Search found 194 matches

by pilnik
13:03 01. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: DUPLICITNÍ: Z karatskych stok do podtemna
Replies: 1
Views: 2178

DUPLICITNÍ: Z karatskych stok do podtemna

Zdravim, je chyba prechodu z karatskym stok pod strednim mestem( tam jak sidli Magorian nebo jak se menuje), hodilo mne to do podtemna do starych stol 2.Timto bych chtel poprosit i nejake dm aby mne vytahlo...
by pilnik
13:06 28. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: monkuv flurry of blow
Replies: 29
Views: 13706

Re: monkuv flurry of blow

Kdyby se jim dal stejný rozah kritiku jako kamám a taky stejný dmg, tak samozřejmě není problém, aby mely flurry. bere se i kosmetický úprava v dmg..... krtik je ale smrtící.
to nepopiram, ze nunchaku a sai je silnejsi nez kama, stejne tomu tak je u katany oproti dlouhemu meci.Takze zalezi jestli ...
by pilnik
12:34 28. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: monkuv flurry of blow
Replies: 29
Views: 13706

Re: monkuv flurry of blow

Ahoj,
jiný pohled na věc. Když se podíváte na zbraně, o které jde, tak jsou zjevně nekoncipované, aby byly využity pro další posilování. Všechny jsou nesporně silnější než kamy a o hodně. Oni to autoři ADND měli vymyšlené dobře v tomto směru.
Osobně doporučuji udělat jen zmenu u monka a napsat ...
by pilnik
13:28 27. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: Vyřešeno: Obrana dvěma zbraněmi
Replies: 4
Views: 3057

Re: Obrana dvěma zbraněmi

u featu ve hre je jen spatny popisek..jinak funguje spravne.rekl bych
by pilnik
10:59 27. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: ZAZNAMENÁNO: Itemy a ceny
Replies: 4
Views: 3146

Re: Itemy a ceny

u dobrodruha v Kelu je v nabidce +2 sai za 300 zl..
by pilnik
21:27 26. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: monkuv flurry of blow
Replies: 29
Views: 13706

Re: monkuv flurry of blow

Tak ozkouseno a nefaka to...
by pilnik
19:45 26. Feb 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Díky všem, kdo se pohybují kolem hospody a každodenně, vytváří nezaměnitelnou atmosféru.
by pilnik
19:42 26. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: monkuv flurry of blow
Replies: 29
Views: 13706

Re: monkuv flurry of blow

Zdravim, chtel bych se zeptat zda se budou/nebudou upravovat ten sai a nunchaku tak, aby fungovali stejne jako kamy?Dostavam se na level, kdy se musim specializovat na jednu zbran, tak abych vedel.
Predem diky za odpoved.
by pilnik
21:02 22. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: hranicarovy enemies
Replies: 1
Views: 2428

VYŘEŠENO: hranicarovy enemies

Zdravim, mam 5 lvl hranicare, ale furt jen bonus +1 proti enemies, ktere mam.
Dle pravidel bych mel mit +2-3.
Diky
by pilnik
11:59 22. Feb 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Chtěl bych poděkovat teamu a všem kdo se podíleli na tvorbě Nové Thalie.
Z lokací jako je pláž s krabama nebo skalní hřbitov doslova "uchcávám".
Díky.
by pilnik
14:55 10. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: monkuv flurry of blow
Replies: 29
Views: 13706

Re: monkuv flurry of blow

Shaman88 wrote:A útoky se s tou zbraní počítají správně?
jo to by melo byt v poradku
by pilnik
14:03 10. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: monkuv flurry of blow
Replies: 29
Views: 13706

Re: monkuv flurry of blow

Bouře úderů (Flurry of blows)
- Mnich získává jeden bonusový útok za kolo, pokud bojuje neozbrojeným bojem, saiem, nunchakou nebo kamou. Při použití této schopností mají všechny útoky v kole postih -2 k zásahu.

Nefunguje ani na sai ani na nunchaku
Je to nastaveno dobře. Nenosíš spíš lehkou zbroj ...
by pilnik
13:48 10. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: monkuv flurry of blow
Replies: 29
Views: 13706

monkuv flurry of blow

Bouře úderů (Flurry of blows)
- Mnich získává jeden bonusový útok za kolo, pokud bojuje neozbrojeným bojem, saiem, nunchakou nebo kamou. Při použití této schopností mají všechny útoky v kole postih -2 k zásahu.
Nefunguje ani na sai ani na nunchaku
by pilnik
13:07 29. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Dirty fighting
Replies: 69
Views: 28073

Re: Dirty fighting

Dle mého názoru pokud tento feat měnit, tak bych ho udělal něco na způsob:
při kritickém zásahu 1k2-1k4 dmg navic. Nemichal bych do toho speciálky jako slepota,paraliza atd. vs. zachranný hod. Přijde mi to jako kopírovaní unikátnosti feature povolání jako monk nebo assasin, která není ničím omezena ...
by pilnik
09:54 29. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Dirty fighting
Replies: 69
Views: 28073

Re: Dirty fighting

Prasokralik wrote:Ale jo, záchranu na reflexy a pokud nejsou přehozené, aplikovat zákeřný útok kterým disponuje postava + bonus k dmg který dává feat sám o sobě. Tedy +(1d4).
zas z toho nedělejte ultra feat