Search found 48 matches
- 04:01 28. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 809989
Re: Co Vám na Thalii vadí?
U hledání není ani tak problém v tom DC, ale spíš v tom jak často ten check probíhá a v tom, jak malou oblast ten check vlastně zabírá. Chce to neběhat jak magor a velký místnosti křižovat.
- 15:56 21. Dec 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552841
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Mě tam vysloveně vadil jen ten Legolas skákající jako žába. Ten románek elfky s trpošem taky mohli trochu víc rozvinout a nemusela to být láska na první pohled. Ale jinak dobrý, když to člověk nesrovnává s knížkou.
- 18:03 17. Dec 2013
- Forum: Pokec
- Topic: World of Planes
- Replies: 417
- Views: 202684
Re: World of Planes
Masakr, jako živý, akorát jsem teda čekal letadýlka 
- 12:52 17. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362285
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Hele nevím, viděl jsem i dost jiných rukavic, pro které bych našel uplatnění. + skilly, + AC...
Ale je fakt, že statovky se moc neukazují.
Ale je fakt, že statovky se moc neukazují.
- 21:23 16. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Vysvětleno: Improved initiative
- Replies: 4
- Views: 3489
Re: Improved initiative
Tak to dostáváš jen bojovníkovi bonusové featy, zkontroluj si, zda mezi nimi má na výběr i improved initiative. Ale skoro bych řekl, že ne.
- 13:37 16. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Pískovcové jeskyně - ruiny paláce
- Replies: 1
- Views: 2092
OPRAVENO: Pískovcové jeskyně - ruiny paláce
Nepamatuju si přesný název lokace, ale na palácové ruiny jsme tam narazili jen v jednom místě, tak to snad takto postačí.
Hned na prvním můstku se nachází past, která "útočí" i na NPC. Když jsme tam včera šli, vyběhli na nás NPC, první seplo past, zůstalo omráčeně čučet a ostatní přes něho nemohli ...
Hned na prvním můstku se nachází past, která "útočí" i na NPC. Když jsme tam včera šli, vyběhli na nás NPC, první seplo past, zůstalo omráčeně čučet a ostatní přes něho nemohli ...
- 16:41 15. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362285
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Viděl jsem rukavice +2dex, takže se dá předpokládat, že budou i +2str
- 15:57 12. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5
- Replies: 2
- Views: 3242
Re: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5
Jo, už jsem našel, prve jsem ten placeable přehlédl. Sorry za paniku 
- 15:54 12. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5
- Replies: 2
- Views: 3242
Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5
Zhruba ve středu lokace najdu tlačítko a dostanu se k tajným dvěřím, těmi projdu do místnosti ("Pumpa") s mephity. To by bylo ok, ale než to tam pobiju a vyberu, tak dveře zmizí a já nemám možnost dostat se zpět.
Je to účel nebo chyba?
Je to účel nebo chyba?
- 13:57 12. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Kahzed - Hagolská brána - stoky 1
- Replies: 1
- Views: 2383
OPRAVENO: Kahzed - Hagolská brána - stoky 1
Lokace je přestavěná, našel jsem tam dvoje sutiny s tlačítkem. Po prvním zmáčknutí (prvních sutin) se mi vypsala hláška "to by mohlo být ono" po dalším zmáčknutí už to vypisuje pouze "znovu si zmáčkl tlačítko a dveře se zavírají". Později jsem v této lokaci našel otevřené, ale nepoužitelné dveře ...
- 13:55 10. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Kuze v inventari
- Replies: 1
- Views: 2396
Re: Kuze v inventari
I u mě problém stále trvá.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=7&t=6666
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=7&t=6666
- 00:49 10. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 809989
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Runotepec, když už.
- 22:56 09. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 809989
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Souhlas, sice nema akrobku, ale má spoustu jiných předností... a kdo o tu akrobku hodně stojí, tak ať si tam nacpe třeba šermíře.Puxina wrote: Nepříjde mi, že by hranda byl oslabený, má skrytí jako SD a dle mě dostatečně posílil.
- 18:40 09. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 809989
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Lepší hide a sm nemá díky obratnosti, ale díky tomu, že "se vyzná" v přírodě.
- 01:26 09. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: obchodníci podtemno
- Replies: 43
- Views: 19706
Re: obchodníci podtemno
Dík za nápadBahnak wrote: Obyč hadry si kup v doupěti rozkoše u bramana. Sice má jen plavky a hanbaté hadříky, ale u barvíře si z nich můžeš přešít libovolnou róbu dle libosti.