Mám takový problém zkoušel sem si zakládat již několik postav, ale po příchodu do světa ani po naházení levelu se mí nezmění vlastnosti ani mi není umožněno používat speciální zbraně. Nevíte kde může být problém ?
VYŘEŠENO - Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
VYŘEŠENO - Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Nazdárek přátelé,
Mám takový problém zkoušel sem si zakládat již několik postav, ale po příchodu do světa ani po naházení levelu se mí nezmění vlastnosti ani mi není umožněno používat speciální zbraně. Nevíte kde může být problém ?
Mám takový problém zkoušel sem si zakládat již několik postav, ale po příchodu do světa ani po naházení levelu se mí nezmění vlastnosti ani mi není umožněno používat speciální zbraně. Nevíte kde může být problém ?
Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Jméno učtu, jméno posrtavy, rasa, staty před příchodem do světa a po něm
PUF!
Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
jméno účtu: anarxas
jméno postavy : Rollil Brrk
rasa: půlork - nordic
staty před příchodem :/ po příchodu
s 20+5/20+5
o 12+1 /13+1
odol. 14+2/14+2
i 10+0/10+0
moudr 8-1/8-1
char 6-2/6-2
Také mi nejde používat dvojitá sekera.
U dráhé postavy mi to také nejde
jméno postavy: Fellim Ubalil
ras:hobbit - divoky
Staty před a po přesně nevím ale pravděpodobně se nezmenili.
S 12+1
o 10+0
moud 12+1
int 10+0
char 18+4
díky za pomoc
jméno postavy : Rollil Brrk
rasa: půlork - nordic
staty před příchodem :/ po příchodu
s 20+5/20+5
o 12+1 /13+1
odol. 14+2/14+2
i 10+0/10+0
moudr 8-1/8-1
char 6-2/6-2
Také mi nejde používat dvojitá sekera.
U dráhé postavy mi to také nejde
jméno postavy: Fellim Ubalil
ras:hobbit - divoky
Staty před a po přesně nevím ale pravděpodobně se nezmenili.
S 12+1
o 10+0
moud 12+1
int 10+0
char 18+4
díky za pomoc
Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Staty toho půlorka se zdají v pořádku. Je důležité pomatovat, že rasa půlrok měla +2str -2int a -2cha už v originál NWN a proto jsou ty bonusy zahrnuty ve statech už při zakládání. Po založení jsi dostal ještě onu +1dex, kterou má Thalijská nordic úprava navíc.
Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
anarxas wrote:jméno účtu: anarxas
jméno postavy : Rollil Brrk
rasa: půlork - nordic
staty před příchodem :/ po příchodu
s 20+5/20+5
o 12+1 /13+1
odol. 14+2/14+2
i 10+0/10+0
moudr 8-1/8-1
char 6-2/6-2
Také mi nejde používat dvojitá sekera.
U dráhé postavy mi to také nejde
jméno postavy: Fellim Ubalil
ras:hobbit - divoky
Staty před a po přesně nevím ale pravděpodobně se nezmenili.
S 12+1
o 10+0
moud 12+1
int 10+0
char 18+4
díky za pomoc
Můžeš mi prosím kouknout u toho půlroka jestli ti jde použít dvojitý meč a dvojitý palcát? (stačí v obchodě kouknout jestli ho máš červeně nebo bíle = použitelně). Děkuji
Pozn.: Prosím někoho z moderátoru o přesunutí do správné části fora. Děkuji
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Ty rasy jsou rozbité. To je tak když někdo použije pro dvě rasy stejné klíčové slovo.

Stejný problém je pro klíčová slova:
divoky (elf, pulcik)
nordic (clověk, ork)
wild (elf, půlčík)
Stejný problém je pro klíčová slova:
divoky (elf, pulcik)
nordic (clověk, ork)
wild (elf, půlčík)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Co se týče hlášeného....Staty půlorka a toho půlčíka jsou v pořádku (pokud není někde schovaná zrada).
Zbraně nemůže použít nejspíše protože..........základní zbraně, které jsou pro tuhle subrasu nastavené mají nastaveno při vstupu i ve světě IRL 3-4.
