: Řemeslník v Podtemnu
- Replies: 9
- Views: 5387
Re: Řemeslník v Podtemnu
Jestli můžu poradit, tak dole nenos balíky. Je to nevýdlečná činnost.
To je možné, ale nějak se potřebuji zabavit než budu moc meditovat a doplnit si tak kouzla. ;) Navíc některé za některé balíky jsou celkem slušné prachy. Např. Jsme měl balík na povrch za tři tisíce.
Ale tam se drow na prvním ...
To je možné, ale nějak se potřebuji zabavit než budu moc meditovat a doplnit si tak kouzla. ;) Navíc některé za některé balíky jsou celkem slušné prachy. Např. Jsme měl balík na povrch za tři tisíce.
Ale tam se drow na prvním ...
- 09:15 03. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: Řemeslník v Podtemnu
- Replies: 9
- Views: 5387
Řemeslník v Podtemnu
Dostal jsem za úkol odnést jeden balík řemeslníkovi v Šípaství v Dolním Hagolu. Ale když chci se řemeslníkem mluvit, tak se ke mně jenom otočí a to je vše.
Mohli byste mi říct nebo to opravit. Nerad bych přišel o ty peníze.
Mohli byste mi říct nebo to opravit. Nerad bych přišel o ty peníze.