Search found 3 matches

by anarxas
17:51 24. Jun 2016
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO - Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Replies: 10
Views: 7415

Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.

díky chyba byla na mojí straně.
by anarxas
09:22 24. Jun 2016
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO - Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Replies: 10
Views: 7415

Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.

jméno účtu: anarxas
jméno postavy : Rollil Brrk
rasa: půlork - nordic
staty před příchodem : / po příchodu
s 20+5 / 20+5
o 12+1 / 13+1
odol. 14+2 / 14+2
i 10+0 / 10+0
moudr 8-1 / 8-1
char 6-2 / 6-2
Také mi nejde používat dvojitá sekera.

U dráhé postavy mi to také nejde
jméno postavy: Fellim ...
by anarxas
00:59 24. Jun 2016
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO - Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Replies: 10
Views: 7415

VYŘEŠENO - Pravděpodobně mi nefungují subrasy.

Nazdárek přátelé,
Mám takový problém zkoušel sem si zakládat již několik postav, ale po příchodu do světa ani po naházení levelu se mí nezmění vlastnosti ani mi není umožněno používat speciální zbraně. Nevíte kde může být problém ? :wall: :wall: