VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní

Post by Molly23 »

Na foru je psáno, že tulák může používat těžkou kuši. Ve hře tomu tak už není.

Děkuji. :)
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Zsarx
Nováček
Posts: 19
Joined: 14:31 01. Dec 2013

Re: Tulák - používání zbraní

Post by Zsarx »

Potvrzuji, řiká to že na to nemám "proficiency" ikdyž je tam normálně v rogue featu vypsaná. Asi je to rozbitý :biggrin:
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Tulák - používání zbraní

Post by G-ladiator »

Řekl bych, že jde o chybu popisku - na NT je těžká kuše smrtící zbraň namísto jednoduché. Pravděpodobně je určená pro těžší váhy, než jsou roguny, mniši atp.
User avatar
Zsarx
Nováček
Posts: 19
Joined: 14:31 01. Dec 2013

Re: Tulák - používání zbraní

Post by Zsarx »

G-ladiator wrote:Řekl bych, že jde o chybu popisku - na NT je těžká kuše smrtící zbraň namísto jednoduché. Pravděpodobně je určená pro těžší váhy, než jsou roguny, mniši atp.
To možná způsobuje tu chybu no. Otázka jestli je teda špatně popisek nebo chybka ve hře. Uvidíme s čím se vytasí vrchnost. :)
User avatar
Zsarx
Nováček
Posts: 19
Joined: 14:31 01. Dec 2013

Re: Tulák - používání zbraní

Post by Zsarx »

Když na to tak koukám u obchodníka tak mám červený i řemdih který je na fóru vypsaný jako zbraň pro tuláka.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Tulák - používání zbraní

Post by Shaman88 »

Upravil jsem to v mechanice u tuláka, ted by to mělo být aktuální.
User avatar
Zsarx
Nováček
Posts: 19
Joined: 14:31 01. Dec 2013

Re: Tulák - používání zbraní

Post by Zsarx »

Z výsledku nejásám, ale asi to takhle dává smysl no. Poprosím si ve hře DM o vrácení prašulí :mrgreen:
Locked