Search found 9 matches

by Sodom
19:30 05. Apr 2015
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655774

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

J.F.Payne wrote:Pillars of Eternity. Do mýho paladina s arkebuzou zabíjejícího mágy jsem se zamiloval :D

Takže taková 13ti hodinová láska koukám :biggrin: :biggrin:
by Sodom
17:42 03. Apr 2015
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Pomoc a rada s PC
Replies: 30
Views: 24920

Re: Pomoc a rada s PC

Taky mám problémy s PC. Pravidelně používám program Spybot -Searchch and Destroy a až dosud se mi vždycky podařilo provést imunizaci bez potíží až do konce.
Ale tentokrát to nejde a tohle mi to hlásí:

http://clip2net.com/s/3fr3jAq

Neuměl byste někdo poradit?


Podle me ti to rika, ze ostatni ...
by Sodom
19:31 18. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: Vyřešeno: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu
Replies: 5
Views: 4292

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Ja mam na liste neustale prodlouzena kouzla (Byci sila, S. moudrost, Vydrz ) stejne tak i neprodlouzena o kruh niz ... . ale tohle se mi nikdy nestalo.
by Sodom
09:52 15. Mar 2015
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Nestydatost marketingu a realita -
Replies: 14
Views: 11779

Re: Nestydatost marketingu a realita -

Hezky clanek, kazdopadne tenhle trik vyuziva temer kazda firma, nejen Danone.
Nedavno me pobavilo kdyz jsem zaslechl v televizi reklamu, kde se jina firma kasala tim ze jejich vyrobek obsahuje "RUCNE sbirane jahody". Znelo to tak uzasne jako by to bylo neco opravdu extra, pritom jahody se ani jinak ...
by Sodom
19:54 01. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Deleni nulou no_br_clos_kame
Replies: 19
Views: 10618

Re: OPRAVENO - Deleni nulou no_br_clos_kame

Ano uplne poprve. Diky moc za info, ja uz byl vystresovanej, ze jsem Vam nejak nevedomky neco rozhodil :)
by Sodom
18:49 01. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Deleni nulou no_br_clos_kame
Replies: 19
Views: 10618

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Tak je to jen nejaka chyba u me. Zkusim to cele zitra preinstalovat a kdyztak to beru jako znameni, ze pro me brouseni asi nebude to prave :)
by Sodom
16:45 01. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Deleni nulou no_br_clos_kame
Replies: 19
Views: 10618

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Pri brouseni nefritu
by Sodom
16:34 01. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Deleni nulou no_br_clos_kame
Replies: 19
Views: 10618

Re: Deleni nulou no_br_clos_kame

Presne jak pise Aillen, ukazalo se mi to pri kazdem pokusu o brouseni kamenu.
Image
by Sodom
22:45 17. Feb 2015
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400268

Re: Pády servru

A co když je to jako úplně rozbitý .. a už to spravit vůbec nepůjde!! *začíná panicky pobíhat po pokojíku sem a tam*