Search found 54 matches

by kafe
09:12 18. Apr 2014
Forum: Koš
Topic: Zase já... - nevidím objekty
Replies: 30
Views: 12023

Re: Zase já... - nevidím objekty

A zkoušel jsi pustit nwconfig a nechat jej udělat prvotní detekci hardwaru + uložení configu?

Já řešil svého času podobný problém, a ačkloliv tohle konkrétně nepomohlo a musel jsem instalačku nakonec přetáhnout z jiného pc, za pokus nic nedáš (pár kliknutí myši).
by kafe
10:23 06. Apr 2014
Forum: Koš
Topic: NWN OS X
Replies: 2
Views: 5244

Re: NWN OS X

Teoreticky přes laborování s wine a linuxovýma binárkama, prakticky doporučuji sehnat si Parallels, do nich Windows (XP stačí bohatě), a spouštět NWN plně virtualizovaně. Rychlost běhu je zhruba stejná jako v nativním prostředí, s rozběháním je ovšem podstatně méně práce.

Nativní binárky přímo pro ...
by kafe
12:43 25. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Birbag Kurvolterg
Replies: 3
Views: 3776

VYŘEŠENO: Birbag Kurvolterg

Zatopené tunely 4 - doupě

Má to být boss nebo ne? Je celkem tuhý, expy dává, mrtvola po něm taky na zemi zůstává, ale nemá jméno v barvě a trofej taky žádná.
by kafe
13:12 23. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362149

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

...neustále vykoupené
by kafe
11:11 20. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: tuhej boss
Replies: 2
Views: 3181

Re: tuhej boss

Já bych tipoval spíš čuně - ledaže by se tam objevila gelatinosa a zalagovaného krále ustřílela, protože na blízku se o něj musí všechny běžné npc zabít samy (plus sám o sobě má kopec hp, že jo).

Byly tam poklady nebo jen prázdné bedny?
by kafe
19:57 19. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Katana
Replies: 9
Views: 4825

Re: Katana

...a alespoň jeden hiran
by kafe
19:35 19. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Katana
Replies: 9
Views: 4825

Re: Katana

Nebo si do začátku koupit třeba obyčejný meč a na zbytek našetřit časem. Na prvním levelu je stejně úplně jedno, čím se tluče - důležité je, že je dmg (a na to bych se díval primárně)
by kafe
19:27 17. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barbar, řev
Replies: 6
Views: 3499

Re: Barbar, řev

IMO by nemělo, ale jestli to jde nějak vyřešit, toť otázka :)
by kafe
16:31 17. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barbar, řev
Replies: 6
Views: 3499

Re: Barbar, řev

Lajna se srovná, ale životů máš třeba 150/140 (tzn jsi přes maximum)
by kafe
16:26 17. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barbar, řev
Replies: 6
Views: 3499

Re: Barbar, řev

Dělá mi to taky, nejspíš "vada" dočasných životů.
by kafe
18:10 15. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Mizení těl - objevení se lootu + stahování
Replies: 6
Views: 3264

Re: Mizení těl - objevení se lootu + stahování

Ono to především zdržuje u jedné, dvou potvor, když je člověk nechce nechávat ležet. Žíznivou čáru, alias mám-v-zadku-raketu lidi neřeším, ti na mrtvoly kašlou z principu, a jedou si dál, protože by jim spadly kouzla, xp/h, nebo kdo ví co.
by kafe
15:26 15. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Mizení těl - objevení se lootu + stahování
Replies: 6
Views: 3264

VYŘEŠENO: Mizení těl - objevení se lootu + stahování

Docela dlouho trvá, než se mrtvola "přepne" z obyčejné na stahovatelnou, případně zmizí tělo a na zemi zůstane loot.
by kafe
23:32 14. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Zen střelba
Replies: 16
Views: 7175

Re: Zen střelba

Zen střelba by měla fungovat na všechny vrhací a střelné zbraně bez rozdílu (alias "zbraně na dálku"). Alespoň v normálním nwn tomu tak je a tady jsem si změny nikde nevšiml.
by kafe
15:59 14. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: Kahzet - duergaří čtvrť - stoky 2
Replies: 1
Views: 2440

VYSVĚTLENO: Kahzet - duergaří čtvrť - stoky 2

Nefunkční(?) podlažní páka v místnosti za tajnými dveřmi
Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg (14.3 KiB) Viewed 2439 times
by kafe
13:54 14. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: WB modul
Replies: 3
Views: 2699

Re: WB modul

Díky :)

Možná by nebylo od věci obojí přihodit přímo do archivu k WB modulu, pokud se nebude měnit tak často jako věci na serveru?