VYŘEŠENO:: Jakýkoliv vetešník

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lap
Nováček
Posts: 30
Joined: 17:28 08. Apr 2014

VYŘEŠENO:: Jakýkoliv vetešník

Post by Lap »

Po dlouhe dobe jsem se připojil do hry a řeším "soukromý" problém s jakýmkoliv vetešníkem.

Pokud otevřu jeho nabídku obchodu, tak mi spadne celé NWN. U jakéhokoliv jiného obchodníka mi to nedělá.

Všechny HAKy mám nahrané. Zkoušel jsem více počítačů i vytvořit novou postavu, jiný internet a vždy stejný výsledek. Vždy byla akorat stejná kopiie NWN. Vždy to ale fungovalo. Nepomohlo ani počkat na restart serveru.

Nevíte někdo co s tím ?
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Jakýkoliv vetešník

Post by Decka »

Stáhni znovu všechny haky, nejspíš ti to shazuje rybářský prut, který (předpokládám) ve "starých" hacích není.
User avatar
Lap
Nováček
Posts: 30
Joined: 17:28 08. Apr 2014

Re: Jakýkoliv vetešník

Post by Lap »

No ono je to cca necelý rok co jsem nehrál a rybářský prut jsem už měl.
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Jakýkoliv vetešník

Post by Decka »

Jo no, já do toho radši nechci moc rýpat, stáhni ty haky, nahrad jimi staré a pak dej vědět zda se problém vyřešil, nebo ne.
User avatar
Lap
Nováček
Posts: 30
Joined: 17:28 08. Apr 2014

Re: Jakýkoliv vetešník

Post by Lap »

OK a díky, dam potom vědět
User avatar
Lap
Nováček
Posts: 30
Joined: 17:28 08. Apr 2014

Re: Jakýkoliv vetešník

Post by Lap »

Tak jsem nahral nove HAKY a vse OK. Dekuji za pomoc a asi to byl ten prut, jelikoz drive vypadal uplne jinak
Locked