Search found 4 matches

by ojlec
02:59 08. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Vyřešeno - Timeout
Replies: 7
Views: 5190

Re: Timeout

Jo taky jsem to zjistil kdyz jsem procital forum, pro takove nove lamky jako ja by bylo to fajn dat nekde viditelneji nez nekde na forko. Kazdopadne diky.
by ojlec
01:59 08. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Vyřešeno - Timeout
Replies: 7
Views: 5190

Re: Timeout

"Byl jsi zaveden" kdyz mam predtvorenou postavu a dam hrat znamena ze jsem nekde neco vymnoukl co?
by ojlec
01:30 08. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Vyřešeno - Timeout
Replies: 7
Views: 5190

Re: Timeout

V poradku mel jsme jine jmeno nez tady v tom BW prihlaseni... jsem dubova palice. Moc dekuji za rychlou odpoved... snad ve hre...
by ojlec
01:21 08. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Vyřešeno - Timeout
Replies: 7
Views: 5190

Vyřešeno - Timeout

Zdravicko, jak jiste chapete jsem tu novy, snazil jsem se postupovat dle navodu na Vasich stranach a dokonce se mi to i povedlo (predpokladam)
Problem je v tom ze pustim hru a nejde se mi pripojit jak na BW server (kdyz se chci registrovat (ano mam warez origo sehnat rozumne nejde, pokud ano tka mi ...