Nemůžu střílet
Nemůžu střílet
Zdravím, chtěl bych oznámit, že prakticky nemůžu střílet z luku. V kartě mi to ukazuje postih k útoku -1, ale ve skutečnosti je už -7. Díky tomuto se dostávám do záporných čísel.
Mohli byste to vyřešit nebo mi vysvětlit proč se mi pokaždé co se přihlásím zvýší postih k útoku?
Mohli byste to vyřešit nebo mi vysvětlit proč se mi pokaždé co se přihlásím zvýší postih k útoku?
Re: Nemůžu střílet
Nejspíše ti chybí potřebná síla na natáhnutí luku, u dlouhého luku je požadavek na sílu hodnota 11 (bez boostů)
Viz. http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm
Pokud to není tím tak doporučuji relog
Viz. http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm
Pokud to není tím tak doporučuji relog
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Nemůžu střílet
Tak zkusil jsem to s krátkým lukem a postih -9Bahnak wrote:Nejspíše ti chybí potřebná síla na natáhnutí luku, u dlouhého luku je požadavek na sílu hodnota 11 (bez boostů)
Viz. http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm
Pokud to není tím tak doporučuji relog
Re: Nemůžu střílet
Screen čehokoliv by docela pomohl...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Nemůžu střílet
A nepoužíváš náhodou rychlou střelbu a nestřílíš náhodou nablízko?Reiji wrote:Zdravím, chtěl bych oznámit, že prakticky nemůžu střílet z luku. V kartě mi to ukazuje postih k útoku -1, ale ve skutečnosti je už -7. Díky tomuto se dostávám do záporných čísel.
Mohli byste to vyřešit nebo mi vysvětlit proč se mi pokaždé co se přihlásím zvýší postih k útoku?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Nemůžu střílet
Pokud ten screen nechceš postovat veřejně, kledně ho jen pošli do PM, jako napadají mne různé faktory, třeba na cíl který je sražen nebo oba zmíněné Caehanem, nebo třeba ještě únava či mnou zmíněná nedostatečná síla pro používání zbraně, účinky deboostujících kouzel, course songu... Jako je toho tolik co může snižovat AB že by mi ve výsledku nestačila ani celá A4, prostě buď více informací a nebo screen, takhle odpovídat naslepo nemá smysl 
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Nemůžu střílet
Koukal jsem na to. Má alkohol na 100% ihned po připojení. A nedá se s tím nic dělat. (Přemýšlím jestli to nebuguje protože má odolnost 7, což tady asi nikdo jiný na serveru nemá)
Re: Nemůžu střílet
Ten problém byl ještě před tím než mi byla odolnosti snížena, takže kvůli tomu to asi nebude. (Špatný hod proti negativní pasti stačí se pořádně vyspat a mělo by to zmizet)Shaman88 wrote:Koukal jsem na to. Má alkohol na 100% ihned po připojení. A nedá se s tím nic dělat. (Přemýšlím jestli to nebuguje protože má odolnost 7, což tady asi nikdo jiný na serveru nemá)
Re: Nemůžu střílet
Pokud má alkohol na 100% tak není co řešit, jde pak o číselné vyjádření situace, kdy postava není schopná v rukou udržet nic, natož pak luk...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Nemůžu střílet
Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nemůžu střílet
No, jo ale já jsem nepil nic jiného než vodu z jezírka nebo z fontányBahnak wrote:Pokud má alkohol na 100% tak není co řešit, jde pak o číselné vyjádření situace, kdy postava není schopná v rukou udržet nic, natož pak luk...
Last edited by Reiji on 12:10 07. Aug 2013, edited 1 time in total.
Re: Nemůžu střílet
Účet: Reijikucik wrote:Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Postava: Elrilmawiel Nulelve´tner
Re: Nemůžu střílet
...aspoň vidíš, co vše ti městští pobudové nahází do fontánkyReiji wrote: No, jo ale já jsem nepil nic jiného než vodu z jezírka nebo z fontány
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Nemůžu střílet
Po restartu by ti to mělo ten alkohol vynulovat.Reiji wrote:Účet: Reijikucik wrote:Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Postava: Elrilmawiel Nulelve´tner
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nemůžu střílet
Tak už to je na nule a mám správný bonuskucik wrote:Po restartu by ti to mělo ten alkohol vynulovat.Reiji wrote:Účet: Reijikucik wrote:Kdybys napsal třebas účet a postavu, tak se na to i můžu mrknout a zkusit s tim něco udělat.
Postava: Elrilmawiel Nulelve´tner