Search found 105 matches

by Arsen
10:21 20. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Vyvolavaní
Replies: 61
Views: 17778

Re: Vyvolavaní

Vemte si, že i když vyvoláš tu potvoru kamkoliv jinam než k přechodu, tak se dost často může stát to, že tam někdo půjde všimne si potvory uteče do nejbližší lokace a ta potvora zůstane u přechodu v původní lokaci a teď jak někdo může dávat pozor když vstupuje do lokace a dostane ránu ještě před ...
by Arsen
14:00 16. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Nové hry od Blizzard
Replies: 35
Views: 12306

Re: Nové hry od Blizzard

Tretas wrote:
Arsen wrote:A jinak mimo blizzard se těším na Mafii 2 :)
Oni ji snad ještě někdy vydají? :D Vždyť měla být vydáná před dvěma roky a furt to odkládají. :roll:
Tak jako Diablo III je od dvojky 10 let a taky za tu dobu několikrát byla zmínka o vydání takže furt věřím, že spíš vyjde mafie než diablo :D
by Arsen
10:44 16. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Nové hry od Blizzard
Replies: 35
Views: 12306

Re: Nové hry od Blizzard

Zahraju si oboje určitě, ale první SC2 to vím, že mě bavit bude :) u toho Diabla spíš z principu zahraju :D Jinak k těm Star wars sem někde, že s free serverama nepočítaj, takže po nich půjdou podle mě..

A jinak mimo blizzard se těším na Mafii 2 :)
by Arsen
19:53 11. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Omráčení a následné operace
Replies: 10
Views: 4558

Re: Omráčení a následné operace

-darkvision- wrote:Ja bych jen doplnil jednu raritku co se mi stala nedavno. Seslal jsem na hracku zkameneni. Neuspela, tudiz zkamenala a behem 2sec umrela. Proste zvuk jako kdyz nekoho zabijete a lehla na zem mrtva.
Tak při zkamenění můžeš dát to že deš přes pekelníka přece, tak to třeba ta postava udělala..
by Arsen
11:53 04. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Hratelnost versus RP
Replies: 70
Views: 26825

Re: Hratelnost versus RP

[quote="menderon"][/quote]
Pořád mluvíte o vězení na týden, že je to žůžo --- ja si to nemyslím, nastavení hry říká zcela něco jiného, Drow dorazí na lov z podtemna vzdáleného desítky kilometrů na lov za nekolik minut, cesta lodí je na chviličku, pokud by jste opravdu chtěli zavírat lidi, musí vše ...
by Arsen
14:42 20. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Podtemno - chyby lokaci, NPC, prechodu - OPRAVENO
Replies: 6
Views: 3599

Re: Podtemno - chyby lokaci, NPC, prechodu a dalsi malickosti.

Cheel - magická univerzita - Werilo Nadaný - zbytečný dialogy 2,3 Uz sem si zazadal o mapu univerzity, takze opravim brzy.
by Arsen
11:50 20. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Cesticka do Gruberiku a zpet
Replies: 11
Views: 5024

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

DenGrasse wrote:
Arsen wrote:Prej balíky za 2k a v podtemnu sem neviděl balík s větší cenou jak 150zl
Prozradil bys laskavě jak to souvisí s tématem?
Dyt je to v topicu flames tak o co de ?
by Arsen
23:05 19. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Cesticka do Gruberiku a zpet
Replies: 11
Views: 5024

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Prej balíky za 2k a v podtemnu sem neviděl balík s větší cenou jak 150zl
by Arsen
15:20 11. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1363182

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Tak ono často de o chyby co zvládne každej kdo asi jednou viděl toolset, ale de o to, že nemá práva k tomu to opravit.
by Arsen
13:23 11. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1363182

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Lord_Berserk wrote:si nekdo vemte na starost todle . . . proberte kvanta spamu z hlaseni chyb a doplnte sem :mrgreen:

http://thalie.pilsfree.cz/problems/index.php?page=home
Dyt je tam poslední oprava rok zpátky, to už vyjde na stejno jestli to bude na forum, nebo tam :D
by Arsen
17:28 09. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1363182

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

DenGrasse wrote:. Beztak je půlka serveru chce jenom proto aby tam mohla provozovat prasárny - takže tudy ne.
Pokud je to baví a neotravuje ostatní tak proč ne ?
by Arsen
21:42 08. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Zmeny
Replies: 31
Views: 11269

Re: Zmeny

Docela vtipný kam až to dospělo..
by Arsen
16:49 08. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Nova pravidla - Timestop
Replies: 34
Views: 13704

Re: Nova pravidla - Timestop

Páč by si mohl každej mág naházet plnej kruh kouzel jen Timestopy a pak už jen isaacovky, cejchy a sejme pak sám i draka :idea:
Neznám high lvl bossy tady, ale tak od toho ten mág ty kouzla má.. Já to chápu v PvP ale v PvE moc ne.

A co na tom nechápeš? Povolovat tohle je jako zrušení srážení ...
by Arsen
16:20 08. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Nova pravidla - Timestop
Replies: 34
Views: 13704

Re: Nova pravidla - Timestop

Tak zase dobrý meditovat na každým rohu a je to omezený časově a pak další věc únava a kouzla sou upravený například skoro u všech snížená doba trvání.
by Arsen
15:39 08. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Nova pravidla - Timestop
Replies: 34
Views: 13704

Re: Nova pravidla - Timestop

zachy wrote:Páč by si mohl každej mág naházet plnej kruh kouzel jen Timestopy a pak už jen isaacovky, cejchy a sejme pak sám i draka :idea:
Neznám high lvl bossy tady, ale tak od toho ten mág ty kouzla má.. Já to chápu v PvP ale v PvE moc ne.