Search found 48 matches

by Mok
04:01 28. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809989

Re: Co Vám na Thalii vadí?

U hledání není ani tak problém v tom DC, ale spíš v tom jak často ten check probíhá a v tom, jak malou oblast ten check vlastně zabírá. Chce to neběhat jak magor a velký místnosti křižovat.
by Mok
15:56 21. Dec 2013
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552841

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Mě tam vysloveně vadil jen ten Legolas skákající jako žába. Ten románek elfky s trpošem taky mohli trochu víc rozvinout a nemusela to být láska na první pohled. Ale jinak dobrý, když to člověk nesrovnává s knížkou.
by Mok
18:03 17. Dec 2013
Forum: Pokec
Topic: World of Planes
Replies: 417
Views: 202684

Re: World of Planes

Masakr, jako živý, akorát jsem teda čekal letadýlka :)
by Mok
12:52 17. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362285

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Hele nevím, viděl jsem i dost jiných rukavic, pro které bych našel uplatnění. + skilly, + AC...
Ale je fakt, že statovky se moc neukazují.
by Mok
21:23 16. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Vysvětleno: Improved initiative
Replies: 4
Views: 3489

Re: Improved initiative

Tak to dostáváš jen bojovníkovi bonusové featy, zkontroluj si, zda mezi nimi má na výběr i improved initiative. Ale skoro bych řekl, že ne.
by Mok
13:37 16. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Pískovcové jeskyně - ruiny paláce
Replies: 1
Views: 2092

OPRAVENO: Pískovcové jeskyně - ruiny paláce

Nepamatuju si přesný název lokace, ale na palácové ruiny jsme tam narazili jen v jednom místě, tak to snad takto postačí.

Hned na prvním můstku se nachází past, která "útočí" i na NPC. Když jsme tam včera šli, vyběhli na nás NPC, první seplo past, zůstalo omráčeně čučet a ostatní přes něho nemohli ...
by Mok
16:41 15. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362285

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Viděl jsem rukavice +2dex, takže se dá předpokládat, že budou i +2str
by Mok
15:57 12. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5
Replies: 2
Views: 3242

Re: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5

Jo, už jsem našel, prve jsem ten placeable přehlédl. Sorry za paniku :)
by Mok
15:54 12. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5
Replies: 2
Views: 3242

Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5

Zhruba ve středu lokace najdu tlačítko a dostanu se k tajným dvěřím, těmi projdu do místnosti ("Pumpa") s mephity. To by bylo ok, ale než to tam pobiju a vyberu, tak dveře zmizí a já nemám možnost dostat se zpět.

Je to účel nebo chyba?
by Mok
13:57 12. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Kahzed - Hagolská brána - stoky 1
Replies: 1
Views: 2383

OPRAVENO: Kahzed - Hagolská brána - stoky 1

Lokace je přestavěná, našel jsem tam dvoje sutiny s tlačítkem. Po prvním zmáčknutí (prvních sutin) se mi vypsala hláška "to by mohlo být ono" po dalším zmáčknutí už to vypisuje pouze "znovu si zmáčkl tlačítko a dveře se zavírají". Později jsem v této lokaci našel otevřené, ale nepoužitelné dveře ...
by Mok
13:55 10. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Kuze v inventari
Replies: 1
Views: 2396

Re: Kuze v inventari

by Mok
00:49 10. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809989

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Runotepec, když už.
by Mok
22:56 09. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809989

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Puxina wrote: Nepříjde mi, že by hranda byl oslabený, má skrytí jako SD a dle mě dostatečně posílil.
Souhlas, sice nema akrobku, ale má spoustu jiných předností... a kdo o tu akrobku hodně stojí, tak ať si tam nacpe třeba šermíře.
by Mok
18:40 09. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809989

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Lepší hide a sm nemá díky obratnosti, ale díky tomu, že "se vyzná" v přírodě.
by Mok
01:26 09. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: obchodníci podtemno
Replies: 43
Views: 19706

Re: obchodníci podtemno

Bahnak wrote: Obyč hadry si kup v doupěti rozkoše u bramana. Sice má jen plavky a hanbaté hadříky, ale u barvíře si z nich můžeš přešít libovolnou róbu dle libosti.
Dík za nápad :)