Search found 22 matches

by AloneForever
11:03 02. Jan 2017
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - UZAVŘENO - DD - obranný postoj
Replies: 5
Views: 4963

Re: DD - obranný postoj

No problém je že pokud bys vypnul postoj v OnDying, kdy postava má mezi 0 a -11 HP, tak ztráta odolnosti by postavu zabila.
Takže logicky je to možné až při vstupu do podsvětí nebo při oživení. A to už je teoreticky jedno.

EDIT:Navíc kontrola na to zda je aktivní postoj je kontrola jen proměnné ...
by AloneForever
10:08 02. Jan 2017
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - UZAVŘENO - DD - obranný postoj
Replies: 5
Views: 4963

OPRAVENO - UZAVŘENO - DD - obranný postoj

Pokud postava zemře se zapnutým obranným postojem tak bonus do síly a odolnosti ji zůstává. A po oživení samozřejmě nemá postih na rychlost.
Postoj pak jde vypnout a dát vše do pořádku.
Ale bylo by asi vhodné, aby po oživení se zkontrolalo jestli jej má a vypl se.
by AloneForever
01:41 02. Jan 2017
Forum: Koš
Topic: Změna vzhledu helmy
Replies: 6
Views: 6132

Re: Změna vzhledu helmy

U první kovadliny z leva v karathe.
Helma byla z craftu, kamarád ji vycraftil a hned mi ji dal a já ji zkoušel upravit.
Číslo vzhledu už nedám, pamatuju si ale ten tvar.
Až budu mít další hemu tak to zkusím znova.
by AloneForever
23:34 01. Jan 2017
Forum: Koš
Topic: Změna vzhledu helmy
Replies: 6
Views: 6132

Změna vzhledu helmy

Měním vzhled helmy. Dal jsem další. Helma se změnila na kapuci a zpět to nejde, protože kapuci nejde změnit.
by AloneForever
14:56 05. Dec 2016
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655418

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

http://games.tiscali.cz/the-dwarves-17408

Už si to někdo zahrál? Knížky sem četl tak jestli to za to stojí (aspoň herně :) )
Nestojí to za to.
Koupil jsem to a je to herně odfláknuté. První 2 hodiny jsou relativně dobré, pak to ale zkomírá. Příjde mi to jakoby na začátku měli velké plány, ale ...
by AloneForever
10:46 09. Nov 2016
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Staré PC odhad ceny
Replies: 10
Views: 8617

Re: Staré PC odhad ceny

Zedral wrote:Známému za 3 piva cizákovi za litr...

Kdo tohle koupí za 4K je slušně řečeno hloupej....
Nový počítač takové konfigurace se prodává za 10k.
by AloneForever
20:51 08. Nov 2016
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Staré PC odhad ceny
Replies: 10
Views: 8617

Re: Staré PC odhad ceny

Nedávno jsem podobný prodal za 4000 Kč
by AloneForever
16:15 08. Nov 2016
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Slovo moc - omrac a imka na mysl
Replies: 30
Views: 30752

Re: Slovo moc - omrac a imka na mysl

Podle D&D by imka na mysl fungovat měla.

Podle zdravého rozumu je mocné slovo .: omrač, naprosto k ničemu (resp. dobré leda k trýznění low level part, když si troufnou na kouzlícího bosse), protože od určité chvíle mají všichni přes 150 hp - jak včetně postav, tak těch nejnezajímavějších řadových ...
by AloneForever
10:19 08. Nov 2016
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Slovo moc - omrac a imka na mysl
Replies: 30
Views: 30752

Re: Slovo moc - omrac a imka na mysl

Imka na to fungovat nemá ani ve vanilla nwn.
To je že to má napsané že je to kategorie mind affecting neznamená, že proti tomu funguje imunita na mysl ovlivňující,
ale to že se používá záchranný hod typu mind-affecting, tzn. se tam počítají bonusy do záchranných hodů typu mind affecting.

Standardní ...
by AloneForever
08:18 11. Oct 2016
Forum: Koš
Topic: ÚPRAVA NENÍ PROVEDENA-Léčivé kouzlo paladina není spontánní
Replies: 6
Views: 9537

Re: Léčivé kouzlo u paladina není spontánní

No však standardně to může jen klerik. Má tuším léčení na 0-4 okruhu jako spontánní.
by AloneForever
09:28 10. Oct 2016
Forum: Koš
Topic: ÚPRAVA NENÍ PROVEDENA-Léčivé kouzlo paladina není spontánní
Replies: 6
Views: 9537

Re: Léčivé kouzlo u paladina není spontánní

S nwnx pluginy, které aktuálně máte, není možné nastavit jiným povoláním než klerikům spontánní kouzla.
by AloneForever
12:46 30. Sep 2016
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Paladin - rozdrť zlo
Replies: 10
Views: 9235

Re: Paladin - rozdrť zlo

To jsem tak navrhnul já. Ve 2da je vždy maximální počet použití dané schopnosti - pokud se jedná o schopnost nově přidanou aby se nemuseli přidávat featy pro každý počet zvlášt.
A u featů které mají dynamický nápočet (např. 2 + modifikátor charisma) to ani jinak nejde.

Jde jen o to abys (po tom ...
by AloneForever
21:10 15. Sep 2016
Forum: Koš
Topic: zdravit, zhanat svet
Replies: 4
Views: 5402

Re: zdravit, zhanat svet

Češi si paradoxne drží tyhle moduly u sebe. Takže veřejně nejsou.
Jinak na vaultu:
https://neverwintervault.org/catalog/nwn1?field_category_tid=26&field_category_tid_1=All&field_tags_tid=

je spousta anglických světů.
Nordock vyžaduje MySQL databázi, takže ten nedoporučuju.
Ale je tam k dispozici ...
by AloneForever
10:55 19. May 2016
Forum: Koš
Topic: jak nastavit nový počítač na NVN?
Replies: 16
Views: 12594

Re: jak nastavit nový počítač na NVN?

Třeba proto aby si uživatelé koupili další verzi kde to zase bude opraveno....

Já celkově nechápu, proč ty jablka někdo kupuje... tam se za všechno platí... prostě OS pro bohaté....
upgrade OS platíš
hry platíš
hudbu platíš
kancelářský soft platíš

.....
To snadl leda na práci...
by AloneForever
15:11 14. May 2016
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Flurry of Blows - Hákovec/Panter
Replies: 8
Views: 7921

Re: Flurry of Blows - Hákovec/Panter

Donutit používat NPC vlastní featy je skoro nereálný úkol. (Nutno dělat velké zásahy do inteligence potvor)