Search found 4 matches

by fixicu
13:07 01. May 2020
Forum: Koš
Topic: minimapy
Replies: 37
Views: 16416

Re: minimapy

Byl bych pro, aby se přidali do hry, třeba mapy jako itemy. Mohli by je třeba zloději - průzkumníci, nebo takhle vytvářet. :)
Otázka je jak říká Rainman, jak se budeme hledat v dungeonech.
by fixicu
12:40 01. May 2020
Forum: Koš
Topic: minimapy
Replies: 37
Views: 16416

Re: minimapy

Screen:
sss.png
sss.png (29.79 KiB) Viewed 8054 times
Aby, tady někdo neměl zbytečný řeči ;)
Každopádně, minimapa je úplně k ničemu dobrý tah k lepší RP hře. :biggrin:
by fixicu
12:49 29. Apr 2020
Forum: IC sekce pro hráče
Topic: Detailní popisy postav
Replies: 37
Views: 48967

Re: Detailní popisy postav

Natiel

Mladý aasimar, něco okolo třiceti let. Vzhledově velmi pěkný jedinec, bez fyzických vad, které jsou většinou u lidí běžné. Pokud ho spatříš, bez kápi povšimneš si, že jeho vlasy, jsou bílá jako oblaka, co tě opravdu zaujme jsou jeho zlatá očka bez vzornic, možná až velmi zaujmou, a někdy ...
by fixicu
23:18 12. Apr 2020
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403687

Re: Poděkování

Bylo to dost v pohodě. Díky za pěkný RP večer. :lol: