Search found 10 matches

by Nano
21:05 20. Jun 2020
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Lstivý Andrej a prodejce specialit ve stokách Karathyy
Replies: 4
Views: 8935

Re: Lstivý Andrej a prodejce specialit ve stokách Karathyy

NPC Lstivý Andrej má rozhovor o prodejci specialit v kanálech pod Karathským přístavem. Žádný prodejce ve stokách ale není - nenašel jsem. NPC Andrej za tohle info sbalí docela dost grošů, o to víc zamrzí.

Je prodejce specialit ještě ve stokách? Prý býval někde u mozkomorů (psal jeden hráč), ale ...
by Nano
10:39 05. Jun 2020
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Pulelf - imunita na spánek
Replies: 8
Views: 32581

Re: Pulelf - imunita na spánek

Kouzlo spánek a zbraně s vlastnostmi OnHit se spánkem te budou míjet, ale oblak zmatení, omráčení,smrdici mrak a jiné budeš normálně házet .
by Nano
11:26 06. May 2016
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO: Samuraj
Replies: 4
Views: 5493

Re: Samuraj

Ahoj,
Mam takový dotaz. Vzal jsem si ze zvědavosti úroveň Samuraje, ale musím říct,že KI dmg (jak bylo již řečeno) je jen jedna a nefunguje a co je asi hlavní problém, nezvolil jsem si "vyvolenou samurajovu zbraň" protože, žádá nabídka nebyla. Tím pádem hádám,že KI-Síla taky nebude fungovat, protože ...
by Nano
09:58 15. Apr 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405803

Re: Poděkování

Velké poděkování tvůrcům nových underdark lokací. Je to maso!
A samozřejmě díky dobrovolníkům, kteří se nebáli testovat.

Ja se teda bal :lol: Ale jako masakr pekny lokace.

Parádní lokace, moc pěkné jak po EXP tak po vizuální stránce. Výprava byla megadobrá, ale někdy jsem si řikal jak je možný ...
by Nano
19:22 02. Apr 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Create undead
Replies: 3
Views: 3659

OPRAVENO - Create undead

Create undead
- úprava - trvání zkráceno na 1 tah/úroveň
- vyvolané potvory - méně jak 11 - mumie, 12-13 - stará mumie, 14-15 - mumie válečníka, 16+ - větší mumie.

Nefunguje vyvolá normálně podle NWN vyvolává Ghasta, Wighta, Spektru... :(
by Nano
12:20 01. Apr 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: nasazení zbraně
Replies: 37
Views: 16798

Re: nasazení zbraně

Barbar321 wrote:
pavad wrote:
Barbar321 wrote:Pořád jezevec bez možnosti nasadit zbraň
Mas drapy - pouzij je! :)
teď mám na zádech lvici :mrgreen:
Když to tu vše čtu, opravdu se začínám těšit do hry. :lol:
by Nano
10:46 24. Mar 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405803

Re: Poděkování

Barbar321 wrote:
Glumišek wrote:Díky všem za houbovou výpravu .... a že prý na jaře nerostou. :lol:
...i rostou. Sem tam je nutné je řádně kosou sesbírat.

PS: taky dík :wink:
:D v našem případě Halapartnou, kladivama a hromadou magických střel.
Taky se přidám: Díky za akci
by Nano
14:24 12. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Jed pavouků
Replies: 3
Views: 4278

Re: Jed pavouků

Barbar321 wrote:Je normální, aby z pavouka, který má jed s TO26 vypadl jen slabý jedový váček?

Je těch váčků víc a nebo bude na NT už jen jeden váček nerozhodující z čeho je vypreparovaný?
Ještě když v popisku pavouka je vepsáno, že má velmi silný jed, kterým svou kořist ochromí... :?
by Nano
14:23 01. Mar 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 726504

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

//Debug Info: Zranil tě Thalie bez použití stínových zranění. Umíráš. :D :D
by Nano
13:32 22. Feb 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 726504

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Taky si říkám jestli nejsem šílenec oživovat někoho, kdo se sám 2x zabije.