No problém je že pokud bys vypnul postoj v OnDying, kdy postava má mezi 0 a -11 HP, tak ztráta odolnosti by postavu zabila.
Takže logicky je to možné až při vstupu do podsvětí nebo při oživení. A to už je teoreticky jedno.
EDIT:Navíc kontrola na to zda je aktivní postoj je kontrola jen proměnné ...
Search found 22 matches
- 11:03 02. Jan 2017
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - UZAVŘENO - DD - obranný postoj
- Replies: 5
- Views: 4963
- 10:08 02. Jan 2017
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - UZAVŘENO - DD - obranný postoj
- Replies: 5
- Views: 4963
OPRAVENO - UZAVŘENO - DD - obranný postoj
Pokud postava zemře se zapnutým obranným postojem tak bonus do síly a odolnosti ji zůstává. A po oživení samozřejmě nemá postih na rychlost.
Postoj pak jde vypnout a dát vše do pořádku.
Ale bylo by asi vhodné, aby po oživení se zkontrolalo jestli jej má a vypl se.
Postoj pak jde vypnout a dát vše do pořádku.
Ale bylo by asi vhodné, aby po oživení se zkontrolalo jestli jej má a vypl se.
- 01:41 02. Jan 2017
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu helmy
- Replies: 6
- Views: 6132
Re: Změna vzhledu helmy
U první kovadliny z leva v karathe.
Helma byla z craftu, kamarád ji vycraftil a hned mi ji dal a já ji zkoušel upravit.
Číslo vzhledu už nedám, pamatuju si ale ten tvar.
Až budu mít další hemu tak to zkusím znova.
Helma byla z craftu, kamarád ji vycraftil a hned mi ji dal a já ji zkoušel upravit.
Číslo vzhledu už nedám, pamatuju si ale ten tvar.
Až budu mít další hemu tak to zkusím znova.
- 23:34 01. Jan 2017
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu helmy
- Replies: 6
- Views: 6132
Změna vzhledu helmy
Měním vzhled helmy. Dal jsem další. Helma se změnila na kapuci a zpět to nejde, protože kapuci nejde změnit.
- 14:56 05. Dec 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655418
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
http://games.tiscali.cz/the-dwarves-17408
Už si to někdo zahrál? Knížky sem četl tak jestli to za to stojí (aspoň herně :) )
Nestojí to za to.
Koupil jsem to a je to herně odfláknuté. První 2 hodiny jsou relativně dobré, pak to ale zkomírá. Příjde mi to jakoby na začátku měli velké plány, ale ...
Už si to někdo zahrál? Knížky sem četl tak jestli to za to stojí (aspoň herně :) )
Nestojí to za to.
Koupil jsem to a je to herně odfláknuté. První 2 hodiny jsou relativně dobré, pak to ale zkomírá. Příjde mi to jakoby na začátku měli velké plány, ale ...
- 10:46 09. Nov 2016
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Staré PC odhad ceny
- Replies: 10
- Views: 8617
Re: Staré PC odhad ceny
Nový počítač takové konfigurace se prodává za 10k.Zedral wrote:Známému za 3 piva cizákovi za litr...
Kdo tohle koupí za 4K je slušně řečeno hloupej....
- 20:51 08. Nov 2016
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Staré PC odhad ceny
- Replies: 10
- Views: 8617
Re: Staré PC odhad ceny
Nedávno jsem podobný prodal za 4000 Kč
- 16:15 08. Nov 2016
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Slovo moc - omrac a imka na mysl
- Replies: 30
- Views: 30752
Re: Slovo moc - omrac a imka na mysl
Podle D&D by imka na mysl fungovat měla.
Podle zdravého rozumu je mocné slovo .: omrač, naprosto k ničemu (resp. dobré leda k trýznění low level part, když si troufnou na kouzlícího bosse), protože od určité chvíle mají všichni přes 150 hp - jak včetně postav, tak těch nejnezajímavějších řadových ...
Podle zdravého rozumu je mocné slovo .: omrač, naprosto k ničemu (resp. dobré leda k trýznění low level part, když si troufnou na kouzlícího bosse), protože od určité chvíle mají všichni přes 150 hp - jak včetně postav, tak těch nejnezajímavějších řadových ...
