Vyřešeno: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Vyřešeno: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Post by karolina »

Nevím uplně jak to pochopitelně vysvětlit.
Pokud si připravím "stejné" kouzlo v prodloužené a neprodloužené verzi, ukazuje se mi v kruhovém menu pouze jako kouzlo neprodloužené o okruh výše. Abych mohla dosáhnout na zbylá kouzla prodloužená,musím ho vyhodit z knihy kouzel a pak se mi ukážou kouzla prodloužená (zkoušena na kouzlu Regenerace)

Pokud dám prodloužené kouzlo na lištu (konkrétně to byla hradba mečů), po restartu nejde sesílat, hlásí, že jsou vyčerpána použití. Musím kouzlo z lišty vyhodit a dát ho tam znova nebo kouzlit přes kruhové menu.

Není to nějaká obr chyba, ale je trochu otravné a nejsem si vědomá, že by se toto dělo na ST.
Na vyžádání.
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Post by rosnicka »

já jsem ted nehrála a používám prodloužená ale mívala jsem tam obě. to kratší ve svém kruhu a prodloužené o kruh výše bych teda mohla lognout a vyzkoušet jestli mi to taky dělá. já nevím jestli mám hradbu mečů ale spíš takové ty nože ale ty nešli, místo nich byla plazivá zhouba.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Sodom
Nováček
Posts: 18
Joined: 16:14 10. Feb 2015

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Post by Sodom »

Ja mam na liste neustale prodlouzena kouzla (Byci sila, S. moudrost, Vydrz ) stejne tak i neprodlouzena o kruh niz ... . ale tohle se mi nikdy nestalo.
Ash. Housewares
harlequin_ichtyosis
Šlechtic
Posts: 371
Joined: 17:22 15. Jun 2011

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Post by harlequin_ichtyosis »

me se nezobrazovala z namemorovanych akorat prodlozena regenerace, tak sla holt na listu
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Post by Barbar321 »

Tak to neporadím. Určitě to ale nevypadá na něco globálního. Za klerika jsem sesílal právě tyto kouzla a právě z kruhového menu a nezaznamenal jsem žádné komplikace. Co mě jen tak napadá, jestli se ty kouzla neschovávají o řád výš (takové to s tím praporkem asi na 11-ti hodinách)

Co se druhého kouzla týká, zeptal bych se, jestli to a) dělá opravdu jen toto kouzlo b) nemáš předměty buď na moudrost a nebo na sloty klerika.
Po restartu ti systém předměty "shodí", takže o tyto namemorovaná kouzla pomocí předmětů přijdeš. Jestli je to správně, nevím, ale po restartu musím s postavami modlit taky, abych získal plný počet kouzel.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Kouzlení přes krohové menu nebo přes lištu

Post by pavad »

Po vcerejsi debate s postizenou postavou problem identifikovan - jde o specialitu jmenem "Bonusova kouzla podle domeny".

Ovsem jak zrovna tohle ma ci nema chovat je ve hvezdach, nebot z popisu na foru neni jasne co tim bylo mysleno.

Logicky se posleze tezko zjistuje pripadna (ne)shoda mezi neznamym umyslem a praktickou realizaci.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Locked