Search found 2 matches
- 17:54 15. Sep 2013
- Forum: Koš
- Topic: Otázka ohledně bety
- Replies: 3
- Views: 4871
Re: Otázka ohledně bety
Dobrá tak v tom případě se rád přidám k testování protože mám už dlouhodobej absťák na Thalii

- 17:45 15. Sep 2013
- Forum: Koš
- Topic: Otázka ohledně bety
- Replies: 3
- Views: 4871
Otázka ohledně bety
Zdravím, byl jsem u vás sice chvilku ale chtěl jsem se zeptat zda-li ještě pořád probíhá beta Nové Thalie a jak dlouho ještě přibližně bude trvat. Co jsem se dozvěděl tak je beta uzavřená jen pro pár vyvolených, důvod proč se ptám je ten že jsem si Thalii za tu krátkou chvíli extrémně oblíbil a ...