Já nejsem vrána...Taková Nesqe... To je vrána...Desmond wrote:Tak proč už tě nevidím ve hře?Aquila wrote:Mně na Thálii chybí hráči...
Vrána k vráně sedá. Je třeba se logovat, aby logovali další.
Search found 53 matches
- 21:26 14. Dec 2018
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362149
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
- 20:05 14. Dec 2018
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362149
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mně na Thálii chybí hráči...
- 21:24 24. Oct 2018
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350014
Re: Portréty postav
Jezabel Grymova
- 18:29 21. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Předměty s požadavkem na dobrodruha
- Replies: 33
- Views: 19660
Re: Předměty s požadavkem na dobrodruha
A co bude s věcmi pro SD? Ty se rozprodají? Nebo se převedou na jiná povolání?Shaman88 wrote:Věci od SD prosím nehlaste.Puxina wrote:Není to sice dobrodruh, ale taky je to zrušené povolání .
Karatha krámek u dobrodruha
Viz reakce http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 23#p285923
- 18:30 19. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Předměty s požadavkem na dobrodruha
- Replies: 33
- Views: 19660
Re: Předměty s požadavkem na dobrodruha
Karatha - Horní město - kožešník,krejčí
Goldeol, krejčí
Boty tichého pohybu
Rukavice zloděje
Rukavice lovce
Rukavice zvěda
Rukavice zámečníka
Boty elfů
Oděv průzkumníka
Vrahův oděv
Karatha - Dolní město
Krejčí Nitinri(Tady toho překvapivě až tolik není)
Krom toho co psal Puxina
malé rukavice lovce ...
Goldeol, krejčí
Boty tichého pohybu
Rukavice zloděje
Rukavice lovce
Rukavice zvěda
Rukavice zámečníka
Boty elfů
Oděv průzkumníka
Vrahův oděv
Karatha - Dolní město
Krejčí Nitinri(Tady toho překvapivě až tolik není)
Krom toho co psal Puxina
malé rukavice lovce ...
- 18:22 19. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Předměty s požadavkem na dobrodruha
- Replies: 33
- Views: 19660
Re: Předměty s požadavkem na dobrodruha
Pracuji na tom...Vypíšu ti místa, která znám....Rejty wrote:A já to mám najít...
- 17:44 19. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Předměty s požadavkem na dobrodruha
- Replies: 33
- Views: 19660
Re: Předměty s požadavkem na dobrodruha
Jinak Rejty víš vůbec kde jsou v Kelu trhy? Já ti raději vypíšu lokace kde to je... Ale všechny lokace kde se nachází obchody s věcmi co může používat jenom Dobrodruh ti fakt nevypíšu, protože na to fakt nemám....
- 07:34 18. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Předměty s požadavkem na dobrodruha
- Replies: 33
- Views: 19660
Re: Předměty s požadavkem na dobrodruha
Aha... Nepředpokládala jsem, že to nevíš...Rejty wrote:Ve světě...Aquila wrote:Jezabel Grymová. Účet Aquila...
Roidova čepel je od Dobrodruha. a ty ostatní věci z Kelu od Švadleny. Domnívám se, ale že se dají koupit i v Alwarielu. Ach jo...Mě se tak chce nadávat! Mimochodem máte pořád u Dobrodruha tanečníkovu siluetu.
- 23:23 17. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Předměty s požadavkem na dobrodruha
- Replies: 33
- Views: 19660
Re: Předměty s požadavkem na dobrodruha
Jezabel Grymová. Účet Aquila...Rejty wrote:Bylo by fajn i uvést, kde přesně se dané předměty nacházejí
- 22:38 17. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Předměty s požadavkem na dobrodruha
- Replies: 33
- Views: 19660
Re: Předměty s požadavkem na dobrodruha
Velké rukavice zvěda
Velký oděv průzkumníka
Roidova čepel(Tu si Šaman vzal)
Velké boty elfů
Velký oděv průzkumníka
Roidova čepel(Tu si Šaman vzal)
Velké boty elfů
- 08:19 09. Sep 2018
- Forum: Flames
- Topic: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
- Replies: 55
- Views: 50755
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Super téma, stejně tak mě napadlo tohle napsat, tak se vyjádřím.
První dojem že změn, který sem včera zažil byl pro mě dost nepříjemný. Říkal sem si, že pokud to fakt hodně ovlivní moji postavu - která je z mojeho pohledu hodně specifická a nejoblíbenější co sem kdy mel- klidně se hrou i seknu. Ale ...
První dojem že změn, který sem včera zažil byl pro mě dost nepříjemný. Říkal sem si, že pokud to fakt hodně ovlivní moji postavu - která je z mojeho pohledu hodně specifická a nejoblíbenější co sem kdy mel- klidně se hrou i seknu. Ale ...
- 21:43 07. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu
- Replies: 3
- Views: 4245
Re: Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu
A zkusil si hlasovat? Velaiovi to nějak nešlo.DarkKnight wrote:Stejně to verdikt teamu nezmění , jinak je mi to fuk jediné co my natom vadí je čekání než to rozjedou, * nervózně čeká na lognuti*Aquila wrote:Prosím o hlasování.
- 21:30 07. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu
- Replies: 3
- Views: 4245
Jen tak pro zajímavost jsem vytvořila anketu
Tak nic. Anketa nefunguje.
Prosím o smazání.
- 17:05 06. Sep 2018
- Forum: Flames
- Topic: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
- Replies: 55
- Views: 50755
Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Vážně by mě zajímalo jestli existuje někdo komu se ty změny líbí.
- 20:40 17. Jul 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Tipy na záchranu Thálie ?
- Replies: 26
- Views: 18923
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Uspořádej akci a vytvoř platformu pro dění.DarkKnight wrote:Ahoj , nějaké nápady na záchranu Thálie? Jak přilákat hráče ? Popř proč nehrajete. Tak ?