A zkoušel jsi pustit nwconfig a nechat jej udělat prvotní detekci hardwaru + uložení configu?
Já řešil svého času podobný problém, a ačkloliv tohle konkrétně nepomohlo a musel jsem instalačku nakonec přetáhnout z jiného pc, za pokus nic nedáš (pár kliknutí myši).
Search found 54 matches
- 09:12 18. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: Zase já... - nevidím objekty
- Replies: 30
- Views: 12023
Re: NWN OS X
Teoreticky přes laborování s wine a linuxovýma binárkama, prakticky doporučuji sehnat si Parallels, do nich Windows (XP stačí bohatě), a spouštět NWN plně virtualizovaně. Rychlost běhu je zhruba stejná jako v nativním prostředí, s rozběháním je ovšem podstatně méně práce.
Nativní binárky přímo pro ...
Nativní binárky přímo pro ...
- 12:43 25. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Birbag Kurvolterg
- Replies: 3
- Views: 3776
VYŘEŠENO: Birbag Kurvolterg
Zatopené tunely 4 - doupě
Má to být boss nebo ne? Je celkem tuhý, expy dává, mrtvola po něm taky na zemi zůstává, ale nemá jméno v barvě a trofej taky žádná.
Má to být boss nebo ne? Je celkem tuhý, expy dává, mrtvola po něm taky na zemi zůstává, ale nemá jméno v barvě a trofej taky žádná.
- 13:12 23. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362149
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
...neustále vykoupené
- 11:11 20. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: tuhej boss
- Replies: 2
- Views: 3181
Re: tuhej boss
Já bych tipoval spíš čuně - ledaže by se tam objevila gelatinosa a zalagovaného krále ustřílela, protože na blízku se o něj musí všechny běžné npc zabít samy (plus sám o sobě má kopec hp, že jo).
Byly tam poklady nebo jen prázdné bedny?
Byly tam poklady nebo jen prázdné bedny?
Re: Katana
...a alespoň jeden hiran
Re: Katana
Nebo si do začátku koupit třeba obyčejný meč a na zbytek našetřit časem. Na prvním levelu je stejně úplně jedno, čím se tluče - důležité je, že je dmg (a na to bych se díval primárně)
- 19:27 17. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barbar, řev
- Replies: 6
- Views: 3499
Re: Barbar, řev
IMO by nemělo, ale jestli to jde nějak vyřešit, toť otázka 
- 16:31 17. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barbar, řev
- Replies: 6
- Views: 3499
Re: Barbar, řev
Lajna se srovná, ale životů máš třeba 150/140 (tzn jsi přes maximum)
- 16:26 17. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barbar, řev
- Replies: 6
- Views: 3499
Re: Barbar, řev
Dělá mi to taky, nejspíš "vada" dočasných životů.
- 18:10 15. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Mizení těl - objevení se lootu + stahování
- Replies: 6
- Views: 3264
Re: Mizení těl - objevení se lootu + stahování
Ono to především zdržuje u jedné, dvou potvor, když je člověk nechce nechávat ležet. Žíznivou čáru, alias mám-v-zadku-raketu lidi neřeším, ti na mrtvoly kašlou z principu, a jedou si dál, protože by jim spadly kouzla, xp/h, nebo kdo ví co.
- 15:26 15. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Mizení těl - objevení se lootu + stahování
- Replies: 6
- Views: 3264
VYŘEŠENO: Mizení těl - objevení se lootu + stahování
Docela dlouho trvá, než se mrtvola "přepne" z obyčejné na stahovatelnou, případně zmizí tělo a na zemi zůstane loot.
- 23:32 14. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Zen střelba
- Replies: 16
- Views: 7175
Re: Zen střelba
Zen střelba by měla fungovat na všechny vrhací a střelné zbraně bez rozdílu (alias "zbraně na dálku"). Alespoň v normálním nwn tomu tak je a tady jsem si změny nikde nevšiml.
- 15:59 14. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: Kahzet - duergaří čtvrť - stoky 2
- Replies: 1
- Views: 2440
VYSVĚTLENO: Kahzet - duergaří čtvrť - stoky 2
Nefunkční(?) podlažní páka v místnosti za tajnými dveřmi
- 13:54 14. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: WB modul
- Replies: 3
- Views: 2699
Re: WB modul
Díky 
Možná by nebylo od věci obojí přihodit přímo do archivu k WB modulu, pokud se nebude měnit tak často jako věci na serveru?
Možná by nebylo od věci obojí přihodit přímo do archivu k WB modulu, pokud se nebude měnit tak často jako věci na serveru?