Search found 2 matches

by desperad
17:54 15. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Otázka ohledně bety
Replies: 3
Views: 4871

Re: Otázka ohledně bety

Dobrá tak v tom případě se rád přidám k testování protože mám už dlouhodobej absťák na Thalii :wink: :D
by desperad
17:45 15. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Otázka ohledně bety
Replies: 3
Views: 4871

Otázka ohledně bety

Zdravím, byl jsem u vás sice chvilku ale chtěl jsem se zeptat zda-li ještě pořád probíhá beta Nové Thalie a jak dlouho ještě přibližně bude trvat. Co jsem se dozvěděl tak je beta uzavřená jen pro pár vyvolených, důvod proč se ptám je ten že jsem si Thalii za tu krátkou chvíli extrémně oblíbil a ...