Search found 11 matches
- 21:53 02. Nov 2015
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO:: Jakýkoliv vetešník
- Replies: 5
- Views: 5151
Re: Jakýkoliv vetešník
Tak jsem nahral nove HAKY a vse OK. Dekuji za pomoc a asi to byl ten prut, jelikoz drive vypadal uplne jinak
- 17:32 02. Nov 2015
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO:: Jakýkoliv vetešník
- Replies: 5
- Views: 5151
Re: Jakýkoliv vetešník
OK a díky, dam potom vědět
- 13:08 02. Nov 2015
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO:: Jakýkoliv vetešník
- Replies: 5
- Views: 5151
Re: Jakýkoliv vetešník
No ono je to cca necelý rok co jsem nehrál a rybářský prut jsem už měl.
- 12:04 02. Nov 2015
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO:: Jakýkoliv vetešník
- Replies: 5
- Views: 5151
VYŘEŠENO:: Jakýkoliv vetešník
Po dlouhe dobe jsem se připojil do hry a řeším "soukromý" problém s jakýmkoliv vetešníkem.
Pokud otevřu jeho nabídku obchodu, tak mi spadne celé NWN. U jakéhokoliv jiného obchodníka mi to nedělá.
Všechny HAKy mám nahrané. Zkoušel jsem více počítačů i vytvořit novou postavu, jiný internet a vždy ...
Pokud otevřu jeho nabídku obchodu, tak mi spadne celé NWN. U jakéhokoliv jiného obchodníka mi to nedělá.
Všechny HAKy mám nahrané. Zkoušel jsem více počítačů i vytvořit novou postavu, jiný internet a vždy ...
- 23:49 22. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: Zblokovaný přístup
- Replies: 18
- Views: 8073
Re: Zblokovaný přístup
Myrpa wrote:To není na tebe, Lape. To si to dva největší spammeři rozdávají traktory na všech polích, která objeví.
- 23:40 22. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: Zblokovaný přístup
- Replies: 18
- Views: 8073
Re: Zblokovaný přístup
Jo, ber to sportovně a nespamuj všude jakej seš chudáček.. jako NĚKDO :P
Jo ber to sportovně a nespamuj naprosto OT, jako NĚKDO! :P
????, nemám pocit, že bych spamoval, nebo, že bych se tu nějak litoval. Měl jsem problém, tak jsem požádal o pomoc a následně jsem poděkoval, když došlo k ...
Jo ber to sportovně a nespamuj naprosto OT, jako NĚKDO! :P
????, nemám pocit, že bych spamoval, nebo, že bych se tu nějak litoval. Měl jsem problém, tak jsem požádal o pomoc a následně jsem poděkoval, když došlo k ...
- 21:55 22. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: Zblokovaný přístup
- Replies: 18
- Views: 8073
Re: Zblokovaný přístup
moc dekuji za opravu, bohuzel si tedy na ne jeste budu muset nejakou dobu pockat, nez je oblecu.Myrpa wrote:Jó, tak jsem to opravil! Už žádné svlékání.
A k úpravě došlo. Některé předměty změnily min. level. Jeden z nich byly tvoje boty.
- 21:45 22. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: Zblokovaný přístup
- Replies: 18
- Views: 8073
Re: Zblokovaný přístup
Zkusil jsem se prihlasit a nahodou se mi to povedlo, tak jsem boty rychle hodil do baglu, aby nebyl zase nejaky problem. Ted mi tedy ukazuji LVL 12, což dříve neukazovaly, když jsem si je vyhlížel v Karathe u Krejciho v Horním městě. Nedošlo k nějaké úpravě?
- 14:02 22. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: Zblokovaný přístup
- Replies: 18
- Views: 8073
Re: Zblokovaný přístup
Jestli se mohu zeptat, jak dlouho to asi tak může trvat. Jen orientačně, abych měl představu. Nehraju s jinou postavou a nerad bych dostal abstak 
- 11:46 22. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: Zblokovaný přístup
- Replies: 18
- Views: 8073
Zblokovaný přístup
Přesouvám svůj příspěvek sem, kam patří :-)
ACC: Lap
Postava: Nomruhuin
Nemohu se prihlasit, pise to, ze mam Item zablokovany serverem.
U překupníka jsem si koupil elfi boty, asi se jedna o tento předmět. Nicméně uplně stejný se prodavá u obchodnika v Karathě. Vlastnosti uplně stejné +2 oč a 2 ...
ACC: Lap
Postava: Nomruhuin
Nemohu se prihlasit, pise to, ze mam Item zablokovany serverem.
U překupníka jsem si koupil elfi boty, asi se jedna o tento předmět. Nicméně uplně stejný se prodavá u obchodnika v Karathě. Vlastnosti uplně stejné +2 oč a 2 ...
- 22:06 20. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Ivory - prodavač volů
- Replies: 1
- Views: 2324
OPRAVENO: Ivory - prodavač volů
U prodavače volů v Ivory jsem si zakoupil za 100 zlaťáků vola a nic jsem nedostal, zkusil jsem to znova a výsledek stejný. Zlaťáky se normálně odečetly.
Nikdy jsem ho tam ještě nekupoval, tak nevím jestli nedělám něco špatně.
Nikdy jsem ho tam ještě nekupoval, tak nevím jestli nedělám něco špatně.