- 10:19 08. Nov 2016
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Slovo moc - omrac a imka na mysl
- Replies: 30
- Views: 30752
Re: Slovo moc - omrac a imka na mysl
Imka na to fungovat nemá ani ve vanilla nwn.
To je že to má napsané že je to kategorie mind affecting neznamená, že proti tomu funguje imunita na mysl ovlivňující,
ale to že se používá záchranný hod typu mind-affecting, tzn. se tam počítají bonusy do záchranných hodů typu mind affecting.
Standardní ...
To je že to má napsané že je to kategorie mind affecting neznamená, že proti tomu funguje imunita na mysl ovlivňující,
ale to že se používá záchranný hod typu mind-affecting, tzn. se tam počítají bonusy do záchranných hodů typu mind affecting.
Standardní ...
- 08:18 11. Oct 2016
- Forum: Koš
- Topic: ÚPRAVA NENÍ PROVEDENA-Léčivé kouzlo paladina není spontánní
- Replies: 6
- Views: 9537
Re: Léčivé kouzlo u paladina není spontánní
No však standardně to může jen klerik. Má tuším léčení na 0-4 okruhu jako spontánní.
- 09:28 10. Oct 2016
- Forum: Koš
- Topic: ÚPRAVA NENÍ PROVEDENA-Léčivé kouzlo paladina není spontánní
- Replies: 6
- Views: 9537
Re: Léčivé kouzlo u paladina není spontánní
S nwnx pluginy, které aktuálně máte, není možné nastavit jiným povoláním než klerikům spontánní kouzla.
- 12:46 30. Sep 2016
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Paladin - rozdrť zlo
- Replies: 10
- Views: 9235
Re: Paladin - rozdrť zlo
To jsem tak navrhnul já. Ve 2da je vždy maximální počet použití dané schopnosti - pokud se jedná o schopnost nově přidanou aby se nemuseli přidávat featy pro každý počet zvlášt.
A u featů které mají dynamický nápočet (např. 2 + modifikátor charisma) to ani jinak nejde.
Jde jen o to abys (po tom ...
A u featů které mají dynamický nápočet (např. 2 + modifikátor charisma) to ani jinak nejde.
Jde jen o to abys (po tom ...
- 21:10 15. Sep 2016
- Forum: Koš
- Topic: zdravit, zhanat svet
- Replies: 4
- Views: 5402
Re: zdravit, zhanat svet
Češi si paradoxne drží tyhle moduly u sebe. Takže veřejně nejsou.
Jinak na vaultu:
https://neverwintervault.org/catalog/nwn1?field_category_tid=26&field_category_tid_1=All&field_tags_tid=
je spousta anglických světů.
Nordock vyžaduje MySQL databázi, takže ten nedoporučuju.
Ale je tam k dispozici ...
Jinak na vaultu:
https://neverwintervault.org/catalog/nwn1?field_category_tid=26&field_category_tid_1=All&field_tags_tid=
je spousta anglických světů.
Nordock vyžaduje MySQL databázi, takže ten nedoporučuju.
Ale je tam k dispozici ...
- 10:55 19. May 2016
- Forum: Koš
- Topic: jak nastavit nový počítač na NVN?
- Replies: 16
- Views: 12594
Re: jak nastavit nový počítač na NVN?
Třeba proto aby si uživatelé koupili další verzi kde to zase bude opraveno....
Já celkově nechápu, proč ty jablka někdo kupuje... tam se za všechno platí... prostě OS pro bohaté....
upgrade OS platíš
hry platíš
hudbu platíš
kancelářský soft platíš
.....
To snadl leda na práci...
Já celkově nechápu, proč ty jablka někdo kupuje... tam se za všechno platí... prostě OS pro bohaté....
upgrade OS platíš
hry platíš
hudbu platíš
kancelářský soft platíš
.....
To snadl leda na práci...
- 15:11 14. May 2016
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Flurry of Blows - Hákovec/Panter
- Replies: 8
- Views: 7921
Re: Flurry of Blows - Hákovec/Panter
Donutit používat NPC vlastní featy je skoro nereálný úkol. (Nutno dělat velké zásahy do inteligence potvor)