CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

Vedoucí týmu Thalie
Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Aquila »

Mně na Thálii chybí hráči...
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Desmond »

Aquila wrote:Mně na Thálii chybí hráči...
Tak proč už tě nevidím ve hře? :P

Vrána k vráně sedá. Je třeba se logovat, aby logovali další.
Aquila
Obyvatel
Posts: 119
Joined: 17:47 08. May 2015

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Aquila »

Desmond wrote:
Aquila wrote:Mně na Thálii chybí hráči...
Tak proč už tě nevidím ve hře? :P

Vrána k vráně sedá. Je třeba se logovat, aby logovali další.
Já nejsem vrána...Taková Nesqe... To je vrána...
Sirina
Drusila
Jesabel Grymová
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Desmond »

Nechtěl jsem se tě tím dotknout. Jen poukazuji na to, že je to začarovaný kruh.

Je třeba se začít logovat. Protože to přitáhne další hráče, které s tebou obvykle hrají :).
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Jachym »

Desmond wrote:Nechce se mi zakládat nové vlákno, tak se zeptám zde. Jaký typ questů/oživení světa byste v blízké době uvítali nejvíce? Rád si vyslechnu Vaše názory.

Je obtížné, ne-li nemožné trefit se do vkusu všech, ale pokud dostanu solidní zpětnou vazbu, tak budu moci lépe reflektovat na vaše přání a podněty.

Díky a těším se na Vás ve hře.
Chtěl bych si udělat RP postavu , už jsem to tu psal před rokem nebo dvěma , ale nějak se to nechytlo , takže to zkouším znovu . Bez DM se mi to ale nepovede. Desmonde mám napsat PM přímo tobě
jak bych to viděl?
Menhiri Dierta
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Desmond »

Rád pomohu, ale úplně ti nerozumím. Proč by se ti to nemělo podařit bez DM? Kdyžtak PM
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Jachym »

Desmond wrote:
Aquila wrote:Mně na Thálii chybí hráči...
Tak proč už tě nevidím ve hře? :P

Vrána k vráně sedá. Je třeba se logovat, aby logovali další.


Sobota a nikde nikdo , hrál jsem tam skoro celý den sám , neviděl jsem vůbec nikoho lognout - včera také ne , ale to jsem byl až večer. To není dobré.
Menhiri Dierta
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Pajule »

Já logla a stejně jsem nikoho nepotkala, hmpf
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Goran »

Nevím proč nelogují ostatní. Za mě je to enormní pracovní vytížení, případně nahromadění dalších věcí díky němu. Jak to opadne, rád se zase do hry podívám, snad tam někoho potkám.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Jachym »

Pajule wrote:Já logla a stejně jsem nikoho nepotkala, hmpf

No a je to tady - , já to nebudu komentovat jenom - Byl jsem ve hře ráno asi 2x po dvouhodinovce musel jsem odvézt pračku a udělat oběd. Pak po 14 hodině jsem tu byl skoro stále až do 20:15 a i nyní se občas kuknu jestli tam někdo není. Tak jestli jsi se logla na minutu tak teda fakt - .............. , ale to je fuk já stejně raději hraji sám.
Menhiri Dierta
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Jachym »

Dnes jsem byl na Kandošce. Když jsem chtěl nalogovat na Thalii všimnul jsem si že na K2 jsou 3 hráči - nedalo mi to a zašel jsem tam. Měli jsme s Fireanem a kluky dost dlouhou diskusi o osudu NWN. Shodli jsme se všíchni že K2 umřela na ekonomiku . Admín Neus ve snaze předejít přehřívání ekonomiky jí dost přiškrtil a jednoduše nalil do ekonomiky asi 30 milionů a časem už nechtěl dát víc ani halíř. hráči si měli ty peníze předávat v jakémsi koloběhu za výrobky a služby , prostě takový utopický idealistický socialismus, který by snad fungoval tak při 35 - 40 hráčích . Na kandošce fungovali jeden čas dobře frakce. Pruser nastal když jedna frakce dostala navrch nad druhou a vyvraždila jí . Počet hráčů spadl okamžitě na 10-12 a začala se automaticky zákonitě hroutit ekonomika celeho serveru. Výsledek asi 1 rok - 0 hráčů. Proč velmi zkráceně rekapituluji - proč vzpomínám?
Především bych chtěl velmi ocenit že se vedení Thálie rozhodlo udělat něco co by Thálii dalo možnost plně žít i v dobách nesnadných , kdy počet hráčů závratně nestoupá k nebi ale naopak. V dobách kdy nebudou brázdit pláně Thalie - party ošlehaných dobrodruhů pro něž nakopání meteoritu je pouhou doplňkovou zábavou. Doby kdy velmistr craftu bude vzácnost nevídaná. - Vzpoměl jsem si na hru masivní multiplayerová hra Guild Wars , tam když jsem našel meč či luk či jakoukoli zbraň kterou jsem chtěl používat tak jsem mohl navštívit NPC kováře a ten za vyšší poplatek mi tento meč či luk či jakoukoli zbraň přesně přizpůsobil mé postavě což znamenalo že se zbrani něco přidalo třeba ostrost atd. Zbraň se stala silnější - ale - na oplátku už jí majitel nemohl nikomu prodat ani v obchodě ani jiné postavě - když už jí nepotřeboval musel jí nechat ve skladě u sebe a nebo jí vyhodit. Z ekonomických důvodů je tento efekt velice kladný , zpomaluje přehřívání ekonomiky . Pomůže dobrodruhům proti NPC které jste stale nesnížili a které nám dávají zatím na frak. Závěrem : nic tady vehementně neprosazuji jen upozornuji na další možnost.
Menhiri Dierta
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Caehan »

Legrační, co udělá zlatý standard s ekonomikou. Zlatá inflace. :P
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Aillen »

Bylo by možné nahradit na fóru nefunkční obrázky náhledů bytů k pronájmu?
Ne že by se nedalo bez nich obejít, ale usnadňovalo to výběr.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Bylo. Stačí, když je někdo nascreenuje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Post Reply