Nepamatuju si přesný název lokace, ale na palácové ruiny jsme tam narazili jen v jednom místě, tak to snad takto postačí.
Hned na prvním můstku se nachází past, která "útočí" i na NPC. Když jsme tam včera šli, vyběhli na nás NPC, první seplo past, zůstalo omráčeně čučet a ostatní přes něho nemohli a byli dobrou potravou pro šípy.
Na screen jsem si nevzpomenul, ale pokud bude třeba můžu načrtnout alespoň nějakou mapku.
OPRAVENO: Pískovcové jeskyně - ruiny paláce
Re: Pískovcové jeskyně - ruiny paláce
Vím o co jde, opravím v dalším updatu.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.