Search found 3 matches
- 17:51 24. Jun 2016
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO - Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
- Replies: 10
- Views: 7415
Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
díky chyba byla na mojí straně.
- 09:22 24. Jun 2016
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO - Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
- Replies: 10
- Views: 7415
Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
jméno účtu: anarxas
jméno postavy : Rollil Brrk
rasa: půlork - nordic
staty před příchodem : / po příchodu
s 20+5 / 20+5
o 12+1 / 13+1
odol. 14+2 / 14+2
i 10+0 / 10+0
moudr 8-1 / 8-1
char 6-2 / 6-2
Také mi nejde používat dvojitá sekera.
U dráhé postavy mi to také nejde
jméno postavy: Fellim ...
jméno postavy : Rollil Brrk
rasa: půlork - nordic
staty před příchodem : / po příchodu
s 20+5 / 20+5
o 12+1 / 13+1
odol. 14+2 / 14+2
i 10+0 / 10+0
moudr 8-1 / 8-1
char 6-2 / 6-2
Také mi nejde používat dvojitá sekera.
U dráhé postavy mi to také nejde
jméno postavy: Fellim ...
- 00:59 24. Jun 2016
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO - Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
- Replies: 10
- Views: 7415
VYŘEŠENO - Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Nazdárek přátelé,
Mám takový problém zkoušel sem si zakládat již několik postav, ale po příchodu do světa ani po naházení levelu se mí nezmění vlastnosti ani mi není umožněno používat speciální zbraně. Nevíte kde může být problém ?
Mám takový problém zkoušel sem si zakládat již několik postav, ale po příchodu do světa ani po naházení levelu se mí nezmění vlastnosti ani mi není umožněno používat speciální zbraně. Nevíte kde může být problém ?