Dobrá sice už tu moc nehraju, ale budiž, ankety mám rád, je to určitý druh statistiky.
Základ úspěšného serveru jsou hráči a těch je tu málo, málo, prostě málo.
Škoda T1 ty hráče mělo, ale hodně jich odradil onen pověstný smrtelný Wipe. Někteří to na T2 ještě zkusili (třeba já), ale prostě to ...
Search found 1122 matches
- 15:07 29. Sep 2021
- Forum: Ankety
- Topic: Budoucnost Thalie
- Replies: 34
- Views: 48420
- 20:35 29. Jul 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 703410
- 16:33 08. Apr 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 553555
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
...Hodně dobrý nápad s alternativní realitou https://www.csfd.cz/film/826506-superman-red-son/komentare/ ...
Superman: Red Son jako animák jo ? Komiksová předloha je docela známá, tomu bych mohl dát šanci (i když mě ty nové filmové ztvárnění zrovna neoslovovaly).
Jo mě se to líbilo. Sam Liu má ...
Superman: Red Son jako animák jo ? Komiksová předloha je docela známá, tomu bych mohl dát šanci (i když mě ty nové filmové ztvárnění zrovna neoslovovaly).
Jo mě se to líbilo. Sam Liu má ...
- 12:53 08. Apr 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 553555
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Jo je to solidní GORE ;). Ono na některé filmy je třeba se dívat s rezervou a tohle je přesně ten typ. Je to horor, komedie, thriller....tohle je prostě béčkový film, který si umí udělat srandu i sám ze sebe ;).
Jinak mě bavily i tyhle filmy ...
Konspirační teorie mám rád a Kevin je sympaták ...
Jinak mě bavily i tyhle filmy ...
Konspirační teorie mám rád a Kevin je sympaták ...
- 09:30 08. Apr 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 553555
- 13:06 28. Feb 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655827
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Asi si budu muset zase zahrát Icewind Dale, které mám myslím nahrané 
- 22:22 27. Feb 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655827
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Nové Baldur's Gate 3 vypadá moc pěkně ....sleduju na https://www.youtube.com/watch?v=7bRyG5W ... =emb_title
- 04:10 09. Feb 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 553555
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tohle byl taky zajímavý film ..výkon těch děcek byl fakt super, si vesměs furt jen hrály :D https://www.csfd.cz/film/295893-klukanda/komentare/ Jsem si všiml, že ta režisérka točí samé takové podobné filmy. Pěkné od ní je i tohle https://www.csfd.cz/film/723569-portret-divky-v-plamenech/komentare ...
- 15:36 31. Jan 2020
- Forum: Ankety
- Topic: Úpravy lokací k diskuzi
- Replies: 20
- Views: 16590
Re: Úpravy lokací k diskuzi
To už tam nebylo, když už jsem to já předělával právěRejty wrote:Maximálně ty, když jsi to předělával.
Jestli na těch tabulkách něco napsané je, jsem nezkoumal.
- 15:20 31. Jan 2020
- Forum: Ankety
- Topic: Úpravy lokací k diskuzi
- Replies: 20
- Views: 16590
Re: Úpravy lokací k diskuzi
Jo teď jsem si vzpomněl. Myslím, že kdysi dávno jsem tvořil do arény v Kel a Hazru tabulky, které tam jsou na té zdi a na nich měly být všechny turnaje a vítězové, kteří v nich vyhráli, ale nevím proč ty tabulky nejsou nastaveny jako "použitelné". To někdo zrušil, či jak?
- 10:36 31. Jan 2020
- Forum: Ankety
- Topic: Úpravy lokací k diskuzi
- Replies: 20
- Views: 16590
Re: Úpravy lokací k diskuzi
Já čekal spíš připomínky k lokacím jako takovým typu "tady by se hodila lavička, tady průchod, tohle se moc dlouho obíhá, most by šel posunout vedle atd." Něco jako se řešila Karatha nebo Ivory. Spawn a loot prosím jinam, až se bude řešit :wink:
Na to nezbývá než "Formuluj přesně!" ... https ...
Na to nezbývá než "Formuluj přesně!" ... https ...
- 08:30 31. Jan 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 553555
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Buď Netflix a nebo to najdeš na Hellspy.Jachym wrote:Kde odkud jsi to stahnul ? Tu trojí hranici.
- 23:04 28. Jan 2020
- Forum: Ankety
- Topic: Úpravy lokací k diskuzi
- Replies: 20
- Views: 16590
Re: Úpravy lokací k diskuzi
Osobně nemám k lokacím nějaké výhrady. Většina lokací se mi libí a hodně jsem jich ještě ani neviděl
.
- 23:02 28. Jan 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 553555
- 23:53 25. Jan 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1406189
Re: Poděkování
Jo taky, doufám, že příště bude účast větší *dívá se na lemry líné, na expiče, na craftiče, na lootiče*Pajule wrote:Díky všem za účast!