Search found 105 matches
- 10:21 20. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Vyvolavaní
- Replies: 61
- Views: 17778
Re: Vyvolavaní
Vemte si, že i když vyvoláš tu potvoru kamkoliv jinam než k přechodu, tak se dost často může stát to, že tam někdo půjde všimne si potvory uteče do nejbližší lokace a ta potvora zůstane u přechodu v původní lokaci a teď jak někdo může dávat pozor když vstupuje do lokace a dostane ránu ještě před ...
- 14:00 16. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nové hry od Blizzard
- Replies: 35
- Views: 12306
Re: Nové hry od Blizzard
Tak jako Diablo III je od dvojky 10 let a taky za tu dobu několikrát byla zmínka o vydání takže furt věřím, že spíš vyjde mafie než diabloTretas wrote:Oni ji snad ještě někdy vydají?Arsen wrote:A jinak mimo blizzard se těším na Mafii 2Vždyť měla být vydáná před dvěma roky a furt to odkládají.
- 10:44 16. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nové hry od Blizzard
- Replies: 35
- Views: 12306
Re: Nové hry od Blizzard
Zahraju si oboje určitě, ale první SC2 to vím, že mě bavit bude
u toho Diabla spíš z principu zahraju
Jinak k těm Star wars sem někde, že s free serverama nepočítaj, takže po nich půjdou podle mě..
A jinak mimo blizzard se těším na Mafii 2
A jinak mimo blizzard se těším na Mafii 2
- 19:53 11. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Omráčení a následné operace
- Replies: 10
- Views: 4558
Re: Omráčení a následné operace
Tak při zkamenění můžeš dát to že deš přes pekelníka přece, tak to třeba ta postava udělala..-darkvision- wrote:Ja bych jen doplnil jednu raritku co se mi stala nedavno. Seslal jsem na hracku zkameneni. Neuspela, tudiz zkamenala a behem 2sec umrela. Proste zvuk jako kdyz nekoho zabijete a lehla na zem mrtva.
- 11:53 04. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Hratelnost versus RP
- Replies: 70
- Views: 26825
Re: Hratelnost versus RP
[quote="menderon"][/quote]
Pořád mluvíte o vězení na týden, že je to žůžo --- ja si to nemyslím, nastavení hry říká zcela něco jiného, Drow dorazí na lov z podtemna vzdáleného desítky kilometrů na lov za nekolik minut, cesta lodí je na chviličku, pokud by jste opravdu chtěli zavírat lidi, musí vše ...
Pořád mluvíte o vězení na týden, že je to žůžo --- ja si to nemyslím, nastavení hry říká zcela něco jiného, Drow dorazí na lov z podtemna vzdáleného desítky kilometrů na lov za nekolik minut, cesta lodí je na chviličku, pokud by jste opravdu chtěli zavírat lidi, musí vše ...
- 14:42 20. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Podtemno - chyby lokaci, NPC, prechodu - OPRAVENO
- Replies: 6
- Views: 3599
Re: Podtemno - chyby lokaci, NPC, prechodu a dalsi malickosti.
Cheel - magická univerzita - Werilo Nadaný - zbytečný dialogy 2,3 Uz sem si zazadal o mapu univerzity, takze opravim brzy.
- 11:50 20. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Cesticka do Gruberiku a zpet
- Replies: 11
- Views: 5024
Re: Cesticka do Gruberiku a zpet
Dyt je to v topicu flames tak o co de ?DenGrasse wrote:Prozradil bys laskavě jak to souvisí s tématem?Arsen wrote:Prej balíky za 2k a v podtemnu sem neviděl balík s větší cenou jak 150zl
- 23:05 19. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Cesticka do Gruberiku a zpet
- Replies: 11
- Views: 5024
Re: Cesticka do Gruberiku a zpet
Prej balíky za 2k a v podtemnu sem neviděl balík s větší cenou jak 150zl
- 15:20 11. Jun 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363182
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak ono často de o chyby co zvládne každej kdo asi jednou viděl toolset, ale de o to, že nemá práva k tomu to opravit.
- 13:23 11. Jun 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363182
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Dyt je tam poslední oprava rok zpátky, to už vyjde na stejno jestli to bude na forum, nebo tamLord_Berserk wrote:si nekdo vemte na starost todle . . . proberte kvanta spamu z hlaseni chyb a doplnte sem
http://thalie.pilsfree.cz/problems/index.php?page=home
- 17:28 09. Jun 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363182
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Pokud je to baví a neotravuje ostatní tak proč ne ?DenGrasse wrote:. Beztak je půlka serveru chce jenom proto aby tam mohla provozovat prasárny - takže tudy ne.
Re: Zmeny
Docela vtipný kam až to dospělo..
- 16:49 08. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nova pravidla - Timestop
- Replies: 34
- Views: 13704
Re: Nova pravidla - Timestop
Páč by si mohl každej mág naházet plnej kruh kouzel jen Timestopy a pak už jen isaacovky, cejchy a sejme pak sám i draka :idea:
Neznám high lvl bossy tady, ale tak od toho ten mág ty kouzla má.. Já to chápu v PvP ale v PvE moc ne.
A co na tom nechápeš? Povolovat tohle je jako zrušení srážení ...
Neznám high lvl bossy tady, ale tak od toho ten mág ty kouzla má.. Já to chápu v PvP ale v PvE moc ne.
A co na tom nechápeš? Povolovat tohle je jako zrušení srážení ...
- 16:20 08. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nova pravidla - Timestop
- Replies: 34
- Views: 13704
Re: Nova pravidla - Timestop
Tak zase dobrý meditovat na každým rohu a je to omezený časově a pak další věc únava a kouzla sou upravený například skoro u všech snížená doba trvání.
- 15:39 08. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nova pravidla - Timestop
- Replies: 34
- Views: 13704
Re: Nova pravidla - Timestop
Neznám high lvl bossy tady, ale tak od toho ten mág ty kouzla má.. Já to chápu v PvP ale v PvE moc ne.zachy wrote:Páč by si mohl každej mág naházet plnej kruh kouzel jen Timestopy a pak už jen isaacovky, cejchy a sejme pak sám i draka