Otázka je jak říká Rainman, jak se budeme hledat v dungeonech.
Search found 4 matches
Re: minimapy
Byl bych pro, aby se přidali do hry, třeba mapy jako itemy. Mohli by je třeba zloději - průzkumníci, nebo takhle vytvářet.
Otázka je jak říká Rainman, jak se budeme hledat v dungeonech.
Otázka je jak říká Rainman, jak se budeme hledat v dungeonech.
Re: minimapy
Screen:
Aby, tady někdo neměl zbytečný řeči 
Každopádně, minimapa je úplně k ničemu dobrý tah k lepší RP hře.
Každopádně, minimapa je úplně k ničemu dobrý tah k lepší RP hře.
- 12:49 29. Apr 2020
- Forum: IC sekce pro hráče
- Topic: Detailní popisy postav
- Replies: 37
- Views: 48967
Re: Detailní popisy postav
Natiel
Mladý aasimar, něco okolo třiceti let. Vzhledově velmi pěkný jedinec, bez fyzických vad, které jsou většinou u lidí běžné. Pokud ho spatříš, bez kápi povšimneš si, že jeho vlasy, jsou bílá jako oblaka, co tě opravdu zaujme jsou jeho zlatá očka bez vzornic, možná až velmi zaujmou, a někdy ...
Mladý aasimar, něco okolo třiceti let. Vzhledově velmi pěkný jedinec, bez fyzických vad, které jsou většinou u lidí běžné. Pokud ho spatříš, bez kápi povšimneš si, že jeho vlasy, jsou bílá jako oblaka, co tě opravdu zaujme jsou jeho zlatá očka bez vzornic, možná až velmi zaujmou, a někdy ...
- 23:18 12. Apr 2020
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403687
Re: Poděkování
Bylo to dost v pohodě. Díky za pěkný RP večer. 