Vyřešeno - Timeout

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
ojlec
Nováček
Posts: 4
Joined: 01:00 08. Dec 2013

Vyřešeno - Timeout

Post by ojlec »

Zdravicko, jak jiste chapete jsem tu novy, snazil jsem se postupovat dle navodu na Vasich stranach a dokonce se mi to i povedlo (predpokladam)
Problem je v tom ze pustim hru a nejde se mi pripojit jak na BW server (kdyz se chci registrovat (ano mam warez origo sehnat rozumne nejde, pokud ano tka mi to uteklo) tak mi to haze ze se nejde spojit s hlavnim serverem - ok to nepotrebuju asi to bude irelevanti ale i tak...¨) pak dam dle navodu lan zadam Vasi adresu najde mi to Vas server ale hodi mi to "chyba spojeni: server neodpovida". Jsem trosku zmaten zkousel jsem tohle a onohle a nic nevyslo. Tak jestli s tim mate nekdo zkusenost nebo to mam vzit znova cistou instalaci a naskladat to tam nebo jestli je na to nejaka finta.
Diky
S uctou Ojlec
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Timeout

Post by Caehan »

ojlec wrote:Zdravicko, jak jiste chapete jsem tu novy, snazil jsem se postupovat dle navodu na Vasich stranach a dokonce se mi to i povedlo (predpokladam)
Problem je v tom ze pustim hru a nejde se mi pripojit jak na BW server (kdyz se chci registrovat (ano mam warez origo sehnat rozumne nejde, pokud ano tka mi to uteklo) tak mi to haze ze se nejde spojit s hlavnim serverem - ok to nepotrebuju asi to bude irelevanti ale i tak...¨) pak dam dle navodu lan zadam Vasi adresu najde mi to Vas server ale hodi mi to "chyba spojeni: server neodpovida". Jsem trosku zmaten zkousel jsem tohle a onohle a nic nevyslo. Tak jestli s tim mate nekdo zkusenost nebo to mam vzit znova cistou instalaci a naskladat to tam nebo jestli je na to nejaka finta.
Diky
S uctou Ojlec
Přihlásil jsi se na stránkách? Zadával jsi svoji IP adresu a tu posloupnost čísel generovanou z klíčů?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
ojlec
Nováček
Posts: 4
Joined: 01:00 08. Dec 2013

Re: Timeout

Post by ojlec »

V poradku mel jsme jine jmeno nez tady v tom BW prihlaseni... jsem dubova palice. Moc dekuji za rychlou odpoved... snad ve hre...
ojlec
Nováček
Posts: 4
Joined: 01:00 08. Dec 2013

Re: Timeout

Post by ojlec »

"Byl jsi zaveden" kdyz mam predtvorenou postavu a dam hrat znamena ze jsem nekde neco vymnoukl co?
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Timeout

Post by Infra »

Musíš zakládat novou postavu dle thalijského předpisu. Předtvořené postavy na TH neprojdou.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
ojlec
Nováček
Posts: 4
Joined: 01:00 08. Dec 2013

Re: Timeout

Post by ojlec »

Jo taky jsem to zjistil kdyz jsem procital forum, pro takove nove lamky jako ja by bylo to fajn dat nekde viditelneji nez nekde na forko. Kazdopadne diky.
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Timeout

Post by klobouk »

Souhlas. Tohle musí být na webu v sekci Jak se připojit v bodě 7 a zvýrazněno. To je no-brainer, must-have a dále.
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: Timeout

Post by soul1 »

pro ten připad jsem dělal kratke video pak někdo udělal screeny a prej se to někam dalo tak jsem video smazal... mam ho teda udělat a dalo by se na stranky k spravne sekci?
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Locked