Kuciku já bych neřekl, že je to vyloženě špatně, spíše nevhodně zvoleno,
Co se týče subras...nejdřív si navolíš rasu a k tomu subrasu. Pokud není stejný název pro výběr subrasy u stejné rasy tak by se to mělo schroupat ale rozlišit to řádněji by bylo asi vhodnější. (za předpokladu, že reference daných subras mají ref nastaven správně k rase).
Zbraně nemůže použít nejspíše protože..........základní zbraně, které jsou pro tuhle subrasu nastavené mají nastaveno při vstupu i ve světě IRL 3-4.
Kuciku já bych neřekl, že je to vyloženě špatně, spíše nevhodně zvoleno,
Co se týče subras...nejdřív si navolíš rasu a k tomu subrasu. Pokud není stejný název pro výběr subrasy u stejné rasy tak by se to mělo schroupat ale rozlišit to řádněji by bylo asi vhodnější. (za předpokladu, že reference daných subras mají ref nastaven správně k rase).
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Že by to přecijen fungoval?
Jak jsem ti psal, přímo v kódu jsem chybu na první pohled nenašel.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Teoreticky bych mohl projít vše ale pokud refy (tzn. subrasa k dané rase referem) jsou v pořádku tak takto
Příklad:
Toto by nemělo vadit.
A vlastnosti:
Půlork severský
- vlastnosti proti klasickému nastavení rasy: +1 obratnost
To je i dle jeho soupisu v pořádku. Jediná změna při vstupu do světa byla změna DEX +1 (potvrzeno IG)
Půlčík divoký
- vlastnosti proti klasickému nastavení rasy: žádný rozdíl
Dle hlášení se s tím také nehýbalo.
EDIT: Potvrzen i půlčík IG...po vstupu do světa žádný rozdíl = dle mechaniky.
* "Vlastnosti proti klasickému nastavení rasy" ukazují změnu, která se projeví ve hře - až po založení vaší postavy. Při zakládání postavy tedy tyto úpravy započítejte do vámi rozvržených vlastností!
Půlork severský
- vlastnosti proti klasickému nastavení rasy: +1 obratnost
Půlčík divoký
- vlastnosti proti klasickému nastavení rasy: žádný rozdíl
Prosím nadále vkládat POUZE relevantní příspěvky k tomuto topicu. Hráči byla dne 16:31 24. Čer 2016 odeslána SZ s žádostí o prověření odpovědi. Pokud tak neučiní do 01.07.16 do 23:59 popřípadě pokud bude s odpovědí srozuměn bude tento topic UZAVŘEN.
Návrh pro změnu názvů volby subras bude přenesen na WB forum.
Příklad:
Toto by nemělo vadit.
Toto níže by už vadilo.Paulus wrote:Člověk
Severský - Nordic
Půlork
Severský - Nordic
Paulus wrote:Člověk
Severský - Nordic
Horal - Nordic
A vlastnosti:
Půlork severský
- vlastnosti proti klasickému nastavení rasy: +1 obratnost
To je i dle jeho soupisu v pořádku. Jediná změna při vstupu do světa byla změna DEX +1 (potvrzeno IG)
Půlčík divoký
- vlastnosti proti klasickému nastavení rasy: žádný rozdíl
Dle hlášení se s tím také nehýbalo.
EDIT: Potvrzen i půlčík IG...po vstupu do světa žádný rozdíl = dle mechaniky.
* "Vlastnosti proti klasickému nastavení rasy" ukazují změnu, která se projeví ve hře - až po založení vaší postavy. Při zakládání postavy tedy tyto úpravy započítejte do vámi rozvržených vlastností!
Půlork severský
- vlastnosti proti klasickému nastavení rasy: +1 obratnost
Půlčík divoký
- vlastnosti proti klasickému nastavení rasy: žádný rozdíl
Prosím nadále vkládat POUZE relevantní příspěvky k tomuto topicu. Hráči byla dne 16:31 24. Čer 2016 odeslána SZ s žádostí o prověření odpovědi. Pokud tak neučiní do 01.07.16 do 23:59 popřípadě pokud bude s odpovědí srozuměn bude tento topic UZAVŘEN.
Návrh pro změnu názvů volby subras bude přenesen na WB forum.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
díky chyba byla na mojí straně.
Re: VYŘEŠENO - Pravděpodobně mi nefungují subrasy.
Děkuji uzavřeno
Prosím o přesunutí do koše.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách