Search found 18 matches
- 20:11 11. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: mnich -pouziti zbrani
- Replies: 6
- Views: 5013
Re: mnich -pouziti zbrani
Je to tam napsaný protože ta abilita je upravená pro "shinobi" classu kterou můžou jen východňáci. V podtemnu by je prodávat nemuseli no ale co už 
- 10:43 11. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Chybějící vzhledy - barvíř
- Replies: 49
- Views: 17243
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Já myslel že kobold má tělo hobita a k tomu přidělanou spešl hlavu a od kolen dolu nohy,ne? Každopádně na výběr tam toho obravdu moc nemá. Doufal jsem že by mohl jít třeba toulec na záda z "krků" a utřel jsem. 
- 18:50 10. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní
- Replies: 6
- Views: 4057
Re: Tulák - používání zbraní
Z výsledku nejásám, ale asi to takhle dává smysl no. Poprosím si ve hře DM o vrácení prašulí 
- 17:21 10. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní
- Replies: 6
- Views: 4057
Re: Tulák - používání zbraní
Když na to tak koukám u obchodníka tak mám červený i řemdih který je na fóru vypsaný jako zbraň pro tuláka.
- 02:23 10. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní
- Replies: 6
- Views: 4057
Re: Tulák - používání zbraní
To možná způsobuje tu chybu no. Otázka jestli je teda špatně popisek nebo chybka ve hře. Uvidíme s čím se vytasí vrchnost.G-ladiator wrote:Řekl bych, že jde o chybu popisku - na NT je těžká kuše smrtící zbraň namísto jednoduché. Pravděpodobně je určená pro těžší váhy, než jsou roguny, mniši atp.
- 00:49 10. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 810210
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Mourisson1 wrote:Runové kovářství?
Oh no you didnt!Mok wrote:Runotepec, když už.
- 00:05 10. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní
- Replies: 6
- Views: 4057
Re: Tulák - používání zbraní
Potvrzuji, řiká to že na to nemám "proficiency" ikdyž je tam normálně v rogue featu vypsaná. Asi je to rozbitý 
- 18:44 09. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Chybějící vzhledy - barvíř
- Replies: 49
- Views: 17243
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
O důvod víc přidat ty dynamický modely pro illithidy, že ?J.F.Payne wrote:OMG, nechte tam jeden klesnutej, jeden postavenej, jeden podvázanej, a tím by to mohlo hasnout, ne?))
I když... funguje vzhled dvojpyje pro ithilida...?
- 01:00 09. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: obchodníci podtemno
- Replies: 43
- Views: 19706
Re: obchodníci podtemno
Měl bych dotaz ohledně prodejce kuší a luků. Všechny kuše co trpoš prodává mají na sobě "Mighty" stat. To je super věc a pro většinu lidí to znamená buff dmg, ale chudák slabej koboldík co má malinkou str by tím jestli to dobře chápu o dmg naopak přicházel.
Bylo by možný případně požádat DM ve hře ...
Bylo by možný případně požádat DM ve hře ...
- 00:13 08. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362449
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tohle by bylo hodně supr.G-ladiator wrote:[http://nwvault.ign.com/View.php?view=Hakpaks.Detail&id=6697]dynamické illithidy[/url] + hezčí hlava.
+ se přimlouvám za neomezený cantripy. Wizard s kuší byl vždycky trochu divnej, ale Illithid s kuší( ikdyž neviditelnou) je ještě uplně jinej level
Re: Šaty
Šaty se možná počítají do rób ne ? Róby tam mají svoji zarážku vlastní.rosnicka wrote:u barvire nejde zmenit trup u damskych satu, u zbroje to slo normalne .. porad jen ze je to nepouzitelne .. cislo po cisle
- 13:15 04. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
- Replies: 14
- Views: 7363
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Hm dobrá v tom případě by se to asi nemělo uvádět jako bonus SUBRASY a napsat jenom +1 obratnost ne?
Navíc koukám ten +2 zastrašování, +2 výsměch jsem taky nedostal
Navíc koukám ten +2 zastrašování, +2 výsměch jsem taky nedostal
- 12:57 04. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
- Replies: 14
- Views: 7363
VYŘEŠENO: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Zdá se že nefunguje bonus +2 str, ani postihy -2 int a charisma. Nejdřív jsem myslel, že jsem ho špatně založil ,ale +1 dex funguje.
- 12:15 04. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: ZAZNAMENÁNO: Obchodník ve startovní oblasti
- Replies: 2
- Views: 2420
- 19:04 01. Dec 2013
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Pády servru
- Replies: 228
- Views: 400085
Re: Pády servru
Ono bude pravděpodobně někde problém u tebe. Máš čistou instalaci NWN, nebo zaháčkovanou věcma z dávnejch dob?
Zaháčkovanou indeed. Nikdy to ale problémy nedělalo tak nevim, reisntall by určitě byl možnej, ale počkám co mi na to řeknou admini. Koukal jsem že často má někdo třeba bannutý IP a není ...
Zaháčkovanou indeed. Nikdy to ale problémy nedělalo tak nevim, reisntall by určitě byl možnej, ale počkám co mi na to řeknou admini. Koukal jsem že často má někdo třeba bannutý IP a není ...