Katana

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Akmir
Nováček
Posts: 25
Joined: 18:18 17. Mar 2013

Katana

Post by Akmir »

Jen se chci zeptat na uvodni lokaci u obchodnika jsem hledal jak jsem mohl ale nenasel jsem katanu je to takhle spravne?






Diky za odpoved
Akmir - Slušný a vychovaný trpaslík, kterého šikanuje společnost.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Katana

Post by kucik »

Katanu bys nejspíš ani za vstupní peníze nepořídil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Akmir
Nováček
Posts: 25
Joined: 18:18 17. Mar 2013

Re: Katana

Post by Akmir »

kucik wrote:Katanu bys nejspíš ani za vstupní peníze nepořídil.

Ale treba velka sekera stoji v uvodni loklaci asi 2500 a v normalu 5000 ale katana stoi v normalu pohych 3000 takze nechapu proc tam neni
Akmir - Slušný a vychovaný trpaslík, kterého šikanuje společnost.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Katana

Post by Rejty »

Vyřeší se při revizi obchodů.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Akmir
Nováček
Posts: 25
Joined: 18:18 17. Mar 2013

Re: Katana

Post by Akmir »

Rejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabiji
Akmir - Slušný a vychovaný trpaslík, kterého šikanuje společnost.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Katana

Post by kucik »

Akmir wrote:
Rejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabiji
To máš blbý.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Katana

Post by Zeerit »

Akmir wrote:
Rejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabiji
Pokud máš v plánu hrát něco zaměřený čistě melee, tak bych ti silně doporučil si napsat vizitku. :wink:
User avatar
kafe
Obyvatel
Posts: 102
Joined: 13:03 27. Nov 2013

Re: Katana

Post by kafe »

Nebo si do začátku koupit třeba obyčejný meč a na zbytek našetřit časem. Na prvním levelu je stejně úplně jedno, čím se tluče - důležité je, že je dmg (a na to bych se díval primárně)
Pijte mě.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Katana

Post by Bahnak »

Zeerit wrote:
Akmir wrote:
Rejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabiji
Pokud máš v plánu hrát něco zaměřený čistě melee, tak bych ti silně doporučil si napsat vizitku. :wink:
Přesně tak to je. Sice to znamená že nemůžeš začít lusknutím prstu, ale zase si tak budeš moct zahrát postavu s vlastním příběhem o které DM budou vědět "co je zač". No a navíc si budeš moct hned na startu koupit svou vysněnou katanu :-D A pokud napíšeš hezkou vizitku, tak možná zbydou grešle i na kroužkovou zbroj a nějakou tu lahev léčiva + stahovák :oops: :mrgreen:
A to se vyplatí!

(Tento postup doporučuje pět z pěti mozkomorů)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
kafe
Obyvatel
Posts: 102
Joined: 13:03 27. Nov 2013

Re: Katana

Post by kafe »

...a alespoň jeden hiran
Pijte mě.
Locked