Search found 18 matches

by Zsarx
20:11 11. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: mnich -pouziti zbrani
Replies: 6
Views: 5013

Re: mnich -pouziti zbrani

Je to tam napsaný protože ta abilita je upravená pro "shinobi" classu kterou můžou jen východňáci. V podtemnu by je prodávat nemuseli no ale co už :lol:
by Zsarx
10:43 11. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Chybějící vzhledy - barvíř
Replies: 49
Views: 17243

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Já myslel že kobold má tělo hobita a k tomu přidělanou spešl hlavu a od kolen dolu nohy,ne? Každopádně na výběr tam toho obravdu moc nemá. Doufal jsem že by mohl jít třeba toulec na záda z "krků" a utřel jsem. :cry:
by Zsarx
18:50 10. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní
Replies: 6
Views: 4057

Re: Tulák - používání zbraní

Z výsledku nejásám, ale asi to takhle dává smysl no. Poprosím si ve hře DM o vrácení prašulí :mrgreen:
by Zsarx
17:21 10. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní
Replies: 6
Views: 4057

Re: Tulák - používání zbraní

Když na to tak koukám u obchodníka tak mám červený i řemdih který je na fóru vypsaný jako zbraň pro tuláka.
by Zsarx
02:23 10. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní
Replies: 6
Views: 4057

Re: Tulák - používání zbraní

G-ladiator wrote:Řekl bych, že jde o chybu popisku - na NT je těžká kuše smrtící zbraň namísto jednoduché. Pravděpodobně je určená pro těžší váhy, než jsou roguny, mniši atp.
To možná způsobuje tu chybu no. Otázka jestli je teda špatně popisek nebo chybka ve hře. Uvidíme s čím se vytasí vrchnost. :)
by Zsarx
00:49 10. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 810210

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Mourisson1 wrote:Runové kovářství?
Mok wrote:Runotepec, když už.
Oh no you didnt! :wall:
by Zsarx
00:05 10. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní
Replies: 6
Views: 4057

Re: Tulák - používání zbraní

Potvrzuji, řiká to že na to nemám "proficiency" ikdyž je tam normálně v rogue featu vypsaná. Asi je to rozbitý :biggrin:
by Zsarx
18:44 09. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Chybějící vzhledy - barvíř
Replies: 49
Views: 17243

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

J.F.Payne wrote:OMG, nechte tam jeden klesnutej, jeden postavenej, jeden podvázanej, a tím by to mohlo hasnout, ne? :)))

I když... funguje vzhled dvojpyje pro ithilida...?
O důvod víc přidat ty dynamický modely pro illithidy, že ?
by Zsarx
01:00 09. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: obchodníci podtemno
Replies: 43
Views: 19706

Re: obchodníci podtemno

Měl bych dotaz ohledně prodejce kuší a luků. Všechny kuše co trpoš prodává mají na sobě "Mighty" stat. To je super věc a pro většinu lidí to znamená buff dmg, ale chudák slabej koboldík co má malinkou str by tím jestli to dobře chápu o dmg naopak přicházel.

Bylo by možný případně požádat DM ve hře ...
by Zsarx
00:13 08. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362449

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

G-ladiator wrote:[http://nwvault.ign.com/View.php?view=Hakpaks.Detail&id=6697]dynamické illithidy[/url] + hezčí hlava.
Tohle by bylo hodně supr.

+ se přimlouvám za neomezený cantripy. Wizard s kuší byl vždycky trochu divnej, ale Illithid s kuší( ikdyž neviditelnou) je ještě uplně jinej level :D.
by Zsarx
16:56 04. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Šaty
Replies: 7
Views: 4778

Re: Šaty

rosnicka wrote:u barvire nejde zmenit trup u damskych satu, u zbroje to slo normalne .. porad jen ze je to nepouzitelne .. cislo po cisle
Šaty se možná počítají do rób ne ? Róby tam mají svoji zarážku vlastní.
by Zsarx
13:15 04. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Replies: 14
Views: 7363

Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty

Hm dobrá v tom případě by se to asi nemělo uvádět jako bonus SUBRASY a napsat jenom +1 obratnost ne?

Navíc koukám ten +2 zastrašování, +2 výsměch jsem taky nedostal :confused:
by Zsarx
12:57 04. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Replies: 14
Views: 7363

VYŘEŠENO: Půlork - hlubinny ork - bonus staty

Zdá se že nefunguje bonus +2 str, ani postihy -2 int a charisma. Nejdřív jsem myslel, že jsem ho špatně založil ,ale +1 dex funguje.
by Zsarx
12:15 04. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: ZAZNAMENÁNO: Obchodník ve startovní oblasti
Replies: 2
Views: 2420

Re: Obchodník ve startovní oblasti

Stále nevrací víc než 2000.

http://i.imgur.com/zvKgH67.jpg
by Zsarx
19:04 01. Dec 2013
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400085

Re: Pády servru

Ono bude pravděpodobně někde problém u tebe. Máš čistou instalaci NWN, nebo zaháčkovanou věcma z dávnejch dob?

Zaháčkovanou indeed. Nikdy to ale problémy nedělalo tak nevim, reisntall by určitě byl možnej, ale počkám co mi na to řeknou admini. Koukal jsem že často má někdo třeba bannutý IP a není ...